Bob Hearts Abishola Sezóna 4: Dátum vydania CBS, obsadenie, dej a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Bob Hearts Abishola je americký sitcom produkovaný Chuckom Lorreom, Eddiem Gorodetskym a Al Higginsom. Séria mala premiéru na CBS 23. septembra 2019 a rozpráva príbeh Boba, amerického obchodníka, ktorý sa zamiluje do svojej nigérijskej sestry Abisholy. Séria bola obnovená na štvrtú sezónu, ale kedy bude vonku? Tu sa môžete dozvedieť viac o 4. sezóne Bob Hearts Abishola vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších.

Bob Hearts Abishola Season 4 je americký komediálny televízny seriál vysielaný CBS. Seriál produkujú Chuck Lorre, Eddie Gorodetsky a Al Higgins a hrajú Gina Yashere a Folake Olowofoyeku. Očakáva sa, že štvrtá sezóna bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Dej seriálu sa točí okolo Boba, amerického obchodníka, ktorý sa zamiluje do Abishola, nigérijskej zdravotnej sestry. Vo štvrtej sezóne účinkujú Melissa Roxburgh, Folake Olowofoyeku, Billy Gardell, Christine Ebersole, Maribeth Monroe, Matt Jones, Shola Adewusi a Barry Shabaka Henley. Ak sa chcete dozvedieť viac o štvrtej sezóne, môžete obrázky melissa roxburgh a Dátum vydania Firebuds návšteva.Bob Hearts Abishola Staffel

Dátum vydania 4. sezóny Bob Hearts Abishola

Očakáva sa, že 4. séria Bob Hearts Abishola bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Prvá sezóna série sa vysielala v septembri 2019, druhá v septembri 2020 a tretia v novembri 2020. Preto je pravdepodobné, že štvrtá sezóna sa bude vysielať na jeseň 2021.

Bob Hearts Abishola Staffel

Obsadenie Bob Hearts Abishola 4. sezóny

Očakáva sa, že obsadenie Bob Hearts Abishola 4. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Billy Gardell bude hrať Boba, Folake Olowofoyeku bude hrať Abisholu, Christine Ebersole bude hrať Dottie, Matt Jones bude hrať Douglasa, Maribeth Monroe bude hrať Christinu, Shola Adewusi bude hrať Olu, Barry Shabaka Henley bude hrať strýka Tundeho a Travis Wolfe Jr. prehrať Odstrániť prehrať.Bob Hearts Abishola Staffel

Príbeh 4. sezóny Bob Hearts Abishola

Očakáva sa, že dej 4. sezóny Bob Hearts Abishola bude pokračovať v dejovej línii predchádzajúcich sezón. V tretej sezóne Bob požiadal Abisholu o ruku, ale ona odmietla. V štvrtej sezóne sa Bob pokúsi presvedčiť Abisholu, aby si ho vzala, zatiaľ čo sa Abishola snaží vyvážiť svoju rodinu a kariéru. Bude tiež zaujímavé sledovať, ako sa Bob a Abishola vyrovnajú s výzvami, ktoré vyplývajú z ich medzikultúrneho vzťahu.

Bob Hearts Abishola Staffel

Trailer k 4. sezóne Bob Hearts Abishola

Trailer na Bob Hearts Abishola Season 4 ešte nie je k dispozícii, pretože séria ešte nebola dokončená. Po skončení natáčania CBS zverejní trailer. Dovtedy si môžete pozrieť upútavky z predchádzajúcich sezón, aby ste mali predstavu, o čom seriál je.

Bob Hearts Abishola Staffel 4 často kladené otázky

  • Kedy vyjde Bob Hearts Abishola 4. séria? Očakáva sa, že 4. séria Bob Hearts Abishola bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021.
  • Kto bude hrať v Bob Hearts Abishola sezóna 4? Očakáva sa, že obsadenie Bob Hearts Abishola 4. sezóny bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach.
  • Čo sa stane v 4. sezóne Bob Hearts Abishola? V štvrtej sezóne sa Bob pokúsi presvedčiť Abisholu, aby si ho vzala, zatiaľ čo sa Abishola snaží vyvážiť svoju rodinu a kariéru.
  • Existuje trailer na Bob Hearts Abishola sezónu 4? Trailer na Bob Hearts Abishola Season 4 ešte nie je k dispozícii, pretože séria ešte nebola dokončená.

Bob Hearts Abishola sezóna 4 epizódy

epizóda titul Dátum publikácie
1 TBA jeseň 2021
2 TBA jeseň 2021
3 TBA jeseň 2021
4 TBA jeseň 2021
5 TBA jeseň 2021
6 TBA jeseň 2021
7 TBA jeseň 2021
8 TBA jeseň 2021
9 TBA jeseň 2021
10 TBA jeseň 2021

Očakáva sa, že 4. séria Bob Hearts Abishola bude mať premiéru na CBS na jeseň 2021. Očakáva sa, že obsadenie bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. V štvrtej sezóne sa Bob pokúsi presvedčiť Abisholu, aby si ho vzala, zatiaľ čo sa Abishola snaží vyvážiť svoju rodinu a kariéru. Trailer Bob Hearts Abishola na 4. sezónu ešte nie je k dispozícii, ale môžete si pozrieť upútavky na predchádzajúce sezóny, aby ste získali predstavu o tom, o čom séria je. Ak sa chcete dozvedieť viac o 4. sezóne Bob Hearts Abishola, čítajte ďalej CBS a IMDb .To je všetko, čo vieme o Bob Hearts Abishola sezóne 4. Budeme vás informovať, keď budú k dispozícii ďalšie informácie. Dovtedy si môžete pozrieť upútavky z predchádzajúcich sezón, aby ste mali predstavu, o čom seriál je.