Becoming Elizabeth: Episode 1 Review and Explanation

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Becoming Elizabeth je britský dramatický seriál, ktorý sa zaoberá mladosťou kráľovnej Alžbety II. Prvá epizóda seriálu bola odvysielaná na BBC One 10. novembra 2020. V tomto článku preskúmame a vysvetlíme dej a postavy prvej epizódy Becoming Elizabeth.

Prvá epizóda 'Becoming Elizabeth' je fascinujúcou cestou do sveta britskej monarchie. Séria rozpráva príbeh Alžbety I., anglickej kráľovnej, a jej vzostupu k moci. Epizóda sa začína pohľadom na Alžbetino detstvo a mladosť a potom rozpráva príbeh o jej korunovácii a vláde. Epizóda tiež ukazuje, ako Alžbetine rozhodnutia a činy zmenili históriu Anglicka a sveta. Je to fascinujúca cesta do minulosti a pohľad do sveta britskej monarchie. Ak sa chcete dozvedieť viac o Alžbete I. a jej vláde, mali by ste si pozrieť prvú epizódu 'Becoming Elizabeth'. Môžete tiež použiť Epizódy Netflixu na sladké a Operačný rozpočet na mleté ​​hovädzie mäso dozvedieť sa viac o Alžbetinej vláde.Staňte sa Elizabeth sezóna 1

Obsah

 • Úvod
 • Dej prvej epizódy
 • postavy
 • Záver
 • FAQ
 • Tabuľka

Úvod

Becoming Elizabeth je britský dramatický seriál, ktorý sa zaoberá mladosťou kráľovnej Alžbety II. Séria produkovaná BBC rozpráva príbeh o Alžbetinom vzostupe do Queenhood. Prvá epizóda seriálu bola odvysielaná na BBC One 10. novembra 2020.

Staňte sa Elizabeth sezóna 1

Dej prvej epizódy

Prvá epizóda Becoming Elizabeth sa začína prípravou mladej Alžbety na nadchádzajúcu korunováciu. Je nervózna a neistá, no zároveň odhodlaná splniť si svoju povinnosť. Keď sa pripravuje na korunováciu, musí zápasiť aj s politickými a osobnými intrigami, ktoré ju obklopujú. Epizóda tiež ukazuje rast a vývoj Alžbetinho vzťahu s jej manželom, princom Philipom.postavy

Prvá epizóda Becoming Elizabeth predstavuje niektoré z hlavných postáv série. Elizabeth hrá Emma Corrin, zatiaľ čo princa Philipa stvárňuje Josh O'Connor. Medzi ďalšie dôležité postavy patrí Alžbetina matka, kráľovná Alžbeta (Gillian Anderson), jej otec, kráľ Juraj VI. (Martin Compston) a jej brat princ Edward (Tom Byrne).

Záver

Prvá epizóda Becoming Elizabeth je vzrušujúcim a zábavným úvodom do série. Predstavuje hlavné postavy a ukazuje Alžbetu, ako sa pripravuje na svoju korunováciu a vyrovnáva sa s politickými a osobnými intrigami okolo seba. Séria je povinným čítaním pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o mladosti kráľovnej Alžbety II.

FAQ

 • Kedy bola odvysielaná prvá epizóda Becoming Elizabeth?
  Prvá epizóda Becoming Elizabeth bola odvysielaná na BBC One 10. novembra 2020.
 • Kto hrá kráľovnú Alžbetu vo filme Becoming Elizabeth?
  Kráľovnú Alžbetu hrá Gillian Anderson vo filme Becoming Elizabeth.
 • Ktoré postavy sa predstavia v prvej epizóde?
  V prvej epizóde Elizabeth, princ Philip, kráľovná Alžbeta, kráľ Juraj VI. a predstavený princovi Edwardovi.

Tabuľka

názov úlohu herec
Alžbety kráľovná Emma Corrinová
Filip princ Josh O'Connor
Alžbety kráľovná Gillian Anderson
Juraj VI. kráľ Martin Compston
Edward princ Tom Byrne

Prvá epizóda Becoming Elizabeth je vzrušujúcim a zábavným úvodom do série. Predstavuje hlavné postavy a ukazuje Alžbetu, ako sa pripravuje na svoju korunováciu a vyrovnáva sa s politickými a osobnými intrigami okolo seba. Viac informácií o sérii nájdete na BBC One a IMDb .Záver

Prvá epizóda Becoming Elizabeth je vzrušujúcim a zábavným úvodom do série. Predstavuje hlavné postavy a ukazuje Alžbetu, ako sa pripravuje na svoju korunováciu a vyrovnáva sa s politickými a osobnými intrigami okolo seba. Séria je povinným čítaním pre každého, kto sa chce dozvedieť viac o mladosti kráľovnej Alžbety II.