Big Mouth sezóna 5: dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Big Mouth Season 5 vyjde čoskoro. Herecké obsadenie a dej série ešte nie sú známe, no očakáva sa, že bude mať nejaké nové postavy a vzrušujúcu zápletku. Dátumy vydania Big Mouth Season 5 ešte nie sú známe, ale očakáva sa, že budú čoskoro odhalené. Ak sa chcete dozvedieť viac o nových postavách v iných sériách, ako je Yellowstone sezóna 4 alebo dátum vydania Conjuring 4, môžete sledovať odkazy nové postavy Yellowstone sezóna 4 a dátum vydania Conjuring 4 návšteva.

ObsahBig Mouth je americký animovaný seriál produkovaný spoločnosťou Netflix. Séria je o skupine priateľov, ktorí sa vyrovnávajú s výzvami dospievania. Prvá sezóna bola vydaná v roku 2017 a štvrtá sezóna bola vydaná v decembri 2020. Teraz sa mnohí fanúšikovia pýtajú, kedy vyjde 5. séria Big Mouth a aká bude zápletka. V tomto článku sa pozrieme na dátumy vydania Big Mouth Season 5, obsadenie a dej.

Dátum vydania 5. sezóny Big Mouth

Dátum vydania 5. sezóny Big Mouth

Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania Big Mouth Season 5. Štvrtá sezóna bola vydaná v decembri 2020, takže môžeme predpokladať, že piata sezóna bude vydaná v decembri 2021 alebo januári 2022. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Big Mouth Staffel 5

Obsadenie Big Mouth 5. sezóna

Očakáva sa, že obsadenie 5. sezóny Big Mouth bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Hlavné herecké obsadenie tvoria Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Jenny Slate, Fred Armisen, Maya Rudolph a Andrew Rannells. Vystúpia aj niektoré hosťujúce hviezdy vrátane Davida Thewlisa, Richarda Kinda, Zacha Galifianakisa a Jona Hamma.Príbeh 5. sezóny Big Mouth

Očakáva sa, že príbeh 5. sezóny Big Mouth bude pokračovať v príbehu predchádzajúcich sezón. Séria bude pokračovať v skúmaní výziev dospievania, ako sú vzťahy, sexualita, priateľstvo a rodina. Pribudnú aj nové postavy, ktoré obohatia dej.

Časté otázky týkajúce sa 5. sezóny Big Mouth

  • Otázka: Kedy vyjde 5. séria Big Mouth?
    A: Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania Big Mouth Season 5. Štvrtá sezóna bola vydaná v decembri 2020, takže môžeme predpokladať, že piata sezóna bude vydaná v decembri 2021 alebo januári 2022.
  • Otázka: Kto je hlavným obsadením 5. sezóny Big Mouth?
    A: Hlavným obsadením 5. sezóny Big Mouth by mali byť Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Jenny Slate, Fred Armisen, Maya Rudolph a Andrew Rannells.
  • Otázka: Aký bude dej Big Mouth Season 5?
    A: Očakáva sa, že príbeh 5. sezóny Big Mouth bude pokračovať v príbehu predchádzajúcich sezón. Séria bude pokračovať v skúmaní výziev dospievania, ako sú vzťahy, sexualita, priateľstvo a rodina.

Tabuľka s dôležitými informáciami o Big Mouth Season 5

dátum vydania povolanie Zápletka
decembra 2021 alebo januára 2022 Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Jenny Slate, Fred Armisen, Maya Rudolph a Andrew Rannells Séria bude pokračovať v skúmaní výziev dospievania, ako sú vzťahy, sexualita, priateľstvo a rodina.

V tomto článku sme sa pozreli na dátumy vydania 5. sezóny Big Mouth, obsadenie a dej. Zostavili sme aj zoznam často kladených otázok a tabuľku s najdôležitejšími informáciami. Tento článok aktualizujeme, keď Netflix oznámi oficiálny dátum vydania. Pre viac informácií o Big Mouth Season 5 navštívte Netflix a IMDb .

Na záver môžeme povedať, že Big Mouth Season 5 by mala byť vydaná v decembri 2021 alebo v januári 2022. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach a dej bude naďalej skúmať výzvy dospievania. Budeme aj naďalej čakať na ďalšie informácie o Big Mouth Season 5.