Bridgerton Season 3: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Fanúšikovia Bridgerton boli nadšení od vydania 1. série v decembri 2020. Séria založená na románoch Julie Quinn sa stala celosvetovým fenoménom. Teraz, keď bola vo februári 2021 vydaná druhá sezóna, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, či bude aj tretia sezóna. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o najnovších aktualizáciách 3. sezóny Bridgerton.Bridgerton Staffel 3

povolanie

Obsadenie 3. sezóny Bridgerton zatiaľ nie je známe. Očakáva sa však, že sa vráti väčšina hlavných hercov, vrátane Regé-Jean Page ako vojvodu z Hastings, Phoebe Dynevor ako Daphne Bridgerton, Jonathana Baileyho ako Anthonyho Bridgertona a Nicoly Coughlan ako Penelope Featherington. Očakáva sa tiež pridanie nových postáv, ktoré prehĺbia dej.

Fanúšikovia 3. sezóny Bridgerton netrpezlivo očakávajú aktualizácie. Zatiaľ čo Netflix ešte musí oficiálne potvrdiť tretiu sezónu, existuje veľa náznakov, že jedna bude. Herečka Rachel Zegler nedávno potvrdila, že chodí s Joshom Andresom Riverom, čo je ďalší náznak tretej sezóny. Hovorí sa tiež, že by mohli byť pridané nové postavy z Last Kingdom Season 5. Fanúšikovia by preto mali čakať na aktualizácie, aby sa dozvedeli viac o nadchádzajúcej sezóne. Rachel Zegler od Josha a Postavy poslednej sezóny 5. Kráľovstva sú niektoré z najnovších aktualizácií, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť.

Bridgerton Staffel 3

Zápletka

Dej Bridgertonovej 3. sezóny sa zameria na príbeh štvrtého románu zo série, Ponuka od gentlemana. V tomto románe sa Sophie Beckettová, mladá žena zo skromných pomerov, stretáva s vojvodom z Hastings Benedictom Bridgertonom. Títo dvaja sa do seba zamilujú a musia vzdorovať konvenciám spoločnosti, aby mohli byť spolu. Očakáva sa, že dej Bridgertonovej 3. sezóny sa bude sústreďovať na tento príbeh.dátumy vydania

Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne dátumy vydania pre Bridgerton sezónu 3. Očakáva sa však, že séria bude vydaná na jar 2022. Očakáva sa, že séria bude dostupná aj na Netflixe.

Výroba

Bridgerton Season 3 sa ešte nezačala vyrábať. Natáčanie by sa však malo začať v lete 2021. Očakáva sa, že natáčanie bude prebiehať aj v Londýne.

Trailer

Zatiaľ neexistuje žiadny trailer na Bridgerton sezónu 3. Očakáva sa však, že trailer bude zverejnený na jeseň 2021.Záver

Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne aktualizácie pre Bridgerton Season 3, ale očakáva sa, že séria bude vydaná na jar 2022. Herecké obsadenie a námet ešte nie sú známe, no natáčanie by sa malo začať v lete 2021. Trailer by mal vyjsť na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a romantickú tretiu sezónu.

FAQ

  • Kedy vyjde 3. séria Bridgerton? Zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne dátumy vydania, no očakáva sa, že séria vyjde na jar 2022.
  • Kto bude hviezdou v 3. sezóne Bridgerton? Obsadenie 3. sezóny Bridgerton ešte nie je známe, no očakáva sa, že sa vráti väčšina hlavného obsadenia.
  • Kedy vyjde trailer na tretiu sezónu Bridgerton? Zatiaľ neexistuje žiadny trailer na Bridgerton sezónu 3, ale očakáva sa, že trailer bude vydaný na jeseň 2021.

Tabuľka

séria dátum vydania
sezóna 1 decembra 2020
sezóna 2 február 2021
sezóna 3 Pravdepodobne na jar 2022

Bridgerton Season 3 je jednou z najočakávanejších sérií roku 2022. Hoci zatiaľ neexistujú žiadne oficiálne aktualizácie, očakáva sa, že séria vyjde na jar 2022. Herecké obsadenie a námet ešte nie sú známe, no natáčanie by sa malo začať v lete 2021. Trailer by mal vyjsť na jeseň 2021. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúcu a romantickú tretiu sezónu.