Dátum vydania piatej sezóny Better Things, obsadenie a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Očakáva sa, že 5. séria Better Things bude mať premiéru v roku 2021. Obsadenie bude pravdepodobne rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach s Pamelou Adlon ako hlavnou herečkou. Zatiaľ vieme, že piata sezóna bude ďalšou sezónou komédie a drámy zameranej na život slobodnej matky a herečky. Tešíme sa na novú sezónu a nevieme sa dočkať, kedy sa dozvieme viac. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších aktuálnych sériách, prečítajte si o nich naše články 3. Staffel One Punch Man a Sharkdog Staffel 2 .

ObsahPiata sezóna Lepšie veci je jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Sériu, ktorú napísala a produkovala Pamela Adlon, má verných fanúšikov, ktorí sa tešia na nové epizódy. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania 5. sezóny, hereckom obsadení a o tom, čo zatiaľ vieme.

Lepšie veci sezóna 5

Obsah

 • Dátum vydania 5. sezóny Better Things
 • Obsadenie piatej série Better Things
 • Tu je to, čo zatiaľ vieme o 5. sezóne Better Things
 • Často kladené otázky o 5. sezóne Better Things

Dátum vydania 5. sezóny Better Things

Dátum vydania piatej sezóny Lepšie veci ešte nebola oficiálne oznámená. Očakáva sa však, že nová sezóna sa bude vysielať na americkej sieti FX na jar 2021. Hneď ako bude oznámený oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Lepšie veci sezóna 5

Obsadenie piatej série Better Things

Obsadenie piatej sezóny Lepšie veci Očakáva sa, že bude rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. Pamela Adlon si zahrá vo svojej úlohe Sam Fox, rovnako ako Mikey Madison ako Max, Hannah Alligood ako Frankie, Olivia Edward ako Duke a Celia Imrie ako Phyllis. V novej sezóne sa majú objaviť aj niektoré hosťujúce hviezdy.Tu je to, čo zatiaľ vieme o 5. sezóne Better Things

O piatej sezóne sa toho veľa nevie Lepšie veci známy. Očakáva sa však, že nová sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu Sam a jej troch dcér. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh.

Často kladené otázky o 5. sezóne Better Things

 • Kedy sa bude vysielať 5. séria Better Things?
  Dátum vydania piatej sezóny Lepšie veci ešte nebola oficiálne oznámená. Očakáva sa však, že nová sezóna sa bude vysielať na americkej sieti FX na jar 2021.
 • Kto bude hrať v 5. sezóne Better Things?
  Obsadenie piatej sezóny Lepšie veci Očakáva sa, že bude rovnaký ako v predchádzajúcich sezónach. Pamela Adlon si zahrá vo svojej úlohe Sam Fox, rovnako ako Mikey Madison ako Max, Hannah Alligood ako Frankie, Olivia Edward ako Duke a Celia Imrie ako Phyllis.
 • Čo zatiaľ vieme o 5. sezóne Better Things?
  O piatej sezóne sa toho veľa nevie Lepšie veci známy. Očakáva sa však, že nová sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu Sam a jej troch dcér. Očakáva sa, že nová sezóna predstaví aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia príbeh.

Záver

Piata sezóna Lepšie veci bude jednou z najočakávanejších sérií roku 2021. Hoci oficiálny dátum vydania ešte nebol oznámený, očakáva sa, že sa bude vysielať na americkej sieti FX na jar 2021. Očakáva sa, že obsadenie piatej sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. O novej sezóne sa toho zatiaľ veľa nevie, no očakáva sa, že bude pokračovať v rozprávaní príbehu Sam a jej troch dcér. Viac informácií o piatej sezóne Lepšie veci pozri ďalej FX siete a IMDb .