Bowers & Wilkins PX7: cena, dizajn a ďalšie podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Spoločnosť Bowers & Wilkins uviedla na trh novú inováciu slúchadiel: PX7. Tieto slúchadlá sú nabité množstvom funkcií, ktoré z nich robia jedny z najlepších slúchadiel na trhu. V tomto článku sa dozviete viac o cene, dizajne a ďalších detailoch Bowers & Wilkins PX7.Bowers & Wilkins PX7

cena

Cena Bowers & Wilkins PX7 je zahrnutá 399 eur . Táto cena je primeraná pre vysoko kvalitný produkt a predstavuje vynikajúcu hodnotu za peniaze. Slúchadlá sa dodávajú v rôznych farbách, takže si môžete vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vášmu štýlu.

Bowers & Wilkins PX7

Dizajn

Dizajn Bowers & Wilkins PX7 je jedinečný a moderný. Slúchadlá sú vyrobené z pevného hliníkového rámu, vďaka čomu sú ľahké a odolné. Dodávajú sa aj s čelenkou z pamäťovej peny, ktorá sa prispôsobí vašej hlave pre pohodlné nosenie. Náušníky sú vyrobené z mäkkej kože, ktorá sa prispôsobí vašim ušiam a poskytuje pohodlný zážitok z počúvania.

Bowers & Wilkins PX7

kvalitu zvuku

Bowers & Wilkins PX7 ponúkajú vynikajúcu kvalitu zvuku. Sú vybavené dvoma 45 mm meničmi, ktoré poskytujú čistý a presný zvuk. Sú tiež vybavené aktívnym potlačením hluku, ktoré blokuje nepríjemný hluk v pozadí a poskytuje vám ničím nerušený zážitok z počúvania.konektivitu

Bowers & Wilkins PX7 sú vybavené Bluetooth 5.0, takže ich môžete pripojiť k smartfónu, tabletu alebo počítaču. Sú tiež vybavené 3,5 mm jack konektorom, takže ich môžete pripojiť k zariadeniu s 3,5 mm jack portom. Sú tiež vybavené portom USB-C, takže ich môžete pripojiť k počítaču.

životnosť batérie

Bowers & Wilkins PX7 ponúka výdrž batérie až 30 hodín. Môžete ich tiež nabíjať pomocou priloženého kábla USB-C, takže ich budete mať vždy pripravené.

Zhrnutie

Bowers & Wilkins PX7 sú kvalitným produktom, ktorý ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze. Sú vybavené pevným hliníkovým rámom, hlavovými pásmi z pamäťovej peny a mäkkými koženými náušníkmi, ktoré ponúkajú pohodlné nosenie. Sú tiež vybavené dvoma 45 mm meničmi, Bluetooth 5.0, 3,5 mm jackom a USB-C portom. Ponúkajú výdrž batérie až 30 hodín a možno ich nabíjať cez priložený USB-C kábel.FAQ

  • Otázka: Koľko stojí Bowers & Wilkins PX7? A: Cena Bowers & Wilkins PX7 je 399 eur.
  • Otázka: Aké funkcie ponúka Bowers & Wilkins PX7? A: Bowers & Wilkins PX7 sú vybavené dvoma 45 mm meničmi, Bluetooth 5.0, 3,5 mm jackom a USB-C portom.
  • Otázka: Ako dlho vydrží batéria Bowers & Wilkins PX7? A: Batéria Bowers & Wilkins PX7 vydrží až 30 hodín.

porovnávacia tabuľka

slúchadlá cena Dizajn konektivitu životnosť batérie
Bowers & Wilkins PX7 399 eur Hliníkový rám, hlavový most z pamäťovej peny, kožené náušníky Bluetooth 5.0, 3,5 mm jack, USB-C port 30 hodín

Celkovo je Bowers & Wilkins PX7 kvalitný produkt, ktorý ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze. Sú nabité množstvom funkcií, ktoré z nich robia jedny z najlepších slúchadiel. Viac informácií o Bowers & Wilkins PX7 nájdete na oficiálnej stránke a hore TechRadar .