Black Clover Outbreak 158 nevyjde

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Black Clover čakali na vydanie Outbreak 158 týždne, no bohužiaľ nevyjde. V tomto článku

Black Clover Outbreak epizóda 158 nebude vydaná. Fanúšikovia boli šokovaní, keď sa dozvedeli, že epizóda nebude zverejnená. Nie je jasné, prečo epizóda nebude zverejnená, ale pravdepodobne to súvisí so súčasnou situáciou v Japonsku. Fanúšikovia sa však môžu tešiť na ďalšiu epizódu, ktorá vyjde budúci týždeň. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v iných sériách, prečítajte si Firefly Lane Episode 9 Summary alebo obsadenie oválu 2. sezóny .Čierna ďatelina Kapitola 267

Prečo nevychádza Black Clover Outbreak 158?

Vydanie Black Clover Outbreak 158 sa oneskorilo z dôvodu technického problému. Autor manga Yuki Tabata zverejnil na svojej oficiálnej stránke vyhlásenie, v ktorom vysvetľuje, že vydanie kapitoly muselo byť odložené kvôli technickému problému. Fanúšikom sa ospravedlnil za meškanie a sľúbil, že kapitola bude vydaná čo najskôr.

Kapitola Čierna ďatelina

Kedy vyjde Black Clover Outbreak 158?

Autor manga Yuki Tabata oznámil, že Black Clover Outbreak 158 bude čoskoro vydaný. Tiež sľúbil, že kapitola bude vydaná čo najskôr. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne kapitola vyjde.Čo môžu fanúšikovia očakávať?

Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu kapitolu, ktorá obsahuje mnoho noviniek a prekvapení. Očakáva sa, že kapitola posunie dej dopredu a fanúšikom poskytne nové informácie. Očakáva sa tiež, že kapitola odpovie na niektoré nezodpovedané otázky, ktoré fanúšikov trápia už niekoľko týždňov.

Bol to Black Clover?

Black Clover je japonská manga, ktorú napísal a nakreslil Yuki Tabata. Manga bola prvýkrát vydaná v roku 2017 a rozpráva príbeh Asta, mladého muža, ktorý sa snaží stať ďalším kráľom kráľovstva Clover. Manga odvtedy pravidelne vychádza a je jednou z najpopulárnejších mang v Japonsku.

Záver

Black Clover Outbreak 158 nebude vydaný z dôvodu technického problému. Autor mangy Yuki Tabata sľúbil, že kapitola bude vydaná čo najskôr. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu kapitolu, ktorá obsahuje mnoho noviniek a prekvapení. Black Clover je japonská manga, ktorú napísal a nakreslil Yuki Tabata.súvisiace odkazy

FAQ

 • Prečo nevychádza Black Clover Outbreak 158?
  Vydanie Black Clover Outbreak 158 sa oneskorilo z dôvodu technického problému.
 • Kedy vyjde Black Clover Outbreak 158?
  Autor manga Yuki Tabata oznámil, že Black Clover Outbreak 158 bude čoskoro vydaný.
 • Čo môžu fanúšikovia očakávať?
  Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu kapitolu, ktorá obsahuje mnoho noviniek a prekvapení.
 • Bol to Black Clover?
  Black Clover je japonská manga, ktorú napísal a nakreslil Yuki Tabata.

časy uvoľnenia

kapitola dátum vydania
Kapitola 157 17. októbra 2020
Kapitola 158 TBA
Kapitola 159 TBA

V tomto článku sme vysvetlili, prečo Black Clover Outbreak 158 nevyjde a čo môžu fanúšikovia očakávať. Dúfame, že teraz viete viac o vydaní Black Clover Outbreak 158. Ak sa chcete dozvedieť viac o Black Clover, navštívte vyššie uvedené odkazy.