Bosch Legacy Season 2: Všetko, čo potrebujete vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Bosch Legacy Season 2 je pokračovaním úspešnej série podľa bestselleru Michaela Connellyho. Séria sleduje detektíva LAPD Harryho Boscha, ktorý sa pokúša vyriešiť prípad vraždy, ktorý ho zavedie do bludiska korupcie a intríg. Očakáva sa, že druhá sezóna bude ešte vzrušujúcejšia ako prvá, s novými postavami, novými príbehovými oblúkmi a množstvom prekvapení. Registráciou sa dozviete viac o hereckom obsadení, príbehu a ďalších Vyplnenie medzery medzi generáciami a bez ukážky reno ukážky vyhliadka.

ObsahDruhá sezóna série Amazon Prime Bosch Legacy je tu a fanúšikovia sú nadšení. Séria založená na románoch Michaela Connellyho sleduje detektíva LAPD Harryho Boscha, keď sa pokúša vyriešiť vraždu. V tomto článku sa dozviete všetko, čo potrebujete vedieť o druhej sezóne relácie, vrátane zápletky, obsadenia a ďalších.

Staršia sezóna Bosch 2

Obsah

 • Zápletka
 • povolanie
 • Trailer
 • FAQ

Zápletka

V druhej sezóne r Bosch Legacy Detektív Harry Bosch (Titus Welliver) je konfrontovaný s prípadom vraždy, ktorý ho zavedie hlboko do skorumpovaného sveta LAPD. Pri pokuse o vyriešenie prípadu musí zápasiť so starým nepriateľom. Boschova dcéra Maddie (Madison Lintz) sa medzitým ocitne v nebezpečnej situácii a snaží sa vyriešiť vraždu, ktorá ju zavedie do sveta drogových dílerov.

Staršia sezóna Bosch 2

povolanie

Druhá sezóna Bosch Legacy vedie Titus Welliver ako detektív Harry Bosch. Hrajú ho Madison Lintz ako jeho dcéra Maddie, Jamie Hector ako Jerry Edgar, Amy Aquino ako Lt. Podpora Grace Billets a Lance Reddick ako šéf Irvin Irving.Trailer

Oficiálny trailer na druhú sezónu Bosch Legacy bol vydaný 8. apríla 2020. Trailer ukazuje, ako sa Bosch snaží vyriešiť prípad vraždy a zároveň sa zaoberá svojou dcérou Maddie a starými nepriateľmi.

FAQ

 • Kedy bola vydaná 2. séria Bosch Legacy?
  Bosch Legacy Season 2 bola vydaná 17. apríla 2020 na Amazon Prime.
 • Kto hrá Harryho Boscha v Bosch Legacy?
  Titus Welliver hrá Harryho Boscha.
 • Koľko epizód má Bosch Legacy sezóna 2?
  Druhá séria Bosch Legacy má 10 epizód.

Záver

Druhá sezóna Bosch Legacy je vzrušujúcim pokračovaním série Amazon Prime. Dej je plný napätia a herecké obsadenie je skvelé. Ak sa chcete dozvedieť viac o sezóne 2, pozrite si oficiálny trailer a sledujte sériu na Amazon Prime. Viac informácií nájdete v časti Amazon.com a IMDb.com .