Bose QuietComfort Earbuds II: Dátum vydania a ďalšie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II sú novým produktom ohláseným spoločnosťou Bose. Mnoho ľudí je zvedavých na odhadovaný dátum vydania slúchadiel a ďalšie dôležité informácie. V tomto článku sa bližšie pozrieme na Bose QuietComfort Earbuds II a zistíme, kedy budú dostupné.Slúchadlá Bose QuietComfort II

Obsah

 • Očakávaný dátum vydania slúchadiel Bose QuietComfort Earbuds II
 • Čo sú slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?
 • Koľko stoja slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?
 • Aké funkcie ponúkajú slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?
 • Ako kúpiť Bose QuietComfort Earbuds II?
 • Záver

Očakávaný dátum vydania slúchadiel Bose QuietComfort Earbuds II

Očakávaný dátum vydania slúchadiel Bose QuietComfort Earbuds II je 31. marca 2021 . Bose oznámila, že slúchadlá budú od tohto dátumu dostupné v USA, Kanade, Európe a Austrálii. Je však možné, že dátum vydania bude v niektorých krajinách posunutý kvôli problémom s doručením.

Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II sú revolučným novým produktom, ktorý ponúka jedinečnú kombináciu pohodlia a kvality zvuku. S dátumom vydania 15. júla 2020 budú povinným čítaním pre všetkých milovníkov hudby. Tieto slúchadlá ponúkajú jedinečnú kombináciu aktívneho potlačenia hluku, jedinečného dizajnu a pôsobivej kvality zvuku. So slúchadlami Bose QuietComfort Earbuds II si môžete vychutnať hudbu v úplne novej dimenzii. Ak sa chcete dozvedieť viac o najnovšom vývoji v hudobnom svete, pozrite sa tiež Sukuna-Gojo-Jujutsu a detský gambino pán pani Smithová an.

Slúchadlá Bose QuietComfort II

Čo sú slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?

Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II sú novým produktom od spoločnosti Bose špeciálne navrhnutým na použitie v hlučnom prostredí. Sú vybavené aktívnym potlačením hluku, ktoré blokuje nepríjemné zvuky a poskytuje vám čistý a presný zvukový zážitok. Sú tiež vybavené bezdrôtovou konektivitou Bluetooth, ktorá umožňuje jednoduché pripojenie k vášmu smartfónu alebo iným zariadeniam.Slúchadlá Bose QuietComfort II

Koľko stoja slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?

Očakávajú sa slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II 249,95 USD náklady. Táto cena je však len odhadovaná a môže sa líšiť v závislosti od krajiny a regiónu.

Slúchadlá Bose QuietComfort II

Aké funkcie ponúkajú slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?

Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II ponúkajú celý rad funkcií vrátane:

 • Aktívne potlačenie hluku, ktoré blokuje nepríjemné zvuky
 • Bezdrôtové pripojenie Bluetooth pre jednoduché pripojenie k smartfónu alebo iným zariadeniam
 • Vstavaný mikrofón pre čisté hovory
 • Dlhá výdrž batérie až 8 hodín
 • Vodotesnosť IPX4 pre použitie v nepriaznivom počasí

Ako kúpiť Bose QuietComfort Earbuds II?

Očakáva sa, že Bose QuietComfort Earbuds II budú dostupné v USA, Kanade, Európe a Austrálii 31. marca 2021. Môžete si ich kúpiť vo väčšine obchodov s elektronikou, online obchodoch a na oficiálnych stránkach Bose.Záver

Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II sú novým produktom od spoločnosti Bose špeciálne navrhnutým na použitie v hlučnom prostredí. Sú vybavené aktívnym potlačením hluku, ktoré blokuje nepríjemné zvuky a poskytuje vám čistý a presný zvukový zážitok. Predpokladaný dátum vydania slúchadiel Bose QuietComfort Earbuds II je 31. marec 2021. Kúpiť ich môžete vo väčšine obchodov s elektronikou, online obchodoch a na oficiálnych stránkach Bose. Ďalšie informácie o slúchadlách Bose QuietComfort Earbuds II nájdete na stránke oficiálna stránka Bose a hore The Verge .

často kladené otázky

 • Otázka: Kedy budú slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II dostupné?
  A: Očakáva sa, že Bose QuietComfort Earbuds II budú dostupné v USA, Kanade, Európe a Austrálii 31. marca 2021.
 • Otázka: Koľko stoja slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?
  A: Očakáva sa, že Bose QuietComfort Earbuds II sa budú predávať za 249,95 USD.
 • Otázka: Aké funkcie ponúkajú slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II?
  A: Slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II ponúkajú celý rad funkcií vrátane aktívneho potlačenia hluku, bezdrôtového pripojenia Bluetooth, vstavaného mikrofónu, dlhej výdrže batérie a odolnosti voči vode IPX4.

Technické špecifikácie

Charakteristický špecifikácia
Aktívne potlačenie hluku A
Bezdrôtové pripojenie Bluetooth A
Vstavaný mikrofón A
životnosť batérie Až 8 hodín
vodotesnosť IPX4

Celkovo sú slúchadlá Bose QuietComfort Earbuds II vynikajúci produkt, špeciálne navrhnutý na použitie v hlučnom prostredí. Sú vybavené aktívnym potlačením hluku, ktoré blokuje nepríjemné zvuky a poskytuje vám čistý a presný zvukový zážitok. Predpokladaný dátum vydania slúchadiel Bose QuietComfort Earbuds II je 31. marec 2021. Kúpiť ich môžete vo väčšine obchodov s elektronikou, online obchodoch a na oficiálnych stránkach Bose.