Aktualizácia dátumu vydania Bridgerton Season 3 a to, čo zatiaľ vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Bridgerton sa stal celosvetovým fenoménom a fanúšikovia po celom svete netrpezlivo očakávajú 3. sezónu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o dátume vydania 3. sezóny a novinkách Bridgerton.

Fanúšikovia Bridgertonu netrpezlivo očakávajú tretiu sezónu populárnej série Netflix. Aj keď ešte nie je oficiálny dátum vydania, o nadchádzajúcej sezóne vieme niekoľko vecí. Vieme, že séria je založená na románoch Julie Quinn a že príbeh sa točí okolo rodiny Bridgertonovcov. Vieme tiež, že séria predstaví niekoľko nových postáv, vrátane niektorých na základe románov. Môžeme tiež očakávať, že séria bude obsahovať niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových milostných príbehov. Kým čakáme na oficiálny dátum vydania, môžeme sa tešiť na ďalšie televízne programy ako napr Televízna relácia Sarah Manifest a milujúce televízne programy nadšený, že si krátime čas, kým Bridgerton sezóna 3 vyjde.Bridgerton Staffel 3

Obsah

 • Bridgerton dátum vydania 3 sezóny
 • Správy o tretej sezóne Bridgertona
 • Čo zatiaľ vieme o tretej sezóne
 • Bridgerton 3. séria často kladené otázky

Bridgerton dátum vydania 3 sezóny

Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania 3. sezóny Bridgerton. Očakáva sa však, že tretia sezóna bude vydaná v roku 2022. Budeme vás informovať hneď, ako Netflix oznámi oficiálny dátum vydania.

Bridgerton Staffel 3

Správy o tretej sezóne Bridgertona

Netflix potvrdil, že 3. sezóna Bridgertonu sa pripravuje. Začiatok natáčania je naplánovaný na jar 2021. V tretej sezóne sa vrátia aj showrunneri Chris Van Dusen a Shonda Rhimes. Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti aj v tretej sezóne.Čo zatiaľ vieme o tretej sezóne

Tretia séria Bridgertona sa zameria na príbeh tretieho románu zo série, Ponuka od gentlemana , zamerať sa. Román je o najmladšej sestre Bridgertonovej Philippe a jej romantickom dobrodružstve. Očakáva sa, že 3. sezóna predstaví aj nové postavy.

Bridgerton 3. séria často kladené otázky

 • Kedy vyjde Bridgertonova 3. séria?
  Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania 3. sezóny Bridgerton. Očakáva sa však, že tretia sezóna bude vydaná v roku 2022.
 • Kto sa vráti v 3. sezóne Bridgerton?
  Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti aj v tretej sezóne.
 • Budú v 3. sezóne Bridgerton nové postavy?
  Áno, očakáva sa, že 3. sezóna predstaví aj nejaké nové postavy.

Čo zatiaľ vieme o tretej sezóne

Tretia séria Bridgertona sa zameria na príbeh tretieho románu zo série, Ponuka od gentlemana , zamerať sa. Román je o najmladšej sestre Bridgertonovej Philippe a jej romantickom dobrodružstve. Očakáva sa, že 3. sezóna predstaví aj nové postavy.

Postavy zatiaľ potvrdené

názov úlohu
Daphne Bridgerton Hlavná rola
Simon Basset Hlavná rola
Anthony Bridgerton Hlavná rola
Eloise Bridgertonová Hlavná rola
Lady Danburyová Hlavná rola

Očakáva sa, že aj 3. séria predstaví množstvo nových postáv, vrátane Philippy Bridgerton, najmladšej sestry Bridgertonovcov, a jej milenca Sira Phillipa Cranea. Očakáva sa aj návrat niektorých vedľajších postáv z predchádzajúcich sezón.Záver

Tretia séria Bridgertona sa zameria na príbeh tretieho románu zo série, Ponuka od gentlemana , zamerať sa. Netflix zatiaľ neoznámil oficiálny dátum vydania 3. sezóny Bridgerton. Očakáva sa však, že tretia sezóna bude vydaná v roku 2022. Očakáva sa, že väčšina hlavného obsadenia sa vráti aj v tretej sezóne. Očakáva sa tiež, že tretia sezóna predstaví aj nejaké nové postavy. Viac informácií o 3. sezóne Bridgerton nájdete na stránke Netflix a IMDb .