Big Boss 16. sezóna potvrdená – všetky podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 
nedefinované

Obsah

Nová sezóna Big Boss je potvrdená! Fanúšikovia šou sa môžu tešiť na vzrušujúcu sezónu s novými súťažiacimi, novou porotou a novými vysielacími časmi. Tento článok vám povie všetko, čo potrebujete vedieť o 16. sezóne Big Boss.Najnovšie správy: Big Boss 16. sezóna potvrdená, kliknite sem pre viac

Obsah

 • Noví účastníci
 • Neue Jura
 • vysielacie časy
 • často kladené otázky

Noví účastníci

Big Boss Season 16 privíta množstvo nových súťažiacich. Mená súťažiacich ešte nie sú známe, no očakáva sa, že budú čoskoro zverejnené. Očakáva sa, že súťažiaci budú pochádzať z rôznych častí sveta, aby bola šou ešte napínavejšia.

Veľký boss sezóna 16

Neue Jura

Nová bude aj porota Big Boss 16. sezóny. Očakáva sa, že porotu budú tvoriť známe osobnosti zábavného priemyslu. Mená členov poroty budú zverejnené čoskoro.

vysielacie časy

16. séria Big Boss sa bude vysielať v neznámom dátume. Očakáva sa, že relácia sa bude vysielať v pracovný deň, ale presné vysielacie časy nebudú oznámené, kým sa relácia nepriblíži.často kladené otázky

 • Kto sú súťažiaci Big Boss Season 16?
  Mená súťažiacich zo 16. sezóny Big Boss budú zverejnené čoskoro.
 • Kto je v porote Big Boss sezóny 16?
  Mená porotcov pre 16. sezónu Big Boss budú čoskoro oznámené.
 • Kedy sa bude vysielať 16. séria Big Boss?
  16. sezóna Big Boss sa bude vysielať v neznámom dátume. Presné vysielacie časy nebudú oznámené, kým sa predstavenie nebude blížiť.

Záver

Big Boss sezóna 16 je potvrdená! Fanúšikovia šou sa môžu tešiť na vzrušujúcu sezónu s novými súťažiacimi, novou porotou a novými vysielacími časmi. Mená účastníkov a členov poroty budú zverejnené čoskoro. Zostaňte naladení na ďalšie informácie o 16. sezóne Big Boss!

Viac informácií o 16. sezóne Big Boss nájdete na Veľký šéf a TV sprievodca .