Bridge and Tunnel sezóna 2: dátum vydania, zápletka a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nemecká séria Most a tunel sa dočkala druhej sezóny. Fanúšikovia sú nadšení z dátumu vydania, zápletky a obsadenia novej sezóny. Zhrnuli sme všetky podrobnosti, aby ste mali prehľad.

Druhá séria seriálu HBO Most a tunel bude vydaná v roku 2021. Dej seriálu sa točí okolo skupiny mladých dospelých žijúcich na Long Islande v 80. rokoch. Seriál hrajú Edward Burns a Caitlin Stasey. Druhá sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu postáv, ktoré sa vyrovnávajú s výzvami dospievania. Už sa nevieme dočkať, čo nám druhá sezóna ponúkne. Ak sa chcete dozvedieť viac o iných sériách, pozrite sa Nová sezóna Narcos 2021 a Netflix Daredevil Staffel 4 an.Most a tunel sezóna 2

Dátum vydania 2. sezóny Bridge and Tunnel

Druhá séria 'Bridge and Tunnel' bude vydaná dňa 25. február 2021 vysielané na Sky One. Fanúšikovia sa môžu tešiť na šesť nových epizód, každá v dĺžke jednej hodiny.

Most a tunel sezóna 2

Dej druhej sezóny filmu Most a tunel

Druhá séria filmu Most a tunel sa zameria na príbeh Paula a jeho priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny. Paul sa bude snažiť pokračovať vo svojej hereckej kariére, zatiaľ čo jeho priatelia sa budú snažiť dosiahnuť svoje vlastné ciele. Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej.Obsadenie druhej sezóny Mosta a tunela

V druhej sezóne filmu Most a tunel sa objavia známe tváre, napr Friederike Becht ako Paul, Jedz Haase ako Lena, Maximilián Mundt ako Max a Ľudovít Šimon ako Tony. Pribudnú aj noví herci, napr Lena Klenke ako Mary, Lena Urzendowsky ako Anna a Ludwig Steps ako felix.

Viac podrobností o 2. sezóne Bridge and Tunnel

Druhá séria filmu Most a tunel bude obsahovať niekoľko zaujímavých zvratov a prekvapení. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu, ktorá ich zavedie na cestu svetom priateľstva, lásky a snov.

Záver

Druhá séria filmu Most a tunel sa bude vysielať na Sky One 25. februára 2021. Dej sa zameria na Paula a jeho priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny. Herecké obsadenie uvidí známe tváre a predstaví niekoľko nových hercov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu.FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 2. sezóna Bridge and Tunnel?
    Druhá séria filmu Most a tunel sa bude vysielať na Sky One 25. februára 2021.
  • Kto je súčasťou 2. sezóny Bridge and Tunnel?
    V druhej sezóne filmu Most a tunel opäť uvidíme známe tváre, vrátane Friederike Bechtovej ako Paula, Jella Haaseovej ako Leny, Maximiliana Mundta ako Maxa a Ludwiga Simona ako Toniho. Objaví sa aj niekoľko nových hercov, vrátane Leny Klenke ako Marie, Leny Urzendowsky ako Anny a Ludwiga Trepta ako Felixa.
  • Čo môžu fanúšikovia očakávať od Bridge and Tunnel Season 2?
    Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a emotívnu cestu, ktorá ich zavedie na cestu svetom priateľstva, lásky a snov.

zoznam obsadenia

názov úlohu
Friederike Becht Paul
Jedz Haase s
Maximilián Mundt Max
Ľudovít Šimon Toni
Lena Klenke Marie
Lena Urzendowsky Anna
Ludwig Steps Felix

Viac informácií o 2. sezóne 'Bridge and Tunnel' nájdete na Webová stránka Sky a na Stránka IMDb .

Druhá séria filmu Most a tunel sľubuje vzrušujúcu a emotívnu cestu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na zaujímavé zvraty a prekvapenia. Herecké obsadenie uvidí známe tváre a predstaví niekoľko nových hercov. Druhá séria bude vysielaná na Sky One 25. februára 2021.