Dátum vydania série Big Brother 24 a všetko o show

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Big Brother je jednou z najpopulárnejších televíznych reality show na svete. 24. sezóna šou sa čoskoro začne vysielať a fanúšikovia sa už nevedia dočkať. V tomto článku sa dozviete všetko o novej sezóne Big Brother vrátane dátumu vydania, obsadenia, formátu a ďalších.Veľký brat sezóna 24

Dátum publikácie

24. sezóna Big Brother sa bude vysielať ďalej 25. júna 2021 ísť do éteru. Relácia sa vysiela každý utorok a štvrtok na CBS. Prehliadka bude dostupná aj na CBS All Access a CBS.com.

Big Brother Season 24 je jednou z najočakávanejších televíznych reality show roka. Očakáva sa, že šou sa bude vysielať na ProSieben v lete 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú sezónu plnú prekvapení a zvratov. Ak sa chcete dozvedieť viac o predstavení, môžete 365 dní Netflix nás a Šál Andrew Burnap vyhliadka. Už teraz sa tešíme na novú sezónu a dúfame, že bude úspešná!

Veľký brat sezóna 24

Obsadenie

Obsadenie Big Brother sezóny 24 ešte nebolo oznámené. Očakáva sa, že šou bude mať zmes nových a starých tvárí. Fanúšikovia môžu byť nadšení, kto bude hviezdou v novej sezóne.Formátovať

Formát 24. sezóny Big Brother sa nebude líšiť od predchádzajúcich sezón. V predstavení sa predstaví skupina spolubývajúcich žijúcich v dome, ktorí sa snažia prežiť týždeň plnením úloh a vyhlasovaním ostatných spolubývajúcich z domu. Na konci predstavenia bude vybraný víťaz, ktorý získa finančnú odmenu.

Hosťujúci porotca

Očakáva sa, že v 24. sezóne Big Brother budú niektorí hosťujúci sudcovia. Títo hosťujúci sudcovia budú hodnotiť spolubývajúcich a pomáhať im pri rozhodovaní. Očakáva sa, že niektorí z hosťujúcich porotcov budú z predchádzajúcich sezón šou.

víťaz

Víťaz 24. sezóny Big Brother dostane finančnú odmenu vo výške 500 000 amerických dolárov vyhrať. Víťaz získa aj niekoľko ďalších cien vrátane auta a výletu. Víťaz bude vyhlásený na konci predstavenia.FAQ

  • Kedy začína 24. sezóna Veľkého brata? 24. séria Big Brother sa bude vysielať 25. júna 2021.
  • Kto bude hrať v 24. sezóne Big Brother? Obsadenie Big Brother sezóny 24 ešte nebolo oznámené.
  • Aká je cena pre víťaza 24. sezóny Big Brother? Víťaz 24. sezóny Big Brother vyhrá peňažnú odmenu 500 000 dolárov.

Záver

24. sezóna Big Brother sa chystá a fanúšikovia sa už nevedia dočkať. V tomto článku sme sa dozvedeli všetko o novej sezóne Big Brother vrátane dátumu vydania, obsadenia, formátu a ďalších. Už sa nevieme dočkať, kto bude hviezdiť v novej sezóne a kto sa stane víťazom.

Viac informácií o 24. sezóne Big Brother nájdete na cbs.com , CBS All Access a TV sprievodca .

Tabuľka

séria Dátum publikácie víťazná cena
24 25. júna 2021 500 000 amerických dolárov