Blue Bloods sezóna 13: dátum vydania, obsadenie a dej

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Blue Bloods sezóna 13 je jednou z najočakávanejších sezón série. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania, obsadenie a dej novej sezóny. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete, aby ste zostali v obraze.Staffel Blue Bloods 13

Dátum vydania 13. sezóny Blue Bloods

Očakáva sa, že 13. sezóna Blue Bloods bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Presný dátum ešte nie je známy, no predpokladá sa, že nová sezóna začne v septembri alebo októbri 2021. Hneď ako bude známy dátum vydania, aktualizujeme ho tu.

Očakáva sa, že 13. sezóna Blue Bloods bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Herecké obsadenie 13. sezóny tvoria Tom Selleck, Donnie Wahlberg, Bridget Moynahan, Will Estes, Len Cariou, Marisa Ramirez, Vanessa Ray a Amy Carlson. Dej 13. sezóny sa zameria na rodinu Reaganovcov, ktorí sa snažia bojovať proti zločinu v New Yorku. Môžeme tiež očakávať, že v 13. sezóne uvidíme zaujímavé hosťujúce hviezdy stvorený pre lásku staffel 2 a hlasový herec mimozemskej chobotnice bude obsahovať.

Staffel Blue Bloods 13

Obsadenie 13. sezóny Blue Bloods

Očakáva sa, že obsadenie Blue Bloods v 13. sezóne bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Vráti sa Tom Selleck ako Frank Reagan, Donnie Wahlberg ako Danny Reagan, Bridget Moynahan ako Erin Reagan, Will Estes ako Jamie Reagan, Len Cariou ako Henry Reagan, Marisa Ramirez ako Maria Baez a Vanessa Ray ako Eddie Janko.Dej 13. sezóny Blue Bloods

Dej 13. sezóny Blue Bloods ešte nie je známy, no očakáva sa, že nová sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu Reaganovcov. Očakáva sa, že nová sezóna bude obsahovať niekoľko vzrušujúcich prípadov a nových postáv. Viac o zápletke novej sezóny sa dozvieme po odvysielaní prvých epizód.

Často kladené otázky o 13. sezóne Blue Bloods

  • Kedy bude premiéra 13. sezóny Blue Bloods? Očakáva sa, že 13. sezóna Blue Bloods bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v 13. sezóne Blue Bloods? Očakáva sa, že obsadenie Blue Bloods v 13. sezóne bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach.
  • Čo sa stane v 13. sezóne Blue Bloods? Dej 13. sezóny Blue Bloods ešte nie je známy, no očakáva sa, že nová sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu Reaganovcov.

Záver

Očakáva sa, že 13. sezóna Blue Bloods bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie 13. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Zápletka 13. sezóny ešte nie je známa, no očakáva sa, že nová sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu Reaganovcov. Viac o zápletke novej sezóny sa dozvieme po odvysielaní prvých epizód.

Viac informácií o 13. sezóne Blue Bloods nájdete na cbs.com , IMDb a TV sprievodca .Tabuľka: Obsadenie 13. sezóny Blue Bloods

názov úlohu
Tom Selleck Frank Reagan
Donnie Wahlberg Danny Reagan
Bridget Moynahanová Erin Reagan
Will Estes Jamie Reagan
Len Cariou Henry Reagan
Marisa Ramirezová Mária Baezová
Vanessa Rayová Eddie Janko