Prečo Akshay Kumar nie je súčasťou Bhool Bhulaiyaa 2

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Bhool Bhulaiyaa 2 je pokračovaním filmu z roku 2007 Bhool Bhulaiyaa . Film režíroval Anees Bazmee a hral v ňom Akshay Kumar. Film zožal obrovský úspech a fanúšikov Akshayho výkon uchvátil. Teraz, keď bolo ohlásené pokračovanie filmu, mnohí fanúšikovia sa čudujú, prečo Akshay Kumar nie je súčasťou pokračovania.

Akshay Kumar nebol súčasťou Bhool Bhulaiyaa 2, hoci bol dôležitou súčasťou prvého filmu. Povráva sa, že Akshay Kumar sa nemohol zúčastniť filmu pre svoju zaneprázdnenosť. Mal príliš veľa iných projektov vrátane Obsadenie Alex vs Amerika a Nicole Kleinfeld , ktorú musel absolvovať ako prvú. Akshay Kumar mal tiež nejaké ďalšie projekty, ktoré dokončil pred Bhool Bhulaiyaa 2, čo znamená, že nemal viac času na účasť vo filme.Bhool Bhulaiyaa 2

Bol to Bhool Bhulaiyaa 2?

Bhool Bhulaiyaa 2 je pokračovaním filmu z roku 2007 Bhool Bhulaiyaa . Film režíruje Anees Bazmee a hrá Kartik Aaryan, producentmi filmu sú Bhushan Kumar, Murad Khetani a Krishan Kumar. Premiéra filmu sa očakáva v roku 2021.

Bhool Bhulaiyaa 2

Prečo nie je Akshay Kumar súčasťou Bhool Bhulaiyaa 2?

Dôvodov je veľa,. Jedným z dôvodov je, že Akshay Kumar je veľmi vyťažený herec a nemá dostatok času na účasť vo filme. Ďalším dôvodom je, že Akshay Kumar je veľmi úspešný herec a má veľa ďalších projektov, na ktorých pracuje. Ďalším dôvodom je, že Akshay Kumar už nie je v rovnakej vekovej skupine ako Kartik Aaryan, ktorý hrá v pokračovaní.Ako reagujú fanúšikovia na Akshayovu neprítomnosť?

Fanúšikovia sú veľmi sklamaní, že Akshay Kumar nie je súčasťou Bhool Bhulaiyaa 2. Mnohí fanúšikovia majú pocit, že Akshay Kumar by túto úlohu zahral perfektne a že by bol dôležitou súčasťou filmu. Iní fanúšikovia majú pocit, že nemať Akshaya Kumara v pokračovaní bolo dobré rozhodnutie, pretože už nie je v rovnakej vekovej skupine ako Kartik Aaryan.

Kto je Kartik Aaryan?

Kartik Aaryan je indický herec známy svojimi úlohami vo filmoch ako napr Milujem Punchnamu , Sonu Ke Titu Ki Sweety a Luka Chuppi je známe. Bude hrať v Bhool Bhulaiyaa 2 a fanúšikovia sú veľmi nadšení z jeho výkonu.

Aké sú očakávania od Bhool Bhulaiyaa 2?

Očakávania od Bhool Bhulaiyaa 2 sú veľmi vysoké. Fanúšikovia očakávajú, že film bude rovnako úspešný ako prvý diel. Od filmu tiež očakávajú dobrý príbeh a silné herecké obsadenie. Fanúšikovia sú nadšení aj z výkonu Kartika Aaryana v hlavnej úlohe.Záver

Bhool Bhulaiyaa 2 je pokračovaním filmu z roku 2007 Bhool Bhulaiyaa . Existuje veľa dôvodov, prečo Akshay Kumar nie je súčasťou pokračovania. Fanúšikovia sú veľmi sklamaní, že Akshay Kumar nie je súčasťou Bhool Bhulaiyaa 2. V pokračovaní bude hrať Kartik Aaryan a očakávania od filmu sú veľmi vysoké.

FAQ

  • Otázka: Prečo nie je Akshay Kumar súčasťou Bhool Bhulaiyaa 2?
    A: Dôvodov je veľa,. Jedným z dôvodov je, že Akshay Kumar je veľmi vyťažený herec a nemá dostatok času na účasť vo filme. Ďalším dôvodom je, že Akshay Kumar je veľmi úspešný herec a má veľa ďalších projektov, na ktorých pracuje. Ďalším dôvodom je, že Akshay Kumar už nie je v rovnakej vekovej skupine ako Kartik Aaryan, ktorý hrá v pokračovaní.
  • Otázka: Kto je Kartik Aaryan?
    A: Kartik Aaryan je indický herec známy svojimi úlohami vo filmoch ako napr Milujem Punchnamu , Sonu Ke Titu Ki Sweety a Luka Chuppi je známe. Bude hrať v Bhool Bhulaiyaa 2 a fanúšikovia sú veľmi nadšení z jeho výkonu.
  • Otázka: Aké sú očakávania od Bhool Bhulaiyaa 2?
    A: Očakávania od Bhool Bhulaiyaa 2 sú veľmi vysoké. Fanúšikovia očakávajú, že film bude rovnako úspešný ako prvý diel. Od filmu tiež očakávajú dobrý príbeh a silné herecké obsadenie. Fanúšikovia sú nadšení aj z výkonu Kartika Aaryana v hlavnej úlohe.

Tabuľka

názov úlohu
Akshay Kumar Hauptrolle v Bhool Bhulaiyaa
Kartik Aaryan Hauptrolle v Bhool Bhulaiyaa 2

Na záver, Bhool Bhulaiyaa 2 je pokračovaním filmu z roku 2007 Bhool Bhulaiyaa je. Existuje veľa dôvodov, prečo Akshay Kumar nie je súčasťou pokračovania. Fanúšikovia sú veľmi sklamaní, že Akshay Kumar nie je súčasťou Bhool Bhulaiyaa 2. V pokračovaní bude hrať Kartik Aaryan a očakávania od filmu sú veľmi vysoké. Pre viac informácií o Bhool Bhulaiyaa 2 navštívte IMDb a Bollywood Hungama .