Dátum vydania 6. sezóny Black Mirror a ďalšie informácie

Aký Film Vidieť?
 

Očakáva sa, že šiesta séria britskej sci-fi antológie Black Mirror vyjde v roku 2021. Séria, ktorú vytvoril Charlie Brooker, sa pôvodne vysielala na Channel 4 v roku 2011 a neskôr ju získala Netflix. Séria priniesla množstvo ocenených epizód, ktoré skúmajú témy, ako sú technológie, umelá inteligencia a ľudské vzťahy. Očakáva sa, že 6. sezóna bude obsahovať množstvo nových príbehov, ktoré budú skúmať rovnaké témy. Niektorí zo známych hercov, ktorí budú hrať v šiestej sezóne, sú Hunter Schafer, ktorý bude tiež hrať v tretej sezóne One Punch Man, a Oscar Schafer, ktorého životopis tu sa dá čítať. Viac informácií o 3. sezóne 'One Punch Man' nájdete na stránke tu .

ObsahŠiesta séria populárneho seriálu Čierne zrkadlo sa objaví čoskoro. Fanúšikovia série netrpezlivo očakávajú odhadovaný dátum vydania a ďalšie informácie o novej sezóne. Zhrnuli sme pre vás všetky podrobnosti.

Black Mirror Staffel 6

Obsah

 • Odhadovaný dátum vydania
 • Viac informácií o 6. sezóne
 • Časté otázky o 6. sezóne Black Mirror
 • Tabuľka epizód 6. série

Odhadovaný dátum vydania

Predpokladaný dátum vydania 6. sezóny Čierne zrkadlo je 5. júna 2020. Nová sezóna vyjde na Netflixe. Očakáva sa, že nová sezóna bude pozostávať z piatich epizód.

Informácie o 6. sezóne Black Mirror

Viac informácií o 6. sezóne

6. sezóna Čierne zrkadlo Produkujú Charlie Brooker a Annabel Jones. Obaja majú na svedomí aj predchádzajúce sezóny. V novej sezóne sa predstaví niekoľko nových hercov a herečiek vrátane Miley Cyrus, Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace a Damson Idris.Časté otázky o 6. sezóne Black Mirror

 • Otázka: Kedy vyjde 6. séria Black Mirror?
  A: Black Mirror Season 6 má vyjsť na Netflixe 5. júna 2020.
 • Otázka: Kto produkuje Black Mirror Season 6?
  A: Black Mirror Season 6 produkujú Charlie Brooker a Annabel Jones.
 • Otázka: Ktorí herci a herečky budú hrať v 6. sezóne Black Mirror?
  A: Black Mirror Season 6 si zahrajú Miley Cyrus, Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace a Damson Idris.

Tabuľka epizód 6. série

epizóda titul
1 Nápadné zmije
2 Smithereens
3 Rachel, Jack a Ashley tiež
4 Celá vaša história
5 San Junipero

6. sezóna Čierne zrkadlo sľubuje niekoľko vzrušujúcich epizód. Fanúšikovia seriálu sa môžu tešiť na niekoľko nových hercov a herečiek. Tešíme sa na predpokladaný dátum vydania 5. júna 2020.

Záver

6. sezóna Čierne zrkadlo Očakáva sa, že vyjde na Netflixe 5. júna 2020. Novú sezónu produkujú Charlie Brooker a Annabel Jones a predstaví sa v nej niekoľko nových hercov a herečiek. Tešíme sa na nové epizódy a tešíme sa na dátum vydania.

Viac informácií o 6. sezóne Čierne zrkadlo pozri ďalej Netflix a IMDb .