Big Brother Season 24: Kedy sa objaví a čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Big Brother sezóna 24 je za nami a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze. Čítajte ďalej a dozviete sa o dátume spustenia, o novinkách a podobne.

Big Brother sezóna 24 sa blíži! Zatiaľ vieme, že šou sa bude vysielať v lete 2021. Príde veľa nových tvárí, ale aj pár starých priateľov. Už sa nevieme dočkať, čo nám nová sezóna ponúkne. Uvidíme tiež, ako sa šou zmenila v porovnaní s predchádzajúcimi sezónami. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových sezónach, čítajte ďalej Dátum vysielania 2. sezóny transplantácie a dosť staré sezóny .Veľký brat sezóna 24

Dátum začiatku

Očakáva sa, že 24. sezóna Big Brother sa začne v lete 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne predstavenie odštartuje, no očakáva sa, že začne v júni alebo júli. Hneď ako bude oznámený presný dátum začiatku, aktualizujeme ho tu.

veľký brat 24

správy

O 24. sezóne Big Brother zatiaľ nie sú žiadne oficiálne správy, no očakáva sa, že dôjde k určitým zmenám. Očakáva sa, že šou bude mať nejaké nové pravidlá a nový formát. Očakáva sa, že v šou budú aj noví súťažiaci, ktorí sa v nej nikdy predtým neobjavili.Kandidáti

Zatiaľ nie sú žiadni oficiálni nominanti na 24. sezónu Big Brother, ale očakáva sa, že predstavenie bude mať nejaké nové tváre. Očakáva sa, že sa vrátia aj niektorí z najpopulárnejších súťažiacich z posledných sezón. Hneď ako budú zverejnení kandidáti, budeme ich tu aktualizovať.

peňažná výhra

Zatiaľ nie je známe, koľko prize money bude v Big Brother sezóne 24. V minulosti šou vyplatila prize money až 250 000 eur. Očakáva sa, že prize money budú v tejto sezóne podobné.

Moderátor

Zatiaľ nie je známe, kto bude hostiteľom 24. sezóny Big Brother. V minulosti mala relácia niektorých z najpopulárnejších nemeckých moderátorov vrátane Jochena Schroppa, Jochena Bendela a Jochena Schmitza. Očakáva sa, že jedna z týchto moderátoriek sa vráti aj túto sezónu.FAQ

  • Kedy začína 24. sezóna Veľkého brata? Očakáva sa, že 24. sezóna Big Brother sa začne v lete 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne predstavenie odštartuje, no očakáva sa, že začne v júni alebo júli.
  • Kto bude hostiteľom 24. sezóny Big Brother? Zatiaľ nie je známe, kto bude hostiteľom 24. sezóny Big Brother. V minulosti mala relácia niektorých z najpopulárnejších nemeckých moderátorov vrátane Jochena Schroppa, Jochena Bendela a Jochena Schmitza.
  • Koľko peňažných odmien bude v 24. sezóne Big Brother? Zatiaľ nie je známe, koľko prize money bude v Big Brother sezóne 24. V minulosti šou vyplatila prize money až 250 000 eur. Očakáva sa, že prize money budú v tejto sezóne podobné.

Záver

Big Brother sezóna 24 je za nami a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o nových epizódach dozvedia viac. O šou zatiaľ nie sú žiadne oficiálne správy, no očakáva sa, že dôjde k nejakým zmenám. Očakáva sa, že v šou budú aj noví súťažiaci, ktorí sa v nej nikdy predtým neobjavili. Hneď ako bude oznámený presný dátum spustenia a ďalšie informácie, budeme ich tu aktualizovať. Viac informácií nájdete v časti BigBrother.de a RTL.de .