Herné slúchadlá boAt Immortal 700: ceny, funkcie a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

BoAt nedávno predstavil nové herné slúchadlá BoAt Immortal 700. Slúchadlá sú vybavené množstvom funkcií, ktoré umocňujú herný zážitok. V tomto článku sa pozrieme na ceny, funkcie a ďalšie podrobnosti herných slúchadiel BoAt Immortal 700.

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú výkonné a všestranné slúchadlá, ktoré vyhovujú hráčom aj milovníkom hudby. Slúchadlá majú dizajn 50 mm meniča, ktorý poskytuje čistý a presný zvuk. Je vybavený 3,5 mm jackom, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie k širokej škále zariadení. Slúchadlá sú tiež vybavené mikrofónom, ktorý umožňuje jasnú a zreteľnú komunikáciu. Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú dostupné v rôznych farbách a stoja od 40 do 50 eur. Bol okradnutý na svadbe , Adele syn Angelo 2020 .Denná výskumná činnosť

Ceny a dostupnosť

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú teraz k dispozícii v Indii za cenu 3 999 ₹. Slúchadlá sú dostupné v čiernej a modrej farbe. Slúchadlá sú dostupné na oficiálnej webovej stránke spoločnosti BoAt, ako aj na rôznych stránkach elektronického obchodu.

Loď nesmrteľná 700

vlastnosti a špecifikácie

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú nabité množstvom funkcií, ktoré umocňujú herný zážitok. Slúchadlá majú dizajn 50 mm meniča, ktorý poskytuje čistý a presný zvuk. Slúchadlá sú vybavené 3,5 mm jack konektorom, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym zariadeniam. Slúchadlá sú vybavené aj mikrofónom, ktorý umožňuje jasnú komunikáciu. Slúchadlá sú vybavené nastaviteľným hlavovým mostom, ktorý ponúka pohodlné nosenie.Loď nesmrteľná 700

dizajn a pohodlie

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 prichádzajú s ľahkým a odolným dizajnom, ktorý ponúka odolnosť. Slúchadlá sú vybavené nastaviteľným hlavovým mostom, ktorý ponúka pohodlné nosenie. Slúchadlá sú tiež vybavené mäkkými náušníkmi, ktoré ponúkajú pohodlné nosenie.

Boat Immortal 200

konektivitu

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú vybavené 3,5 mm jackom, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym zariadeniam. Slúchadlá sú vybavené aj Bluetooth adaptérom, ktorý umožňuje bezdrôtové pripojenie k rôznym zariadeniam. Slúchadlá sú tiež vybavené USB portom, ktorý umožňuje jednoduché pripojenie k rôznym zariadeniam.

Životnosť batérie

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú vybavené výdržou batérie až 8 hodín. Slúchadlá sú vybavené aj funkciou rýchleho nabíjania, vďaka ktorej je možné slúchadlá nabiť za okamih.Zhrnutie

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú výkonné slúchadlá, ktoré ponúkajú vynikajúci herný zážitok. Slúchadlá sú vybavené množstvom funkcií, ktoré umocňujú herný zážitok. Slúchadlá sú teraz k dispozícii v Indii za cenu 3 999 ₹. Slúchadlá sú vybavené 3,5 mm jack konektorom, Bluetooth adaptérom a USB portom. Slúchadlá sú vybavené aj výdržou batérie až 8 hodín.

FAQ

  • Koľko stoja herné slúchadlá BoAt Immortal 700?
    Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú teraz k dispozícii v Indii za cenu 3 999 ₹.
  • Aké sú vlastnosti herných slúchadiel BoAt Immortal 700?
    Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú vybavené 50mm dizajnom meniča, 3,5mm audio jackom, Bluetooth adaptérom, USB portom a mikrofónom.
  • Ako dlho vydrží batéria herných slúchadiel BoAt Immortal 700?
    Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú vybavené výdržou batérie až 8 hodín.

Technické špecifikácie

vodič 50 mm
Kábel 3,5 mm
Bluetooth A
USB A
mikrofón A
Životnosť batérie 8 hodín

Herné slúchadlá BoAt Immortal 700 sú výkonné slúchadlá, ktoré ponúkajú vynikajúci herný zážitok. Slúchadlá sú vybavené množstvom funkcií, ktoré umocňujú herný zážitok. Slúchadlá sú teraz k dispozícii v Indii za cenu 3 999 ₹. Viac informácií o funkciách a špecifikáciách herných slúchadiel BoAt Immortal 700 nájdete na stránke oficiálna stránka BoAt a hore Amazon .

Dúfame, že vám tento článok pomohol rozhodnúť sa, či sú herné slúchadlá BoAt Immortal 700 tými správnymi slúchadlami pre vás. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky týkajúce sa cien, funkcií a špecifikácií herných slúchadiel BoAt Immortal 700, neváhajte nás kontaktovať.