Better Call Saul Sezóna 6, 2. časť: Dátum vydania, obsadenie a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Better Call Saul Season 6 je v plnom prúde a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa dozvedia viac o zápletke a hereckom obsadení. Máme pre vás všetky potrebné informácie na prípravu na novú sezónu. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o Better Call Saul Season 6 Part 2 dátume vydania, obsadení a príbehu.

Better Call Saul Season 6 bude rozdelená na dve časti. Časť 1 bola vydaná vo februári 2021 a očakáva sa, že časť 2 bude vydaná na jeseň 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa Bob Odenkirk ako Saul Goodman, Jonathan Banks ako Mike Ehrmantraut, Rhea Seehorn ako Kim Wexler, Patrick Fabian ako Howard Hamlin a Michael Mando ako Nacho Varga. Ďalšie informácie o Better Call Saul Part 2, vrátane dátumu vydania, obsadenia a ďalších, budú oznámené čoskoro. Zatiaľ čo čakáte na ďalšie informácie o Better Call Saul, môžete tiež sledovať najnovšie aktualizácie Snowpiercer sezóna 4 a Control Z Sezóna 3 informovať.Better Call Saul sezóna 6 časť 2

Obsah

  • Dátum vydania 6. časti 2. sezóny Better Call Saul
  • Obsadenie Better Call Saul Sezóna 6, 2. časť
  • Príbeh hry Better Call Saul, sezóna 6, časť 2
  • Better Call Saul Season 6 Part 2 FAQ

Dátum vydania 6. časti 2. sezóny Better Call Saul

Better Call Saul Season 6 Part 2 bude mať premiéru 11. apríla 2021 na americkej káblovej sieti AMC. Druhá polovica šiestej sezóny bude pozostávať z desiatich epizód. Prvá polovica šiestej sezóny sa vysielala vo februári 2021.

Better Call Saul sezóna 6 časť 2

Obsadenie Better Call Saul Sezóna 6, 2. časť

Obsadenie Better Call Saul Season 6 Part 2 bude pozostávať z týchto hercov: Bob Odenkirk ako Jimmy McGill/Saul Goodman, Jonathan Banks ako Mike Ehrmantraut, Rhea Seehorn ako Kim Wexler, Patrick Fabian ako Howard Hamlin, Michael Mando ako Nacho Varga, Giancarlo Esposito ako Gus Fring a mnohí ďalší.Príbeh hry Better Call Saul, sezóna 6, časť 2

Dej Better Call Saul Season 6 Part 2 sa zameria na vzťah Jimmyho a Kim. Uvidíme, ako sa vyvinie vzťah medzi týmito dvoma, keď sa budú snažiť napredovať v kariére. Tiež uvidíme, ako sa bude vyvíjať vzťah Gusa a Mika, keď sa budú snažiť realizovať svoje plány.

Better Call Saul Season 6 Part 2 FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 6. časť 2. série Better Call Saul? Better Call Saul Season 6 Part 2 bude mať premiéru 11. apríla 2021 na americkej káblovej sieti AMC.
  • Kto je v obsadení Better Call Saul Season 6 Part 2? Herecké obsadenie Better Call Saul Season 6 Part 2 bude pozostávať z Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando a Giancarlo Esposito.
  • Čo sa stane v Better Call Saul Season 6 Part 2? Dej Better Call Saul Season 6 Part 2 sa zameria na vzťah Jimmyho a Kim. Uvidíme, ako sa vyvinie vzťah medzi týmito dvoma, keď sa budú snažiť napredovať v kariére.

Záver

Better Call Saul Season 6 Part 2 bude mať premiéru 11. apríla 2021 na americkej káblovej sieti AMC. Herecké obsadenie budú tvoriť Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando a Giancarlo Esposito. Dej sa zameria na vzťah Jimmyho a Kim. Uvidíme, ako sa vyvinie vzťah medzi týmito dvoma, keď sa budú snažiť napredovať v kariére. Už sa nevieme dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvieme viac.

Pre viac informácií o Better Call Saul Season 6 Part 2 navštívte www.amc.com a IMDb.com .