Black Clover 280: oznámený dátum vydania a čo očakávať

Aký Film Vidieť?
 

Nedávno bol ohlásený 280. diel Black Clover a fanúšikovia sú nadšení, čo môžu očakávať. Zväzok vyjde 28. apríla 2021 a fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty. Zväzok bude pokračovať v príbehu Asty a jeho priateľov a fanúšikovia určite nájdu nejaké prekvapivé zvraty. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa postavy vyvíjajú a ako sa popasujú s novými výzvami. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v Black Clover, navštívte nákupné centrum Tomi Village a Obsadenie tajného miliardára 2021 .

ObsahFanúšikovia z Čierna ďatelina sme nadšení, pretože nová epizóda 280 bude čoskoro vonku. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania a o tom, čo môžete v novej epizóde očakávať. Zhrnuli sme všetky podrobnosti.

Čierna ďatelina Kapitola 267

Obsah

 • Dátum vydania epizódy Black Clover 280
 • Čo môžete očakávať v epizóde 280
 • Ako streamovať Black Clover Episode 280 online
 • Časté otázky k epizóde 280 Black Clover

Dátum vydania epizódy Black Clover 280

Nová epizóda Čierna ďatelina vyjde 28. apríla 2021. Epizódu bude vysielať japonská televízna stanica TV Tokyo. Epizóda bude dostupná aj na streamovacej službe Crunchyroll.

Čierna ďatelina Kapitola 280

Čo môžete očakávať v epizóde 280

V epizóde 280 sa Asta a jeho priatelia pokúsia poraziť kráľovnú démonického kráľovstva. Pokúsia sa tiež prevziať kontrolu nad magickými silami kráľovstva démonov. Príde aj niekoľko zaujímavých zvratov, ktoré posunú dej dopredu.Ako streamovať Black Clover Episode 280 online

Môžeš Čierna ďatelina Streamujte epizódu 280 na streamovacej službe Crunchyroll. Môžete tiež navštíviť oficiálnu webovú stránku anime a pozrieť si epizódu. Existuje aj niekoľko ďalších webových stránok, kde môžete epizódu streamovať.

Časté otázky k epizóde 280 Black Clover

 • Kedy vyjde Black Clover Episode 280?
  Black Clover Episode 280 vyjde 28. apríla 2021.
 • Kde streamovať Black Clover Episode 280?
  Black Clover Episode 280 môžete streamovať na streamovacej službe Crunchyroll.
 • Čo sa stane v Black Clover Episode 280?
  V epizóde 280 sa Asta a jeho priatelia pokúsia poraziť kráľovnú démonického kráľovstva.

Záver

Nová epizóda Čierna ďatelina vyjde 28. apríla 2021. V epizóde 280 sa Asta a jeho priatelia pokúsia poraziť kráľovnú démonického kráľovstva. Epizódu môžete streamovať na streamovacej službe Crunchyroll. Dúfame, že ste dostali všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o Black Clover Episode 280.

Viac informácií o Čierna ďatelina pozri ďalej Crunchyroll a Anime News Network .