Bridge and Tunnel Season 2: Preview

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Sky Original 'Bridge and Tunnel' je späť v druhej sezóne. Séria rozpráva príbeh skupiny priateľov vyrastajúcich na Long Islande v osemdesiatych rokoch minulého storočia. V tomto článku vám poskytneme ukážku 2. sezóny vrátane zápletky, obsadenia a ďalších.Most a tunel sezóna 2

Obsah

Zápletka

Druhá séria filmu „Bridge and Tunnel“ pokračuje v príbehu priateľov z Long Islandu, ktorí sa vydávajú na cestu za splnením svojich snov. Priatelia sa budú zaoberať problémami dospievania a zároveň sa budú snažiť dosiahnuť svoje ciele. Druhá sezóna tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré obohatia dej.

Očakáva sa, že Bridge and Tunnel Season 2 bude mať premiéru na Epixe na jar 2022. Séria, ktorú napísali a produkovali Edward Burns a Brian Burns, sleduje skupinu priateľov vyrastajúcich na Long Islande. V seriáli hrá množstvo hviezd vrátane Nicole Scherzinger, Thomas Evans, Stephen Lang, Brian Dennehy a mnoho ďalších. Nicole Scherzinger Coachella a Hawkeye Final Long sú niektoré z vrcholov, ktoré môžu fanúšikovia očakávať. Očakáva sa, že druhá sezóna bude obsahovať množstvo nových postáv a príbehov, ktoré potešia fanúšikov.

Most a tunel sezóna 2

herec

Druhá séria filmu „Bridge and Tunnel“ predstaví niekoľko nových hercov vrátane Gus Halper , Callie Thorne , carmen mormino a Ján Magaro . Potvrdený je aj návrat hlavného obsadenia z prvej sezóny, vrátane Sam Vartholomeos , Gigi bzučala , Brian Muller a Isabella Farrell .Trailer

Oficiálny trailer na 2. sezónu 'Bridge and Tunnel' je teraz k dispozícii. Trailer umožňuje nahliadnuť do deja 2. sezóny a ukazuje niektoré nové postavy, ktoré budú predstavené. Trailer si môžete pozrieť na oficiálnej stránke Sky.

FAQ

  • Kedy vyjde 2. séria 'Bridge and Tunnel'?
    Druhá séria filmu „Bridge and Tunnel“ vyjde na Sky 28. mája 2021.
  • Kto sú noví herci v druhej sezóne?
    Novými hercami v druhej sezóne sú Gus Halper, Callie Thorne, Carmen Mormino a John Magaro.
  • Kde si môžem pozrieť upútavku 2. sezóny Most a tunel?
    Trailer 2. sezóny 'Bridge and Tunnel' si môžete pozrieť na oficiálnej webovej stránke Sky.

Druhá séria filmu Most a tunel sľubuje vzrušujúcu a emotívnu cestu. Ak sa chcete dozvedieť viac o zápletke, hercoch a podobne, pozrite si oficiálny trailer na webovej stránke Sky. Viac informácií o sérii nájdete na sky.de a IMDb .

Záver

Druhá séria filmu Most a tunel sľubuje vzrušujúcu a emotívnu cestu. Dej sa zameria na výzvy dospievania, zatiaľ čo noví herci obohatia dej. Ak sa chcete dozvedieť viac o 2. sezóne, pozrite si oficiálny trailer na webovej stránke Sky.