Bob's Burgers Season 13 Dátum vydania a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Bob's Burgers je populárny americký animovaný televízny seriál, ktorý produkovali Loren Bouchard a Jim Dauterive. Séria je o Bobovi Belcherovi, majiteľovi hamburgerovej reštaurácie, a jeho rodine. Dvanásta sezóna seriálu sa začala vysielať na FOX v januári 2021. Teraz je potvrdené, že trinásta sezóna vyjde na FOX 9. júna 2021. Čítajte ďalej a dozviete sa viac o obsadení, príbehu a epizódach novej sezóny.Bob

obsadenie a dej

Herecké obsadenie trinástej sezóny Bob's Burgers vedie H. Jon Benjamin ako Bob Belcher, John Roberts ako Linda Belcher, Kristen Schaal ako Louise Belcher, Eugene Mirman ako Gene Belcher a Dan Mintz ako Tina Belcher. Dej novej sezóny sa zameria na dobrodružstvá rodiny Belcherovcov, ktorí sa snažia udržať svoju reštauráciu v prevádzke a zároveň riešiť svoje vlastné problémy.

Bob's Burgers Season 13 je jednou z najočakávanejších komediálnych sérií roka. Fanúšikovia netrpezlivo očakávajú dátum vydania a ďalšie podrobnosti. Prehliadka je jedným z najpopulárnejších animovaných seriálov na Fox a má lojálnych nasledovníkov. Show sleduje dobrodružstvá rodiny Belcherovcov, ktorí prevádzkujú burgerovú reštauráciu. Predstavenie je známe svojim humorom a zábavnými postavami. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu sezónu smiechu a dobrodružstva. Ak si nájdete čas na sledovanie relácie, môžete si tiež pozrieť televíznu reláciu, ktorá prežila leto, a pozrieť si seriál Tieňolovec.

Bob

Epizóda

Trinásta séria Bob's Burgers bude mať celkovo 22 epizód. Prvá epizóda sezóny sa bude vysielať 9. júna 2021 na FOX. Epizódy sa budú týkať rôznych tém, vrátane rodiny Belcherovcov, ktorí sa snažia udržať svoju reštauráciu v prevádzke, a dobrodružstiev, ktoré zažívajú pri riešení svojich vlastných problémov.Sledujte

Epizódy pre trinástu sériu Bob's Burgers sa budú týkať rôznych tém, vrátane rodiny Belcherovcov, ktorí sa snažia udržať svoju reštauráciu v prevádzke, a dobrodružstiev, ktoré zažívajú pri riešení svojich vlastných problémov. Niektoré z epizód sa zamerajú na Bobove pokusy dosiahnuť úspech v jeho reštaurácii, zatiaľ čo iné epizódy sa zamerajú na dobrodružstvá Belcherových detí, keď sa snažia vyriešiť svoje vlastné problémy.

Propagácia

Propagácia trinástej sezóny Bob's Burgers sa začala v apríli 2021. Propagácia zahŕňa sériu reklám, ktoré sa budú vysielať na FOX a ďalších sieťach. Na propagáciu novej sezóny bolo spustených aj niekoľko kampaní na sociálnych sieťach.

Kritika

Recenzie na trinástu sezónu Bob's Burgers sú zatiaľ väčšinou pozitívne. Kritici chvália sériu za jej vtipný a zábavný príbeh, dobre napísané postavy a vynikajúcu animáciu.Záver

Trinásta séria Bob's Burgers bude mať premiéru na FOX 9. júna 2021. Obsadenie novej sezóny vedie H. Jon Benjamin ako Bob Belcher, John Roberts ako Linda Belcher, Kristen Schaal ako Louise Belcher, Eugene Mirman ako Gene Belcher a Dan Mintz ako Tina Belcher. Dej novej sezóny sa zameria na dobrodružstvá rodiny Belcherovcov, ktorí sa snažia udržať svoju reštauráciu v prevádzke a zároveň riešiť svoje vlastné problémy. Trinásta epizóda sa bude týkať rôznych tém, vrátane rodiny Belcherovcov, ktorí sa snažia udržať svoju reštauráciu v prevádzke, a dobrodružstiev, ktoré zažívajú pri riešení svojich vlastných problémov. Recenzie na trinástu sezónu Bob's Burgers sú zatiaľ väčšinou pozitívne.

Pozrite si často kladené otázky

  • Kedy vyjde trinásta séria Bob's Burgers? Trinásta séria Bob's Burgers bude mať premiéru na FOX 9. júna 2021.
  • Kto je v obsadení trinástej sezóny? Herecké obsadenie trinástej sezóny Bob's Burgers vedie H. Jon Benjamin ako Bob Belcher, John Roberts ako Linda Belcher, Kristen Schaal ako Louise Belcher, Eugene Mirman ako Gene Belcher a Dan Mintz ako Tina Belcher.
  • Koľko epizód bude mať trinásta séria Bob's Burgers? Trinásta séria Bob's Burgers bude mať celkovo 22 epizód.
  • Ako sa propaguje trinásta sezóna Bob's Burgers? Propagácia trinástej sezóny Bob's Burgers zahŕňa sériu reklám, ktoré sa budú vysielať na FOX a ďalších sieťach. Na propagáciu novej sezóny bolo spustených aj niekoľko kampaní na sociálnych sieťach.

Tabuľka

séria Dátum publikácie Epizóda
12 januára 2021 22
13 9. júna 2021 22

Záver

Trinásta séria Bob's Burgers bude mať premiéru na FOX 9. júna 2021. Obsadenie novej sezóny vedie H. Jon Benjamin ako Bob Belcher, John Roberts ako Linda Belcher, Kristen Schaal ako Louise Belcher, Eugene Mirman ako Gene Belcher a Dan Mintz ako Tina Belcher. Dej novej sezóny sa zameria na dobrodružstvá rodiny Belcherovcov, ktorí sa snažia udržať svoju reštauráciu v prevádzke a zároveň riešiť svoje vlastné problémy. Trinásta epizóda sa bude týkať rôznych tém, vrátane rodiny Belcherovcov, ktorí sa snažia udržať svoju reštauráciu v prevádzke, a dobrodružstiev, ktoré zažívajú pri riešení svojich vlastných problémov. Recenzie na trinástu sezónu Bob's Burgers sú zatiaľ väčšinou pozitívne. Viac informácií o trinástej sezóne Bob's Burgers nájdete na Fox.com , IMDb a Zhnité paradajky .