Blake Lively a Ryan Reynolds podporujú Taylor Swift

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Blake Lively a Ryan Reynolds boli spolu videní, keď podporovali priateľa Taylor Swift. Dve hollywoodske hviezdy boli po ruke, aby podporili Taylora pri jeho nedávnom prepustení a povzbudili ho, aby pokračoval. V tomto článku sa dozviete o podpore, ktorú Blake a Ryan poskytli Taylorovi a ako ho povzbudili, aby pokračoval.Blake Lively

Ako Blake a Ryan podporovali Taylora

Blake a Ryan sa zúčastnili, aby podporili Taylora pri jeho nedávnom prepustení. Obaja boli veľmi nadšení, keď podporili Taylora pri jeho vydaní. Obaja boli na Taylora veľmi hrdí a povzbudzovali ho, aby pokračoval. Veľmi na nich zapôsobil aj Taylorov talent a schopnosť neustále sa zlepšovať.

Blake Lively a Ryan Reynolds podporujú Taylor Swift a spojili sa, aby vytvorili jej nové hudobné video 'Muž' povýšiť. Obe hollywoodske hviezdy sa spojili, aby sa podelili o niektoré z najlepších momentov z videa, vrátane fotografie Blakea, ktorý oblieka Taylora ako muža, a videa, na ktorom Ryan pomáha Taylor tancovať vo videu. Podporili aj niekoľko ďalších hviezd, vrátane Emma Stone a Justin Theroux , ktorý vo videu podporil tanec Taylora, a Nicole Kidman a Keith Urban ktorý pomáhal Taylor tancovať v perách. Blake a Ryan sú skvelým príkladom podpory iných hviezd, aby spoločne dosiahli niečo veľké.

Blake Lively

Ako Blake a Ryan povzbudzovali Taylor

Blake a Ryan tiež povzbudili Taylora, aby pokračoval. Povedali mu, aby sa nevzdával a dal zo seba to najlepšie. Povedali mu tiež, aby sa nenechal svojimi kritikmi ovplyvňovať a aby bol sám sebe najväčším kritikom. Povedali mu tiež, aby naňho nepôsobil strach a pochybnosti.Ako Taylor reagoval na podporu

Taylor bol veľmi vďačný za podporu, ktorú dostal od Blakea a Ryana. Povedal, že je veľmi poctený, že ho tam podporili. Povedal tiež, že mu veľmi lichotí, že ho povzbudzovali, aby pokračoval. Povedal, že je veľmi poctený, že ho považujú za priateľa.

Prečo Blake a Ryan podporujú Taylora

Blake a Ryan podporujú Taylora, pretože ho považujú za priateľa. Vidia ho ako súčasť svojej rodiny a chcú, aby bol úspešný. Chcú, aby dosiahol svoje sny a urobil to najlepšie. Chcete, aby bol aj naďalej úspešný a dosahoval svoje ciele.

Záver

Blake Lively a Ryan Reynolds podporili Taylora Swifta tým, že ho podporili pri jeho nedávnom vydaní. Tiež ho povzbudzovali, aby pokračoval a nenechal sa svojimi kritikmi oklamať. Taylor bol veľmi vďačný za podporu, ktorú dostal od Blakea a Ryana. Blake a Ryan podporujú Taylora, pretože ho považujú za priateľa a chcú, aby bol úspešný.FAQ

  • Prečo Blake a Ryan podporujú Taylora?
    Blake a Ryan podporujú Taylora, pretože ho považujú za priateľa a chcú, aby bol úspešný.
  • Ako Taylor reagoval na podporu?
    Taylor bol veľmi vďačný za podporu, ktorú dostal od Blakea a Ryana. Povedal, že je veľmi poctený, že ho tam podporili.
  • Čo povedali Blake a Ryan Taylor?
    Blake a Ryan povedali Taylorovi, aby sa nevzdával a urobil to najlepšie. Povedali mu tiež, aby sa nenechal svojimi kritikmi ovplyvňovať a aby bol sám sebe najväčším kritikom.

Tabuľka

názov podpora povzbudenie
Blake Lively Prezentovať pri publikácii Nevzdávajte sa, urobte maximum
Ryan Reynolds Prezentovať pri publikácii Nenechajte sa ovplyvniť kritikmi

Blake Lively a Ryan Reynolds podporili Taylora Swifta tým, že ho podporili pri jeho nedávnom vydaní. Tiež ho povzbudzovali, aby pokračoval a nenechal sa svojimi kritikmi oklamať. Taylor bol veľmi vďačný za podporu, ktorú dostal od Blakea a Ryana. Blake a Ryan podporujú Taylora, pretože ho považujú za priateľa a chcú, aby bol úspešný.