Blow Away Season 3 dátum vydania a trailer

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tretia séria 'Blown Away' bola odhalená! Fanúšikovia série Netflix sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré ich zavedie do sveta súťaží a výziev. Zistite viac o dátume vydania novej sezóny a traileri.Blow Away Staffel 3

Dátum vydania 3. sezóny 'Blown Away'

Tretia séria 'Blown Away' bude vydaná dňa 14. máj 2021 vydaný na Netflixe. Nová sezóna bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať jednu hodinu. Nová sezóna bude pokračovať v príbehu súťaží vo fúkaní skla, ktoré sa začali v druhej sezóne.

Tretia séria Blown Away by mala mať premiéru v roku 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko vzrušujúcich nových epizód, ktoré pokračujú v napredovaní príbehu rezačov skla. Trailer na tretiu sezónu ešte nebol zverejnený, ale môžeme očakávať, že bude čoskoro zverejnený. Kým čakáme na 3. sezónu, môžete tiež dohnať ďalšie vzrušujúce novinky, ako napr Nová fólia na čepele 2022 a Súhrn Chicago Med .

Blow Away Staffel 3

Trailer k 3. sezóne 'Blown Away'

Trailer 'Blown Away' sezóny 3 bol vydaný dňa... 7. apríla 2021 publikovaný. Trailer ukazuje niektorých nových sklárov, ktorí sa objavia v novej sezóne. Odhaľuje tiež niektoré z nových výziev, ktoré musia súťažiaci splniť, aby vyhrali. Trailer umožňuje nahliadnuť do sveta súťaží vo fúkaní skla a vzrušujúcich momentov, ktoré nová sezóna ponúkne.Blow Away Staffel 3

Kto sú súťažiaci v 3. sezóne 'Blown Away'?

Tretia séria 'Blown Away' bude mať desať nových súťažiacich. Účastníci pochádzajú z USA, Kanady, Veľkej Británie, Nemecka, Austrálie a Nového Zélandu. Všetci účastníci sú skúsení sklári pripravení predviesť svoje zručnosti. Budete súťažiť v sérii výziev, aby ste videli, kto sa nakoniec stane víťazom.

Kto je hosťujúcim porotcom v 3. sezóne 'Blown Away'?

Hosťujúcim porotcom 3. sezóny „Blown Away“ je známy sklár a umelec Dale Chihuly . Chihuly je celosvetovo uznávaný umelec známy svojou jedinečnou sklárskou tvorbou. Bude posudzovať súťažiacich a pomáhať im zdokonaľovať ich zručnosti, keď budú bojovať s rôznymi výzvami.

Aké sú ceny 3. sezóny „Blown Away“?

Víťaz 3. sezóny „Blown Away“ získa finančnú odmenu vo výške 50 000 amerických dolárov prijímať. Víťaz získa aj unikátnu trofej, ktorá bude slúžiť ako pripomienka jeho víťazstva. Víťaz tiež dostane pozvánku na exkluzívne podujatie, kde predvedie svoju prácu.Záver

3. séria 'Blown Away' vyjde na Netflixe 14. mája 2021. Trailer na novú sezónu bol zverejnený a umožňuje nahliadnuť do sveta súťaží vo fúkaní skla. Nová sezóna bude mať desať nových súťažiacich, ktorí budú súťažiť v sérii výziev. Hosťujúcim porotcom novej sezóny je renomovaný sklár a umelec Dale Chihuly. Víťaz novej sezóny dostane odmenu 50 000 dolárov.

FAQ

 • Kedy vyjde 3. séria 'Blown Away'?
  3. séria 'Blown Away' vyjde na Netflixe 14. mája 2021.
 • Kto je hosťujúcim porotcom v 3. sezóne 'Blown Away'?
  Hosťujúcim porotcom 3. sezóny „Blown Away“ je známy sklár a umelec Dale Chihuly.
 • Koľko epizód bude mať 3. séria 'Blown Away'?
  Tretia séria 'Blown Away' bude pozostávať z desiatich epizód, z ktorých každá bude trvať jednu hodinu.
 • Aká je cena pre víťaza 3. sezóny filmu „Blown Away“?
  Víťaz 3. sezóny 'Blown Away' dostane odmenu 50 000 $.

Tabuľka

séria Dátum publikácie Gastjuror cena
1 10. júla 2019 Kathy Elliott 25 000 amerických dolárov
2 15. augusta 2020 Karen Willenbrink-Johnsen 30 000 amerických dolárov
3 14. máj 2021 Dale Chihuly 50 000 amerických dolárov

Tretia séria 'Blown Away' sľubuje, že bude vzrušujúcim dobrodružstvom. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na nové dobrodružstvo, ktoré ich zavedie do sveta súťaží a výziev. Pre viac informácií o novej sezóne navštívte Web Netflix a na oficiálnej stránke série.