Blood of Zeus sezóna 2: obnovenie a novinky

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Blood of Zeus je populárny animovaný seriál vydaný na Netflixe. Mnohí fanúšikovia sú zvedaví, či seriál dostane druhú sériu. V tomto článku sa pozrieme na obnovenie 2. sezóny Blood of Zeus a najnovšie správy. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.

Druhá sezóna animovanej série Netflix Blood of Zeus bola obnovená a fanúšikovia sa môžu tešiť na nové dobrodružstvá. Séria rozpráva príbeh poloboha Herona, ktorý sa vydáva na výpravnú cestu, aby naplnil svoj skutočný osud. Sériu vedie pôsobivé herecké obsadenie vrátane Jasona O'Maru, Dereka Phillipsa, Claudie Christianovej, Mamie Gummer a Jessicy Henwick. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu akcie, dobrodružstva a drámy. Okrem toho pribudnú aj nové postavy Sestra Lea Dicapria a Bikini Kathryn Dennis . Tešíme sa, čo nám nová sezóna ponúkne!Blood of Zeus sezóna 2

Rozšírenie 2. sezóny Blood of Zeus

Netflix potvrdil obnovenie 2. sezóny Blood of Zeus. Druhá séria bude mať osem epizód a vyjde v roku 2021. Sériu produkuje Powerhouse Animation a napísali ju Charley a Vlas Parlapanides. Prvá sezóna bola vydaná v októbri 2020 a získala väčšinou pozitívne recenzie.

Blood of Zeus sezóna 2

Novinky 2. sezóny Blood of Zeus

V 2. sezóne Blood of Zeus je niekoľko zaujímavých noviniek. Napríklad 2. séria predstaví niekoľko nových postáv vrátane boha Poseidona a poloboha Atény. Druhá sezóna bude tiež obsahovať niekoľko nových príbehových oblúkov zameraných na vzťah medzi Heronom a jeho otcom Zeusom. Pribudnú aj niektoré nové lokality vrátane ostrova Kythira a mesta Argos.Blood of Zeus sezóna 2

Obsadenie krvi Zeus 2. sezóna

V 2. sezóne Blood of Zeus sa predstavia niektoré známe tváre. Ako Heron sa vráti grécky herec Derek Phillips. Ďalej hrajú Jason O'Mara ako Zeus, Claudia Christian ako Hera, Chris Diamantopoulos ako Poseidon a Jessica Henwick ako Athena. Objaví sa aj niekoľko nových hercov, vrátane Eliasa Toufexisa ako Aresa a Mamie Gummerovej ako Demetera.

Trailer na 2. sezónu Blood of Zeus

Trailer Blood of Zeus na 2. sezónu ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že bude čoskoro vydaný. Trailer nám poskytne pohľad na nové postavy, príbehy a miesta prichádzajúce v sezóne 2.

Kedy vyjde 2. séria Blood of Zeus?

Blood of Zeus sezóna 2 by mala vyjsť v roku 2021. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne vyjde druhá séria. Hneď ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania, uverejníme ho tu na našej webovej stránke.Záver

Blood of Zeus sezóna 2 by mala vyjsť v roku 2021. Netflix potvrdil obnovenie druhej sezóny a o sérii je niekoľko zaujímavých noviniek. Pribudnú nejaké nové postavy, príbehy a miesta. Očakáva sa, že trailer k 2. sezóne Blood of Zeus vyjde čoskoro. Budeme vás informovať hneď, ako budú nové informácie.

FAQ

  • Kedy vyjde 2. séria Blood of Zeus?
    Blood of Zeus sezóna 2 by mala vyjsť v roku 2021. Zatiaľ však nie je známe, kedy presne vyjde druhá séria.
  • Kto bude hrať v Blood of Zeus 2. sérii?
    V 2. sezóne Blood of Zeus sa predstavia niektoré známe tváre. Ako Heron sa vráti grécky herec Derek Phillips. Ďalej hrajú Jason O'Mara ako Zeus, Claudia Christian ako Hera, Chris Diamantopoulos ako Poseidon a Jessica Henwick ako Athena.
  • Existuje trailer na Blood of Zeus sezónu 2?
    Trailer Blood of Zeus na 2. sezónu ešte nebol zverejnený. Očakáva sa však, že bude čoskoro vydaný.

Záver

Blood of Zeus sezóna 2 by mala vyjsť v roku 2021. Netflix potvrdil obnovenie druhej sezóny a o sérii je niekoľko zaujímavých noviniek. Pribudnú nejaké nové postavy, príbehy a miesta. Očakáva sa, že trailer k 2. sezóne Blood of Zeus vyjde čoskoro. Budeme vás informovať hneď, ako budú nové informácie. Ďalšie informácie nájdete v časti Netflix a IMDb .