Birdgirl Season 2 dátum vydania, príbeh a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Druhá sezóna Birdgirl je konečne tu! Fanúšikovia seriálu sa už nevedia dočkať, kedy sa o novej sezóne dozvedia viac. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane dátumu vydania, príbehu a postáv. Čítajte ďalej a dozviete sa viac!

Birdgirl Season 2 by mala mať premiéru na jar 2021. Príbeh druhej sezóny sa zameria na Judy Ken Sebben a jej dobrodružstvá ako Birdgirl. Zameria sa na svoje nové schopnosti získané tým, že sa stala superhrdinkou. Pribudnú aj nové postavy, ktoré budú Judy na jej ceste sprevádzať. Môžeme sa tešiť na vzrušujúcu a zábavnú druhú sezónu. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších pripravovaných animovaných seriáloch, navštívte prosím odkazy Čas vydania anime Dota 2 a strašidelná sezóna 4 .vtáčie dievča sezóna 2

Birdgirl dátum vydania 2 sezóny

Druhá sezóna Birdgirl bude mať premiéru 15. apríla 2021 na streamovacej službe Adult Swim. Nová sezóna bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať pol hodiny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú novú sezónu.

vtáčie dievča sezóna 2

Príbeh druhej sezóny Birdgirl

V druhej sezóne r Birdgirl Judy Ken Sebben, hrdinka seriálu, sa pokúsi udržať si prácu generálnej riaditeľky Sebben & Sebben. Bude sa musieť vysporiadať aj s novou hrozbou, ktorá by jej mohla prekaziť plány. Medzitým sa Judy pokúsi posilniť vzťahy so svojimi priateľmi a spolupracovníkmi a zároveň sa bude snažiť udržať si prácu.Postavy Birdgirl sezóny 2

V druhej sezóne r Birdgirl Vrátia sa niektoré známe tváre vrátane Judy Ken Sebben (nahovoril Paget Brewster), Phil Ken Sebben (nahovoril Stephen Root), Birdgirl (nahovoril Rachel Bloom) a mnoho ďalších. Pribudnú aj nejaké nové postavy, vrátane nového záporáka, ktorý sa snaží dostať Judy z cesty.

Ďalšie informácie o 2. sezóne Birdgirl

Druhá sezóna Birdgirl sa predstavia aj niektoré hosťujúce hviezdy vrátane Pattona Oswalta, Johna Hodgmana, Paula F. Tompkinsa a mnohých ďalších. Séria bude obsahovať aj nejakú novú hudbu, ktorú zložila Rachel Bloom a jej tím. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zábavnú a zábavnú novú sezónu.

Záver

Druhá sezóna Birdgirl bude mať premiéru 15. apríla 2021 na streamovacej službe Adult Swim. Nová sezóna bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať pol hodiny. V druhej sezóne sa Judy pokúsi udržať si prácu generálnej riaditeľky Sebben & Sebben a zároveň sa vysporiadať s novou hrozbou. Pribudnú aj nejaké nové postavy, vrátane nového záporáka, ktorý sa snaží dostať Judy z cesty. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a zábavnú novú sezónu.FAQ

  • Kedy bude mať Birdgirl premiéru 2. série? Birdgirl Season 2 bude mať premiéru 15. apríla 2021 na streamovacej službe Adult Swim.
  • Koľko epizód bude mať Birdgirl sezóna 2? Birdgirl Season 2 bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať pol hodiny.
  • Kto sú hosťujúce hviezdy 2. sezóny Birdgirl? V Birdgirl Season 2 sa predstaví množstvo hosťujúcich hviezd vrátane Pattona Oswalta, Johna Hodgmana, Paula F. Tompkinsa a mnohých ďalších.

Tabuľka

séria Dátum publikácie Sledujte
1 25. marca 2020 10
2 15. apríla 2021 10

Dúfame, že teraz viete viac o dátume vydania, príbehu a ďalších častiach 2. sezóny Birdgirl vedomosti. Viac informácií nájdete v časti Plávať pre dospelých a IMDb .