Better Call Saul Season 6 Part 2: Kedy sú na Netflixe dostupné nové epizódy?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia z Zavolajte radšej Saula netrpezlivo čaká na nové epizódy šiestej sezóny. Kedy budú nové epizódy dostupné na Netflixe? Máme všetky informácie, ktoré potrebujete na sledovanie nových epizód.Better Call Saul sezóna 6 časť 2

Čo je lepšie zavolať Saula?

Zavolajte radšej Saula je americký televízny seriál, ktorý vyvinuli Vince Gilligan a Peter Gould. Séria je spin-off série hitov Breaking Bad a je o právnikovi Jimmym McGillovi, ktorý sa neskôr stane známym ako Saul Goodman. Séria sa prvýkrát vysielala na americkej káblovej sieti AMC v roku 2015 a odvtedy je obrovským hitom.

Better Call Saul Season 6 vyjde v dvoch častiach na Netflixe. Prvá časť je už dostupná, ale kedy príde druhá časť? Očakáva sa, že nové epizódy budú dostupné na Netflixe v júni 2021. Dovtedy si môžete pozrieť prvú sezónu a tešiť sa na nové epizódy. Počas čakania na nové epizódy môžete aj vy Charlie ide na rande alebo David Soul - imdb vyhliadka.

Better Call Saul sezóna 6 časť 2

Kedy vyjde 6. časť 2. série Better Call Saul?

Šiesta sezóna Zavolajte radšej Saula je rozdelená na dve časti. Prvá časť šiestej sezóny vyšla 11. februára 2021 na Netflixe. Očakáva sa, že druhá časť šiestej sezóny vyjde na Netflixe na jeseň 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde druhá časť šiestej sezóny, no očakáva sa, že vyjde v septembri alebo októbri 2021.Koľko epizód bude v 6. časti 2. série Better Call Saul?

Očakáva sa, že sa bude vysielať v druhej polovici šiestej sezóny Zavolajte radšej Saula celkovo bude desať epizód. Očakáva sa, že desať epizód bude vydaných na Netflixe v septembri alebo októbri 2021.

Bude 7. sezóna Better Call Saul?

Bolo potvrdené, že bude siedma sezóna Zavolajte radšej Saula dá. Očakáva sa, že siedma sezóna bude vydaná na Netflixe v roku 2022. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde 7. séria, no očakáva sa, že vyjde na jar alebo v lete 2022.

Kto sú herci v Better Call Saul?

Hlavná herečka Zavolajte radšej Saula sú Bob Odenkirk ako Jimmy McGill/Saul Goodman, Jonathan Banks ako Mike Ehrmantraut, Rhea Seehorn ako Kim Wexler, Patrick Fabian ako Howard Hamlin, Michael Mando ako Nacho Varga, Giancarlo Esposito ako Gus Fring a Michael McKean ako Chuck McGill. Je tu tiež množstvo hosťujúcich hviezd, vrátane Bryana Cranstona ako Waltera Whitea, Deana Norrisa ako Hanka Schradera, Aarona Paula ako Jesseho Pinkmana a Jonathana Banksa ako Mikea Ehrmantrauta.Záver

Fanúšikovia z Zavolajte radšej Saula netrpezlivo čaká na nové epizódy šiestej sezóny. Kedy budú nové epizódy dostupné na Netflixe? Očakáva sa, že druhá časť šiestej sezóny vyjde na Netflixe na jeseň 2021. Očakáva sa, že v druhej polovici šiestej sezóny bude celkovo desať epizód. Bolo tiež potvrdené, že bude siedma sezóna Zavolajte radšej Saula bude, ktorého vydanie sa očakáva na Netflixe v roku 2022. Hlavná herečka Zavolajte radšej Saula sú Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Giancarlo Esposito a Michael McKean.

FAQ

 • Kedy vyjde 6. časť 2. série Better Call Saul?
  Očakáva sa, že druhá časť šiestej sezóny vyjde na Netflixe na jeseň 2021.
 • Koľko epizód bude v 6. časti 2. série Better Call Saul?
  Očakáva sa, že v druhej polovici šiestej sezóny bude celkovo desať epizód.
 • Bude 7. sezóna Better Call Saul?
  Bolo potvrdené, že bude siedma sezóna Zavolajte radšej Saula bude, ktorého vydanie sa očakáva na Netflixe v roku 2022.
 • Kto sú herci v Better Call Saul?
  Hlavná herečka Zavolajte radšej Saula sú Bob Odenkirk, Jonathan Banks, Rhea Seehorn, Patrick Fabian, Michael Mando, Giancarlo Esposito a Michael McKean.

Dátum vydania epizód 6. časti 2. série Better Call Saul

Dôsledok dátum vydania
epizóda 1 jeseň 2021
2. epizóda jeseň 2021
epizóda 3 jeseň 2021
4. epizóda jeseň 2021
epizóda 5 jeseň 2021
epizóda 6 jeseň 2021
epizóda 7 jeseň 2021
epizóda 8 jeseň 2021
epizóda 9 jeseň 2021
epizóda 10 jeseň 2021

Nové epizódy seriálu Zavolajte radšej Saula Očakáva sa, že sezóna 6, časť 2, bude vydaná na Netflix na jeseň 2021. Viac informácií o nových epizódach nájdete na oficiálnej stránke Webová stránka AMC a na Web Netflix .