Bosch Legacy – aktualizácia každej sezóny 2!!

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Bosch Legacy je jedným z najpopulárnejších televíznych seriálov posledných rokov. Séria rozpráva príbeh detektíva Harryho Boscha, ktorý prináša spravodlivosť do Los Angeles. Druhá sezóna série vyšla v apríli 2020 a potešila mnohých fanúšikov. Zhrnuli sme všetky aktualizácie a podrobnosti Bosch Legacy Season 2, aby ste mali prehľad. nedefinovanéBosch: Legacy

Obsah

 • Základné informácie o Bosch Legacy Season 2
 • Dej druhej sezóny
 • Obsadenie druhej sezóny
 • Recenzie Bosch Legacy sezóny 2
 • Budúcnosť Bosch Legacy
 • Časté otázky týkajúce sa starších verzií Bosch 2

Základné informácie o Bosch Legacy Season 2

Bosch Legacy Season 2 bola vydaná 17. apríla 2020 na Amazon Prime Video. Druhá séria pozostáva z desiatich epizód, každá má jednu hodinu. Séria bola vyvinutá Eric Overmyer a Michael Connelly a je založená na Connellyho najpredávanejších románoch. Séria je produkovaná Amazon Studios a hrajú v nej Titus Welliver, Jamie Hector, Amy Aquino a Lance Reddick.

Staršia sezóna Bosch 2

Dej druhej sezóny

Bosch Legacy Season 2 sleduje detektíva Harryho Boscha, ktorý sa snaží vyriešiť vraždu, ktorá sa stala pred rokmi. Musí sa vysporiadať so skorumpovaným policajtom, ktorý sa ho snaží sabotovať. Medzitým sa Bosch snaží napraviť svoj vzťah so svojou dcérou Maddie. Musí tiež vyriešiť prípad vraždy spojený s drogovým krúžkom. Na konci sezóny je Bosch konečne konfrontovaný s vraždou, ktorú pred rokmi nedokázal vyriešiť.

Obsadenie druhej sezóny

Druhú sezónu Bosch Legacy hrá Titus Welliver ako detektív Harry Bosch. Jamie Hector hrá Jerryho Edgara, Amy Aquino hrá Lt. Grace Billets a Lance Reddick hrajú hlavného Irvina Irvinga. V ďalších hlavných úlohách sa predstavia Sarah Clarke, Madison Lintz, Troy Evans, Gregory Scott Cummins, DaJuan Johnson a Annie Wersching.Recenzie Bosch Legacy sezóny 2

Bosch Legacy Season 2 bola ocenená kritikmi aj fanúšikmi. Kritici chválili silný dej a vzrušujúce postavy. Fanúšikovia boli nadšení ďalším vývojom postáv a napínavým dejom. Druhá sezóna bola označovaná za jednu z najlepších sezón série.

Budúcnosť Bosch Legacy

Bosch Legacy Season 3 bola ohlásená v apríli 2020 a na Amazon Prime Video vyjde v apríli 2021. Aj tretia séria bude mať desať epizód a bude pokračovať v príbehu detektíva Harryho Boscha. Očakáva sa, že tretia sezóna bude ešte napínavejšia a akčnejšia ako predchádzajúce sezóny.

Časté otázky týkajúce sa starších verzií Bosch 2

 • Kedy vyšla Bosch Legacy Season 2?
  Bosch Legacy Season 2 bola vydaná 17. apríla 2020 na Amazon Prime Video.
 • Koľko epizód má Bosch Legacy Season 2?
  Bosch Legacy Season 2 má desať epizód.
 • Kto hrá detektíva Harryho Boscha v Bosch Legacy Season 2?
  Detektíva Harryho Boscha hrá Titus Welliver v Bosch Legacy Season 2.
 • Kedy vyjde Bosch Legacy Season 3?
  Bosch Legacy Season 3 vyjde na Amazon Prime Video v apríli 2021.

Bosch Legacy Season 2 je jednou z najlepších sezón série. Dej je napínavý a postavy dobre prepracované. Recenzie na druhú sezónu boli neustále pozitívne a fanúšikom sa to páčilo. Nemôžeme sa dočkať, až uvidíme 3. sériu, ktorá vyjde v apríli 2021. Ak sa chcete dozvedieť viac o Bosch Legacy, čítajte ďalej tu alebo tu .Dúfame, že tento článok o Bosch Legacy Season 2 bol pre vás užitočný. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.

séria dátum vydania
sezóna 1 február 2014
sezóna 2 apríla 2020
sezóna 3 apríla 2021