Blood of Zeus: Dátum vydania 2. série, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Blood of Zeus je nová vzrušujúca animovaná séria založená na gréckej mytológii. Prvá sezóna vyšla v októbri 2020 a potešila mnohých fanúšikov. Teraz sa mnohí pýtajú, kedy sa objaví druhá sezóna, aké bude obsadenie a aký bude dej. Máme pre vás všetky potrebné informácie o novej sezóne.

Očakáva sa, že druhá séria Blood of Zeus vyjde na jeseň 2021. Herecké obsadenie seriálu zahŕňa Jason O'Mara, Derek Phillips, Claudia Christian, Jessica Henwick, Mamie Gummer, Chris Diamantopoulos, Melina Kanakaredes a Elias Toufexis. Dej druhej sezóny sa zameria na dobrodružstvá poloboha Herona, ktorý sa snaží zachrániť svet pred novou hrozbou. Viac informácií o Blood of Zeus Season 2 bude oznámených čoskoro. Ak sa chcete dozvedieť viac o ďalších sériách Netflix, čítajte ďalej Grace a Frankie 7. sezóna a Oktonauti min kartograf .Blood of Zeus sezóna 2

Dátum vydania 2. sezóny Blood of Zeus

Blood of Zeus sezóna 2 by mala vyjsť na jeseň 2021. Zatiaľ nie je známe, kedy presne vyjde nová sezóna, no predpokladá sa, že to bude v septembri alebo októbri 2021. Hneď ako bude oznámený presný dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Blood of Zeus sezóna 2

Obsadenie 2. sezóny Blood of Zeus

Očakáva sa, že obsadenie 2. sezóny Blood of Zeus bude rovnaké ako v 1. sezóne. To znamená, že sa vráti Jason O'Mara ako Heron, Derek Phillips ako Zeus, Claudia Christian ako Hera, Chris Diamantopoulos ako Apollo a Jessica Henwick ako Alexia. Je však možné, že pribudnú nejakí noví herci.Dej druhej sezóny Blood of Zeus

Očakáva sa, že dej druhej sezóny Blood of Zeus bude priamo nadväzovať na udalosti prvej sezóny. Heron sa pokúsi zachrániť svoju matku a zároveň sa pokúsi zachrániť svet pred zlým bohom Typhonom. Objavia sa aj nové postavy, ktoré posunú dej. Je tiež možné, že druhá sezóna odhalí viac o minulosti Herona a jeho rodiny.

Trailer na 2. sezónu Blood of Zeus

Očakáva sa, že trailer k druhej sezóne Blood of Zeus bude vydaný niekoľko mesiacov pred dátumom vydania. Hneď po zverejnení traileru ho tu aktualizujeme.

Často kladené otázky o 2. sezóne Blood of Zeus

  • Kedy vyjde 2. séria Blood of Zeus? Blood of Zeus sezóna 2 by mala vyjsť na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať hlavnú úlohu v 2. sérii Blood of Zeus? Očakáva sa, že obsadenie 2. sezóny Blood of Zeus bude rovnaké ako v 1. sezóne. Je však možné, že pribudnú nejakí noví herci.
  • Aký bude dej Blood of Zeus sezóny 2? Očakáva sa, že dej druhej sezóny Blood of Zeus bude priamo nadväzovať na udalosti prvej sezóny. Heron sa pokúsi zachrániť svoju matku a zároveň sa pokúsi zachrániť svet pred zlým bohom Typhonom.
  • Kedy vyjde trailer na 2. sezónu Blood of Zeus? Očakáva sa, že trailer k druhej sezóne Blood of Zeus bude vydaný niekoľko mesiacov pred dátumom vydania.

Zhrnutie

Blood of Zeus sezóna 2 by mala vyjsť na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie druhej sezóny bude rovnaké ako v prvej sezóne, ale je možné, že pribudnú aj niektorí noví herci. Očakáva sa, že dej druhej sezóny bude priamo nadväzovať na udalosti prvej sezóny. Očakáva sa, že trailer na 2. sezónu bude vydaný niekoľko mesiacov pred dátumom vydania. Všetky informácie o Blood of Zeus Season 2 aktualizujeme hneď, ako budú k dispozícii.Tabuľka

séria Dátum publikácie povolanie Zápletka Trailer
1 október 2020 Hrajú: Jason O'Mara, Derek Phillips, Claudia Christian, Chris Diamantopoulos, Jessica Henwick Heron sa snaží zachrániť svoju matku a zachrániť svet pred zlým bohom Typhonom. Tu
2 jeseň 2021 Pravdepodobne bude mať rovnaké obsadenie ako v prvej sérii Očakáva sa priame prepojenie s udalosťami prvej sezóny Pravdepodobne pár mesiacov pred dátumom vydania

Dúfame, že teraz viete viac o dátume vydania 2. sezóny Blood of Zeus, obsadení, zápletke a ďalších. Všetky informácie o Blood of Zeus Season 2 aktualizujeme hneď, ako budú k dispozícii. Viac informácií nájdete v časti IMDb a Zhnité paradajky .