Bridge and Tunnel Season 2 - Čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Britský kriminálny seriál most a tunel získala druhú sériu, ktorá sa bude vysielať na Sky Atlantic v apríli 2021. Séria, ktorú napísali britská herečka a autorka Vicki Pepperdine a spisovateľ a producent Steve Pemberton, rozpráva príbeh o skupine priateľov žijúcich na londýnskom predmestí v 80. rokoch. V tomto článku sa dozviete viac o druhej sezóne série vrátane obsadenia, zápletky a dátumov vydania.

Očakáva sa, že druhá sezóna série mostov a tunelov sa bude vysielať na Sky Atlantic na jar 2021. Séria na motívy rovnomenného románu Donata Carrisiho rozpráva príbeh tímu vyšetrovateľov vyšetrujúcich záhadnú vraždu. Druhá sezóna bude pokračovať v rozprávaní príbehu tímu, ktorý sa pokúša vyriešiť vraždu. Zatiaľ vieme, že sezóna 2 predstaví niekoľko nových postáv, vrátane nového vyšetrovateľa, ktorý pomôže tímu vyriešiť prípad. Môžeme tiež očakávať, že druhá sezóna odhalí niekoľko prekvapivých zvratov a nových pohľadov na tento prípad. Počas čakania na sezónu 2 sa môžeme tešiť aj na ďalšie vzrušujúce projekty, ako je napr Doterajšia história čiernej listiny a Kylie-Campaign-Shooting .Most a tunel sezóna 2

obsadenie a dej

Druhá sezóna most a tunel budú obsadení rovnakými hercami ako v prvej sezóne. V druhej sezóne by sa mali objaviť herci Stephen Wight, Zawe Ashton, Joe Cole, Jessica Raine, Tanya Franks, John Macmillan, Louise Brealey, Paul Ritter a Adrian Scarborough. Dej druhej sezóny sa zameria na priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny a zároveň budú čeliť výzvam dospievania.

Bridge and Tunnel Season 2: Dátum vydania, obsadenie, dej a všetky aktualizácie, ktoré potrebujete vedieť! - Najlepšie toppery

dátumy vydania

Druhá sezóna most a tunel sa bude vysielať na Sky Atlantic 8. apríla 2021. Prvá sezóna seriálu sa vysielala na Sky Atlantic v januári 2020 a získala väčšinou pozitívne recenzie. Druhá séria bude pozostávať zo šiestich epizód, každá bude mať jednu hodinu.Nostalgia Epixu

Ďalšie informácie

Viac informácií o druhej sezóne most a tunel nájdete na oficiálnej stránke seriálu. Môžete tiež nájsť zoznam hercov, ktorí budú hrať v druhej sezóne, ako aj synopsu deja. Môžete sa tiež pozrieť na webovú stránku, kde nájdete najnovší vývoj série.

Bridge and Tunnel Season 2: Dátum vydania, obsadenie, dej a všetky aktualizácie, ktoré potrebujete vedieť! - Najlepšie toppery

Záver

Druhá sezóna most a tunel sa bude vysielať na Sky Atlantic v apríli 2021. Séria bude obsadzovaná rovnakými hercami ako v prvej sérii a zameria sa na priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny a zároveň čelia výzvam dospievania. Viac informácií o druhej sezóne série nájdete na oficiálnej stránke.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 2. séria Bridge and Tunnel? Druhá séria seriálu Bridge and Tunnel bude vysielaná na Sky Atlantic 8. apríla 2021.
  • Kto bude v druhej sezóne? Druhá séria filmu Most a tunel bude obsahovať rovnaké obsadenie ako prvá séria, vrátane Stephena Wighta, Zawe Ashtona, Joea Colea, Jessicy Raine, Tanye Franks, Johna Macmillana, Louise Brealeyho, Paula Rittera a Adriana Scarborougha.
  • Kde nájdem viac informácií o Bridge and Tunnel Season 2? Pre viac informácií o druhej sezóne Bridge and Tunnel navštívte oficiálnu webovú stránku série.

dátumy vydania

séria dátum vydania
1 januára 2020
2 apríla 2021

Diplom

Druhá sezóna most a tunel sa bude vysielať na Sky Atlantic v apríli 2021. Séria bude obsadzovaná rovnakými hercami ako v prvej sérii a zameria sa na priateľov, ktorí sa snažia dosiahnuť svoje sny a zároveň čelia výzvam dospievania. Viac informácií o druhej sezóne série nájdete na oficiálnej stránke tu a hore IMDb .