Boruto Kapitola 52 Dátum vydania, čas odhalenia a všetko, čo by ste mali vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nová kapitola Boruta je takmer tu a fanúšikovia sú nadšení, že uvidia nový vývoj. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume a čase vydania Borutovej novej kapitoly. Čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Boruto Chapter 52 vyjde 15. decembra 2020. Bude to ďalšia vzrušujúca kapitola, ktorá ďalej posunie príbeh mladého ninju. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavý vývoj, ktorý ovplyvní budúcnosť ninju. Ak sa chcete dozvedieť viac o čase vydania a všetkom ostatnom, čo potrebujete vedieť o Boruto Chapter 52, čítajte ďalej!Ak máte záujem o ďalšie aktualizácie o iných sériách anime a manga, mali by ste tiež Dom na Vianoce 3 a Netflix Easy Staffel 2 vyhliadka. Tieto dve série, ktoré čoskoro prídu na Netflix, ponúkajú niekoľko zaujímavých príbehov, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Denná výskumná činnosť

Obsah

 • Dátum a čas vydania Boruto Chapter 52
 • Čo sa stalo doteraz
 • Kde čítať Boruto, kapitola 52
 • často kladené otázky

Dátum a čas vydania Boruto Chapter 52

Nová kapitola Boruta bude vydaná dňa Nedeľa 28. marca 2021 jeden 17:00 japonského štandardného času publikovaný. Toto sa zhoduje s 14:00 GMT a 09:00 EST .Boruto Kapitel 52

Čo sa stalo doteraz

V poslednej kapitole Boruta, Kapitola 51, príbeh Kawakiho a Boruta pokračoval. Kawaki mal víziu, v ktorej videl strašnú budúcnosť, kde on a Boruto proti sebe bojovali. Bál sa, že by sa táto vízia mohla naplniť a snažil sa presvedčiť Boruta, že sa takými nestanú. Na konci kapitoly sa obaja zhodli, že sa takí nestanú.

Kde čítať Boruto, kapitola 52

Kapitola 52 Boruto bude zverejnená na oficiálnej webovej stránke Shueisha. Bude k dispozícii aj na iných platformách, ako sú MangaPlus a Viz. Je tiež možné zakúpiť kapitolu na iných platformách, ako je Amazon a Comixology.

často kladené otázky

 • Kedy vyjde Boruto Chapter 52?
  Boruto Chapter 52 vyjde v nedeľu 28. marca 2021 o 17:00 japonského štandardného času.
 • Kde čítať Boruto Chapter 52?
  Kapitola 52 Boruto bude zverejnená na oficiálnej webovej stránke Shueisha. Bude k dispozícii aj na iných platformách, ako sú MangaPlus a Viz.
 • Čo sa stalo v Boruto, Kapitola 51?
  V poslednej kapitole Boruta, Kapitola 51, príbeh Kawakiho a Boruta pokračoval. Kawaki mal víziu, v ktorej videl strašnú budúcnosť, kde on a Boruto proti sebe bojovali.

Záver

Borutova nová kapitola, Kapitola 52, bude vydaná v nedeľu 28. marca 2021 o 17:00 japonského štandardného času. Bude zverejnený na oficiálnej webovej stránke Shueisha a bude dostupný na iných platformách, ako sú MangaPlus a Viz. V poslednej kapitole Boruta, Kapitola 51, príbeh Kawakiho a Boruta pokračoval. Fanúšikovia sú nadšení z nového vývoja, ktorý bude zahrnutý v kapitole 52.Pre viac informácií o Boruto navštívte Shonen skok , Viz a MangaPlus .