Beastars Sezóna 2: Potvrďte dátum vydania a aktualizáciu obsadenia a postavy

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Anime seriál Beastars sa ukázal byť jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších anime seriálov posledných rokov. Fanúšikovia už mesiace čakali na vydanie Beastar's Season 2. Konečne nastal čas: Dátumy vydania Beastar's Season 2, aktualizácie obsadenia a postáv sú potvrdené. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o novej sezóne.

Beastars Season 2 bola potvrdená a očakáva sa, že vyjde v januári 2021. Potvrdené boli aj aktualizácie obsadenia a postáv. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových postáv a niekoľko prepracovaných postáv. Druhá sezóna bude obsahovať aj niektoré nové príbehové oblúky a niektoré prepracované príbehové oblúky. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty. Ak sa chcete dozvedieť viac o obsadení a zápletke, môžete navštíviť Obsadenie výzvy 36 a prečo je zrušený goliáš vyhliadka.Beastars Staffel 2,

Beastar dátum vydania 2 sezóny

Vydanie Beastar's Season 2 je naplánované na 8. januára 2021. Nová sezóna bude na streamovacej službe Netflix publikovaný. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú vzrušujúcich dobrodružstiev a nečakaných zvratov.

Aktualizácie obsadenia a postáv

Obsadenie Beastar's Season 2 a aktualizácie postáv sú tiež potvrdené. V hlavnej úlohe sa opäť predstaví Chikahiro Kobayashi, ktorý sa ujme úlohy Legoshiho. Ďalšími známymi hercami sú Kana Hanazawa ako Haru, Sayaka Senbongi ako Juno a Yuuki Kaji ako Louis. Pribudnú aj niektoré nové postavy, vrátane novej postavy menom Gohin, ktorú stvárni Yūto Uemura.Príbeh 2. sezóny Beastar

Dej Beastar's Season 2 sa zameria na vzťah medzi Legoshi a Haru. Títo dvaja sa budú snažiť rozvinúť svoj vzťah do romantického vzťahu, no objavia sa aj prekážky, ktoré budú musieť prekonať. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Objavia sa aj nové konflikty, ktoré posunú dej dopredu.

zábava a hudba

Animáciu a hudbu Beastar's Season 2 produkuje Orange Studio. Animácia bude na rovnako vysokej úrovni ako prvá sezóna. Hudbu tvorí Yuki Hayashi, ktorý bol zodpovedný aj za hudbu prvej sezóny. Hudba bude hrať dôležitú úlohu pri podpore príbehu.

Záver

Beastar's Season 2 bude ďalšou vzrušujúcou sezónou plnou dobrodružstiev a nečakaných zvratov. Po potvrdených dátumoch vydania, aktualizáciách obsadenia a postáv sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú vzrušujúcich dobrodružstiev a nečakaných zvratov. Animácia a hudba budú na rovnako vysokej úrovni ako prvá sezóna.FAQ

  • Kedy vyjde Beastars Season 2? Beastar's Season 2 vyjde na Netflixe 8. januára 2021.
  • Kto hrá v 2. sezóne Beastar? Hlavnú úlohu v Beastar's Season 2 hrá Chikahiro Kobayashi.
  • Kto produkuje animáciu a hudbu pre 2. sériu Beastar? Animáciu a hudbu Beastar's Season 2 produkuje Orange Studio.

Aktualizácie obsadenia a postáv

názov úlohu
Čikahiro Kobayashi Legoshi
Kana Hanazawa Haru
Sayaka Senbongi Juno
Yuuki Kaji Louis
Yuto Uemura Gohin

Na záver môžeme povedať, že Beastars Season 2 bude ďalšou vzrušujúcou sezónou plnou dobrodružstiev a nečakaných zvratov. Po potvrdených dátumoch vydania, aktualizáciách obsadenia a postáv sa fanúšikovia môžu tešiť na ďalšiu sezónu plnú vzrušujúcich dobrodružstiev a nečakaných zvratov. Pre viac informácií o Beastar's Season 2 navštívte Netflix a Anime News Network .