Stať sa Elizabeth čoskoro príde na Starz

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová séria Becoming Elizabeth čoskoro príde na Starz. Séria rozpráva príbeh Alžbety I., anglickej kráľovnej, a jej vzostupu k moci. Séria je podporovaná hercami vrátane Jodie Comer, Richarda Maddena a Emmy Corrin. Zistite viac o zápletke, hercoch a ďalších.

Stať sa Elizabeth prichádza do Starz! Táto nová séria rozpráva príbeh Alžbety I. a jej vzostupu na post anglickej kráľovnej. Séria objasní niektoré z kľúčových udalostí v živote Alžbety, vrátane jej vzťahov s jej poradcami, jej manželstva a jej úlohy ako kráľovnej. Už sa nevieme dočkať, kedy sa dozvieme viac o Alžbetinom živote a o tom, ako sa stala kráľovnou. hudobná recenzia heropanti 2 a každodenné oblečenie khloe kardashian .stať sa Alžbetou

Zápletka

Séria Becoming Elizabeth rozpráva príbeh o Alžbete I., anglickej kráľovnej, a jej vzostupe k moci. Séria začína Alžbetinou mladosťou a sleduje jej cestu stať sa kráľovnou. Séria bude líčiť politické intrigy a osobné zápasy, ktorými musela Elizabeth prejsť na svojej ceste k moci. Séria tiež preskúma vzťahy medzi Elizabeth a jej poradcami a poradcami, ktorí ju na ceste podporovali.

stať sa Alžbetou

herec

Sériu „Becoming Elizabeth“ podporuje množstvo hercov, vrátane Jodie Comer, Richarda Maddena a Emmy Corrin. Jodie Comer hrá Elizabeth I, Richard Madden hrá Roberta Dudleyho a Emma Corrin hrá Lady Jane Grey. Ďalšími hercami v seriáli sú Tom Hughes, Ismael Cruz Cordova, Harriet Walter, Paul Rhys, Mark Stanley, Jordan Renzo a mnohí ďalší.Sledujte

Séria 'Becoming Elizabeth' bude pozostávať z ôsmich epizód. Prvá epizóda sa bude vysielať 28. mája 2021 na Starz. Jednotlivé epizódy budú mať jednu hodinu a budú rozprávať príbeh o Alžbetinom vzostupe ku kráľovnej.

Trailer

Oficiálny trailer k sérii Becoming Elizabeth bol zverejnený 7. apríla 2021. Trailer poskytuje pohľad na dej seriálu a hercov, ktorí v seriáli hrajú. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Starz a na YouTube.

Záver

Nová séria Becoming Elizabeth čoskoro príde na Starz. Séria rozpráva príbeh Alžbety I., anglickej kráľovnej, a jej vzostupu k moci. Séria je podporovaná hercami vrátane Jodie Comer, Richarda Maddena a Emmy Corrin. Prvá epizóda sa bude vysielať 28. mája 2021 na Starz. Oficiálny trailer k seriálu si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Starz a na YouTube.FAQ

  • Kedy vyjde séria Becoming Elizabeth? Prvá epizóda sa bude vysielať 28. mája 2021 na Starz.
  • Kto hrá Elizabeth I v seriáli? Jodie Comer hrá Elizabeth I.
  • Kde si môžem pozrieť trailer k seriálu? Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Starz a na YouTube.

Kľúčové slová

Najdôležitejšie Kľúčové slová a frázy v tomto článku sú: Becoming Elizabeth, Starz, Series, Storyline, Herci, Jodie Comer, Richard Madden, Emma Corrin, Tom Hughes, Ismael Cruz Cordova, Harriet Walter, Paul Rhys, Mark Stanley, Jordan Renzo.

Tabuľka

názov úlohu
Jodie Comer Alžbeta I.
Richard Madden Robert Dudley
Emma Corrinová Lady Jane Greyová
Tom Hughes Viliam Cecil
Ismael Cruz Cordova Sir Francis Walsingham
Harriet Walterová Anne Boleynovej
Paul Rhys Thomas Seymour
Mark Stanley Edwardom Seymourom
Jordan Renzo Robert Dudley Jr.

Nová séria Becoming Elizabeth čoskoro príde na Starz. Séria rozpráva príbeh Alžbety I., anglickej kráľovnej, a jej vzostupu k moci. Séria je podporovaná hercami vrátane Jodie Comer, Richarda Maddena a Emmy Corrin. Prvá epizóda sa bude vysielať 28. mája 2021 na Starz. Oficiálny trailer k seriálu si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Starz a na YouTube. Viac informácií o sérii nájdete na starz.com a IMDb.com .