Krv a voda 2. sezóna: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Krv a voda potešil fanúšikov po celom svete. Prvá sezóna série bola vydaná v máji 2020 a odvtedy si získala veľkú sledovanosť. Teraz, keď fanúšikovia čakajú na sezónu 2, existuje veľa aktualizácií, ktoré by mali vedieť. V tomto článku vám poskytneme všetky dôležité informácie o druhej sezóne Krv a voda zhrnúť.

Krv a voda 2 sezóna je tu a fanúšikovia sa už nevedia dočkať, kedy sa o príbehu dozvedia viac. Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť, sú zhrnuté tu. Druhá sezóna bude pokračovať v príbehu Puleng Khumalo a jej hľadaní pravdy o svojej rodine. Fanúšikovia sa môžu tešiť na nové postavy a nové zvraty, vďaka ktorým je príbeh ešte napínavejší. S obľúbenými postavičkami sa môžu rozlúčiť aj fanúšikovia panenská rieka Denny a emily v parížskych hrozných šatách buď šťastný. Pribudnú aj nové postavy, vďaka ktorým bude príbeh ešte zaujímavejší. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu druhú sezónu, ktorú si nenechajú ujsť.Krv a voda sezóna 2

obsadenie a dej

Obsadenie druhej sezóny Krv a voda Očakáva sa, že bude rovnaký ako v prvej sezóne. Hlavnými hercami sú Ama Qamata, Gail Mabalane, Khosi Ngema, Arno Greeff, Thabang Molaba, Natasha Thahane, Cindy Mahlangu a Thandiwe Msebenzi. Dej druhej série sa zameria na vyšetrovanie Puleng Khumalovej, ktorá sa snaží zistiť pravdu o svojej rodine.

Krv a voda sezóna 2

dátumy vydania

Dátumy vydania pre druhú sezónu Krv a voda zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na jar 2021. Netflix zatiaľ oficiálne neoznámil, no očakáva sa, že príde čoskoro.Trailer

Trailer k druhej sezóne Krv a voda ešte nebol zverejnený. Netflix však zverejnil niekoľko ukážkových videí, ktoré dávajú fanúšikom ochutnať druhú sezónu. Videá ukazujú, že zápletka druhej sezóny bude ešte napínavejšia a vzrušujúcejšia ako prvá.

Propagácia

Netflix odštartoval druhú sezónu Krv a voda uplatňovať. Spustili množstvo kampaní na sociálnych sieťach, aby fanúšikovia upozornili na novú sezónu. Vydali tiež niekoľko exkluzívnych videí, kde herci hovoria o druhej sezóne.

FAQ

  • Kto je v 2. sezóne Krv a voda? Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny Blood and Water bude rovnaké ako v prvej sezóne. Hlavnými hercami sú Ama Qamata, Gail Mabalane, Khosi Ngema, Arno Greeff, Thabang Molaba, Natasha Thahane, Cindy Mahlangu a Thandiwe Msebenzi.
  • Kedy vyjde 2. séria Blood and Water? Dátumy vydania 2. sezóny Blood and Water zatiaľ nie sú známe. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na jar 2021.
  • Existuje trailer na 2. sezónu Krv a voda? Trailer na 2. sezónu Blood and Water ešte nebol zverejnený. Netflix však zverejnil niekoľko ukážkových videí, ktoré dávajú fanúšikom ochutnať druhú sezónu.

Záver

Druhá sezóna Krv a voda očakávané vydanie na jar 2021. Herecké obsadenie a dej série sa nezmenia, no očakáva sa, že dej bude ešte napínavejší a napínavejší ako prvý. Netflix začal propagovať druhú sezónu a čoskoro sa očakáva vydanie traileru. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu druhú sezónu.Viac informácií o druhej sezóne Krv a voda pozri ďalej Netflix , IMDb a Cinemaholik .

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 máj 2020
sezóna 2 Pravdepodobne na jar 2021