Najlepšie predstavenia od Julie Garner, hviezdy Ozarku

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Julia Garner je vychádzajúca hviezda, ktorá sa objavila v mnohých populárnych televíznych reláciách a filmoch. Najviac ju preslávila rola Ruth Langmore v seriáli Netflix Ozark . Ale objavila sa aj v iných populárnych reláciách, ako je Maniak , Špinavý John a Američania prispel. V tomto článku sa pozrieme na niektoré z najlepších predstavení, v ktorých Julia Garner hrala.

Julia Garner je vychádzajúca hviezda, ktorú môžete vidieť v seriáli Ozark na Netflixe. Objavila sa aj v iných reláciách ako Made for Love a Barry. Ak sa chcete dozvedieť viac o najlepších show Julie Garnerovej, môžete Made for Love Staffel 2 a Barry tretia sezóna vyhliadka. Tieto predstavenia, ktoré musia vidieť všetci fanúšikovia Julie Garner, ponúkajú zábavu a vzrušujúcu zábavu.Júlia Garnerová

Ozark

Julia Garner hrá rolu Ruth Langmore v seriáli Netflix Ozark . Séria sleduje finančného poradcu, ktorý presťahuje svoju rodinu do Missouri, aby zaviedol plán na pranie špinavých peňazí pre mexický drogový kartel. Garner hrá úlohu mladého dievčaťa, ktoré sa snaží zapadnúť do zločineckého podsvetia. Jej rola je jednou z najlepších v sérii a za svoj výkon získala mnoho ocenení.

Julia Garner Martha March-May Marlene

Maniak

Julia Garner hrá rolu Annie Landsberg v minisérii Netflix Maniak . Séria je o dvoch ľuďoch, ktorí sa zúčastňujú lekárskeho experimentu, aby vyriešili svoje duševné problémy. Garner hrá rolu mladej ženy trpiacej depresiou a úzkosťou. Jej výkon v seriáli bol ocenený kritikou a za svoju rolu získala nomináciu na Emmy.Júlia Garnerová

Špinavý John

Julia Garner hrá rolu Terra Newell v sérii Bravo Špinavý John . Séria je o žene, ktorá sa zamiluje do nebezpečného muža, ktorý ju nakoniec podvedie a využije ju. Garner hrá úlohu mladej ženy, ktorá sa snaží chrániť svoju matku pred podvodníkom. Jej výkon v seriáli bol ocenený kritikou a za svoju rolu získala nomináciu na Emmy.

Júlia Garnerová

Američania

Julia Garner hrá úlohu Paige Jennings v sérii FX Američania . Séria je o dvoch agentoch KGB prezlečených za manželský pár v Spojených štátoch. Garner hrá úlohu tínedžera, ktorý zistí, že jeho rodičia sú v skutočnosti ruskí špióni. Jej výkon v seriáli bol ocenený kritikou a za svoju rolu získala nomináciu na Emmy.

Júlia Garnerová

Zabaliť

Julia Garner je vychádzajúca hviezda, ktorá sa objavila v mnohých populárnych televíznych reláciách a filmoch. Najviac ju preslávila rola Ruth Langmore v seriáli Netflix Ozark . Ale objavila sa aj v iných populárnych reláciách, ako je Maniak , Špinavý John a Američania prispel. Jej výkon vo všetkých týchto predstaveniach získal uznanie kritikov a za svoje úlohy získala viacero nominácií na cenu Emmy.FAQ

  • Aké predstavenia hrala Julia Garner? Julia Garner sa objavila v seriáli Netflix Ozark , z minisérie Netflix Maniak , der Bravo-Series Špinavý John a séria FX Američania prispel.
  • Dostala Julia Garner za svoje úlohy nejaké ocenenia? Áno, Julia Garner získala viacero ocenení za svoje úlohy v Ozark , Maniak , Špinavý John a Američania získal, vrátane viacerých nominácií na Emmy.

Záver

Julia Garner je vychádzajúca hviezda, ktorá sa objavila v mnohých populárnych televíznych reláciách a filmoch. Najviac ju preslávila rola Ruth Langmore v seriáli Netflix Ozark . Ale objavila sa aj v iných populárnych reláciách, ako je Maniak , Špinavý John a Američania prispel. Jej výkon vo všetkých týchto predstaveniach získal uznanie kritikov a za svoje úlohy získala viacero nominácií na cenu Emmy. Ak sa chcete dozvedieť viac o Julii Garnerovej, čítajte ďalej tento článok alebo túto stránku IMDb .

Šou úlohu ocenenia
Ozark Ruth Langmore Nominácia na Emmy
Maniak Annie Landsberg Nominácia na Emmy
Špinavý John Terra Newell Nominácia na Emmy
Američania Paige Jenningsová Nominácia na Emmy