Beastars Season 2 Dátum vydania a očakávania

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Anime seriál Beastars sa ukázal byť jedným z najpopulárnejších a najúspešnejších anime seriálov posledných rokov. Prvá sezóna bola vydaná v októbri 2019 a odvtedy si získala verných fanúšikov. Teraz, keď sa prvá sezóna skončila, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, kedy vyjde druhá sezóna a čo očakávať od pokračovania.Beastars Staffel 2,

Obsah

 • Beastar dátum vydania 2 sezóny
 • Čo môžeme očakávať v Beastars Season 2?
 • postavy a dej
 • Kde sledovať 2. sériu Beastars?
 • Záver

Beastar dátum vydania 2 sezóny

Dátum vydania Beastar's Season 2 zatiaľ nie je známy. Bolo však potvrdené, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2021. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne vyjde druhá séria. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Očakáva sa, že Beastar's Season 2 vyjde na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na pokračovanie príbehu, ktorý sa točí okolo vzťahu medzi Legosi, Haru a Louisom. Od novej sezóny sa tiež očakáva, že odhalí viac zo zákulisia sveta Beastars. Očakáva sa tiež, že nová sezóna povie viac o rôznych postavách a ich spojeniach. Od novej sezóny sa tiež očakáva, že povie viac o rôznych konfliktoch a intrigách, ktoré dominujú svetu Beastars. Tešíme sa, čo prinesie nová sezóna a či bude mať Robert Downey Jr. úlohu v sérii Mandalorian alebo v dátume vydania Conjuring 4.

Čo môžeme očakávať v Beastars Season 2?

Druhá sezóna Beastars bude pokračovať v príbehu Legoshi a Haru. Dozvieme sa viac o vzťahu medzi nimi a o tom, ako sa vyvíja. Dozvieme sa viac aj o ostatných postavách, najmä o Louisovi a Juno. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinie vzťah Legoshiho a Louisa, keďže ich oboch spája blízke priateľstvo.postavy a dej

Druhá sezóna tiež povie viac o postavách a zápletke. Dozvieme sa viac o minulosti postáv a o tom, ako sa dostali k tomu, čím sú dnes. Dozvieme sa tiež viac o rôznych skupinách, ktoré existujú vo svete Beastars. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa vyvinú vzťahy medzi rôznymi skupinami.

Kde sledovať 2. sériu Beastars?

Druhá sezóna Beastars bude dostupná na Netflixe. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne vyjde druhá sezóna na Netflixe. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Záver

Druhá sezóna Beastars vyjde v roku 2021. Dozvieme sa viac o vzťahu medzi Legoshi a Haru a dozvieme sa viac o ostatných postavách. Dozvieme sa tiež viac o rôznych skupinách, ktoré existujú vo svete Beastars. Druhá sezóna bude dostupná na Netflixe. Na ďalšie informácie o druhej sezóne Beastars budeme naďalej čakať.FAQ

 • Otázka: Kedy vyjde 2. sezóna Beastars?
  A: Dátum vydania Beastar's Season 2 zatiaľ nie je známy. Bolo však potvrdené, že druhá sezóna bude vydaná v roku 2021.
 • Otázka: Kde sledovať 2. sériu Beastars?
  A: Druhá sezóna Beastars bude dostupná na Netflixe.
 • Otázka: Čo môžeme očakávať v Beastars Season 2?
  A: Druhá sezóna Beastars bude pokračovať v príbehu Legoshi a Haru. Dozvieme sa viac o vzťahu medzi nimi a o tom, ako sa vyvíja. Dozvieme sa viac aj o ostatných postavách, najmä o Louisovi a Juno.

Tabuľka

séria Dátum publikácie Dostupné na
sezóna 1 október 2019 Netflix
sezóna 2 2021 Netflix

Pre viac informácií o Beastars Season 2, môžete tu alebo tu informovať.

Celkovo nás v Beastar's Season 2 čaká veľa vzrušujúcich udalostí. Dozvieme sa viac o postavách a zápletke a ako sa vyvíjajú vzťahy medzi rôznymi skupinami. Už sa nevieme dočkať, kedy vyjde druhá séria!