Big Mouth Season 4: Dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Očakáva sa, že Big Mouth Season 4 vyjde na jeseň 2020. Obsadenie série hrajú Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Jenny Slate, Fred Armisen, Maya Rudolph a mnohí ďalší. Dej série sa zameria na pubertu postáv a na to, ako sa s ňou vysporiadajú. Pribudnú aj nejaké nové postavy, vrátane admirálov quarian Quarianski admiráli a televízna relácia s postavami Postavy televíznej show sezóny 2 . Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu búrlivú a zábavnú sezónu.

ObsahBig Mouth Season 4 je jednou z najočakávanejších sérií Netflix roka. Fanúšikovia chcú vedieť viac o dátume vydania, hereckom obsadení a zápletke. Máme všetky potrebné informácie!

Big Mouth Staffel 4

Dátum publikácie

Očakáva sa, že 4. sezóna Big Mouth bude mať premiéru na Netflixe na jeseň 2020. Hoci Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania, očakáva sa, že sezóna 4 bude vydaná v októbri alebo novembri 2020.

povolanie

Očakáva sa, že obsadenie 4. sezóny Big Mouth bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavné herecké obsadenie tvoria Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Jenny Slate, Fred Armisen, Maya Rudolph a Andrew Rannells. Očakáva sa, že sa vrátia aj hosťujúce hviezdy ako Jordan Peele, David Thewlis a Richard Kind.Zápletka

Očakáva sa, že dej 4. sezóny Big Mouth bude pokračovať tam, kde skončila 3. sezóna. Postavy budú aj naďalej zápasiť s výzvami puberty. Očakáva sa, že 4. séria odhalí viac o sexuálnych identitách postáv. Od postáv sa tiež očakáva, že sa dozvedia viac o láske a vzťahoch.

FAQ

  • Otázka: Kedy vyjde 4. séria Big Mouth?
    A: Očakáva sa, že 4. sezóna Big Mouth bude mať premiéru na Netflixe na jeseň 2020.
  • Otázka: Kto sú hlavní herci 4. sezóny Big Mouth?
    A: Big Mouth Season 4 hrajú Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Jenny Slate, Fred Armisen, Maya Rudolph a Andrew Rannells.
  • Otázka: Čo sa stane v 4. sezóne Big Mouth?
    A: Očakáva sa, že dej 4. sezóny Big Mouth bude pokračovať tam, kde skončila 3. sezóna. Postavy budú aj naďalej zápasiť s výzvami puberty.

Záver

Očakáva sa, že 4. sezóna Big Mouth bude mať premiéru na Netflixe na jeseň 2020. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Očakáva sa, že dej bude pokračovať tam, kde sa skončila tretia sezóna. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .