Príde 6. sezóna Big Mouth v októbri 2022?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Big Mouth sezóna 6 je jednou z najočakávanejších sezón roku 2022. Mnoho fanúšikov sa pýta, či sezóna 6 vyjde v októbri 2022. V tomto článku sa pozrieme na dostupné informácie a pokúsime sa nájsť odpoveď na túto otázku.

Očakáva sa, že Big Mouth sezóna 6 bude mať premiéru v októbri 2022. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu komédie a drámy. Počas čakania na novú sezónu môžeme sledovať aj ďalšie obľúbené relácie ako napr Detektív Conan čoskoro končí alebo Pán a pani Smithovi Amazonovi .Big Mouth Staffel 6

Čo je Big Mouth?

Big Mouth je americký animovaný seriál produkovaný spoločnosťou Netflix. Séria je o skupine tínedžerov, ktorí sa vyrovnávajú s výzvami dospievania. Séria, ktorú vyvinuli Nick Kroll, Andrew Goldberg, Mark Levin a Jennifer Flackett, debutovala na Netflixe v roku 2017. Odvtedy si séria získala obrovské množstvo fanúšikov a je jednou z najpopulárnejších animovaných sérií na Netflixe.

Big Mouth Staffel 6

Kedy vyjde 6. séria Big Mouth?

Očakáva sa, že Big Mouth sezóna 6 bude mať premiéru v októbri 2022. Netflix oznámil 6. sériu v januári 2021 a natáčanie začalo vo februári 2021. Očakáva sa, že 6. sezóna bude mať 10 epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich nových postáv a príbehov.Big Mouth Staffel 6

Kto bude hrať v 6. sezóne Big Mouth?

Big Mouth sezóna 6 uvidí veľa známych tvárí. Nick Kroll, John Mulaney, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Jenny Slate, Fred Armisen, Maya Rudolph a mnohí ďalší si zahrajú v 6. sezóne. Objaví sa aj niekoľko nových hlasov vrátane Sterlinga K. Browna, Zacha Galifianakisa, Setha Rogena a mnohých ďalších.

Big Mouth Staffel 6

Big Mouth sezóna 6 vyjde v októbri 2022?

Hoci Netflix oznámil Big Mouth sezónu 6 v januári 2021, oficiálny dátum vydania ešte nebol oznámený. Je však pravdepodobné, že sezóna 6 vyjde v októbri 2022. Netflix v minulosti v októbri vydal niekoľko sezón Big Mouth, takže je pravdepodobné, že sezóna 6 dorazí v októbri 2022.

Big Mouth Staffel 6

Čo môžeme očakávať od Big Mouth sezóny 6?

Big Mouth Season 6 bude obsahovať mnoho nových vzrušujúcich postáv a príbehov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavé novinky týkajúce sa postáv a ich vzťahov. V 6. sezóne bude potrebné preskúmať aj niekoľko nových tém vrátane dôsledkov dospievania, výziev života tínedžera a ďalších.Záver

Očakáva sa, že Big Mouth sezóna 6 bude mať premiéru v októbri 2022. Netflix oznámil 6. sériu v januári 2021 a natáčanie začalo vo februári 2021. V 6. sezóne sa objaví mnoho známych tvárí a fanúšikovia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce postavy a príbehy. V 6. sezóne budú zahrnuté aj niektoré nové témy.

FAQ

  • Kedy vyjde 6. séria Big Mouth? Očakáva sa, že Big Mouth sezóna 6 bude mať premiéru v októbri 2022.
  • Kto bude hrať v 6. sezóne Big Mouth? Big Mouth Season 6 uvidí mnoho známych tvárí vrátane Nicka Krolla, Johna Mulaneyho, Jessi Kleina, Jasona Mantzoukasa, Jenny Slate, Freda Armisena, Maya Rudolph a mnohých ďalších.
  • Čo môžeme očakávať od Big Mouth sezóny 6? Big Mouth Season 6 bude obsahovať mnoho nových vzrušujúcich postáv a príbehov. V 6. sezóne bude potrebné preskúmať aj niekoľko nových tém vrátane dôsledkov dospievania, výziev života tínedžera a ďalších.

Záver

Očakáva sa, že Big Mouth sezóna 6 bude mať premiéru v októbri 2022. Netflix oznámil 6. sériu v januári 2021 a natáčanie začalo vo februári 2021. V 6. sezóne sa objaví mnoho známych tvárí a fanúšikovia sa môžu tešiť na nové vzrušujúce postavy a príbehy. V 6. sezóne budú zahrnuté aj niektoré nové témy. Pre viac informácií o Big Mouth Season 6 navštívte Netflix a IMDb .

séria dátum vydania
1 september 2017
2 október 2018
3 október 2019
4 decembra 2020
5 marec 2021
6 október 2022