Bosch Legacy Season 2: Kedy bude vydaná a kto je v obsadení?

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Amazon Prime-Series Bosch Legacy je jedným z najpopulárnejších kriminálnych seriálov streamovacej služby. Prvá sezóna série bola vydaná v roku 2014 a odvtedy fanúšikovia čakajú na druhú sezónu. V tomto článku sa dozviete viac o druhej sezóne série, vrátane obsadenia, zápletky a dátumu vydania.

Očakáva sa, že druhá sezóna Bosch Legacy bude vydaná v roku 2021. Obsadenie seriálu zahŕňa Titus Welliver ako Harry Bosch, Jamie Hector ako Jerry Edgar, Amy Aquino ako Lt. Grace Billets, Madison Lintz ako Maddie Bosch a Lance Reddick ako šéf Irvin Irving. Viac informácií o obsadení a dátume vydania 2. sezóny bude oznámených čoskoro. Kým čakáte na druhú sériu, môžete si pozrieť aj herecké obsadenie Šéf baby sezóna 4 aj trailer Super Pumped od Johna Zimmera vyhliadka.Staršia sezóna Bosch 2

Bosch Legacy Sezóna 2: Obsadenie

Obsadenie druhej sezóny Bosch Legacy vedie Titus Welliver, ktorý hrá úlohu detektíva LAPD Harryho Boscha. Hrajú ho Jamie Hector ako Jerry Edgar, Amy Aquino ako Lt. Podporujú ju Grace Billets, Lance Reddick ako Irvin Irving a Sarah Clarke ako Eleanor Wish. Ďalšími členmi sú Madison Lintz ako Maddie Bosch, Troy Evans ako Lt. Grace Billets, Gregory Scott Cummins ako Lt. John Stokes, DaJuan Johnson ako Rondell Pierce a Annie Wersching ako agentka FBI Rachel Walling.

Staršia sezóna Bosch 2

Bosch Legacy Sezóna 2: Príbeh

Dej druhej sezóny Bosch Legacy sa zameria na vyšetrovanie detektíva Harryho Boscha, ktorý sa pokúša vyriešiť vraždu. Pokúsi sa vyriešiť aj ďalší prípad vraždy s vraždou mladého dievčaťa. Medzitým sa Bosch pokúsi napraviť aj svoj vzťah s dcérou Maddie. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy.Dátum vydania Bosch Legacy Season 2

Druhá sezóna Bosch Legacy Očakáva sa, že vyjde na Amazon Prime v roku 2021. Očakáva sa, že séria vyjde na jar 2021. Očakáva sa, že séria bude vydaná niekedy v roku 2021.

Bosch Legacy Sezóna 2: Záver

Druhá sezóna Bosch Legacy Očakáva sa, že vyjde na Amazon Prime v roku 2021. Herecké obsadenie seriálu vedie Titus Welliver, ktorý hrá úlohu detektíva LAPD Harryho Boscha. Dej seriálu sa zameria na vyšetrovanie detektíva Boscha, ktorý sa pokúša vyriešiť vraždu. Očakáva sa, že séria bude vydaná niekedy v roku 2021.

FAQ

  • Kedy vychádza Bosch Legacy Season 2?
    Očakáva sa, že druhá sezóna Bosch Legacy vyjde na Amazon Prime v roku 2021.
  • Kto hrá v 2. sezóne Bosch Legacy?
    Obsadenie druhej sezóny Bosch Legacy vedie Titus Welliver, ktorý hrá úlohu detektíva LAPD Harryho Boscha. Hrajú ho Jamie Hector ako Jerry Edgar, Amy Aquino ako Lt. Podporujú ju Grace Billets, Lance Reddick ako Irvin Irving a Sarah Clarke ako Eleanor Wish.
  • Aký je dej Bosch Legacy Season 2?
    Druhá séria Bosch Legacy sa zameria na vyšetrovanie detektíva Harryho Boscha, ktorý sa pokúša vyriešiť vraždu. Pokúsi sa vyriešiť aj ďalší prípad vraždy s vraždou mladého dievčaťa.

Bosch Legacy Sezóna 2: Zhrnutie

titul Staršia sezóna Bosch 2
povolanie Hrajú: Titus Welliver, Jamie Hector, Amy Aquino, Lance Reddick, Sarah Clarke, Madison Lintz, Troy Evans, Gregory Scott Cummins, DaJuan Johnson, Annie Wersching
Zápletka Detektív Harry Bosch vyšetruje prípad vraždy
Dátum publikácie Očakáva sa, že bude k dispozícii na Amazon Prime v roku 2021

Druhá sezóna Bosch Legacy Očakáva sa, že vyjde na Amazon Prime v roku 2021. Herecké obsadenie seriálu vedie Titus Welliver, ktorý hrá úlohu detektíva LAPD Harryho Boscha. Dej seriálu sa zameria na vyšetrovanie detektíva Boscha, ktorý sa pokúša vyriešiť vraždu. Pre viac informácií o druhej sezóne série navštívte Amazon.com a IMDb.com .V tomto článku sme sa pozreli na druhú sezónu Bosch Legacy zobrazené, vrátane obsadenia, zápletky a dátumu vydania. Dúfame, že teraz viete viac o druhej sezóne show a môžete sa tešiť na jej vydanie v roku 2021.