Bridgerton sezóny 3 a 4: nová sezóna a obsadenie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Séria Netflix Bridgerton sa stala globálnym fenoménom, ktorý uchvátil fanúšikov po celom svete. Séria založená na románoch Julie Quinn rozpráva príbeh rodiny Bridgertonovcov vo viktoriánskom Londýne. Teraz Netflix oznámil, že bude tretia a štvrtá sezóna série. Zistite viac o nových sezónach a členoch obsadenia, ktorí v seriáli hrajú, tu.Bridgerton sezóny 3 a 4

Nové sezóny Bridgertonu

3. a 4. séria Bridgertona bude založená na románoch Julie Quinn. Tretia séria sa zameria na román „Ponuka od gentlemana“, zatiaľ čo štvrtá séria bude založená na románe „Romancing Mister Bridgerton“. Nové sezóny predstavia aj nové postavy a príbehy, ktoré potešia fanúšikov série.

Rodina Bridgertonovcov sa vracia na sezónu 3 a 4! Netflix potvrdil, že populárna séria dostane ďalšiu sezónu. Nová sezóna bude obsahovať nové obsadenie a príbehy. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko nových tvárí vrátane Martina Hendersona, ktorý je ženatý Pani Martina Hendersona je. Nová sezóna bude obsahovať aj niekoľko nových príbehov, vrátane dvojitá televízna relácia . Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu!

Bridgerton sezóny 3 a 4

Noví herci

Bolo oznámených niekoľko nových členov hereckého obsadenia pre nové sezóny filmu Bridgerton. V novom obsadení sa predstavia známi herci ako Charithra Chandran, Shelley Conn, Calam Lynch, Rupert Young či Sabrina Bartlett. Nové obsadenie bude pokračovať v napredovaní príbehu Bridgertonovcov a poteší fanúšikov série.Kedy prídu nové sezóny?

Netflix ešte neoznámil oficiálny dátum vydania pre nové sezóny Bridgertona. Očakáva sa však, že nové sezóny budú vydané v roku 2022. Fanúšikovia seriálu sa teda môžu tešiť na nové vzrušujúce epizódy.

Záver

Netflix oznámil, že bude tretia a štvrtá séria Bridgertona. Nové sezóny budú založené na románoch Julie Quinn a predstavia nové postavy a príbehy. Objaví sa aj niekoľko nových členov hereckého obsadenia, ktorí budú pokračovať v napredovaní príbehu Bridgertonovcov. Očakáva sa, že nové sezóny budú vydané v roku 2022.

FAQ

  • Kedy vychádzajú nové sezóny Bridgerton? Očakáva sa, že nové sezóny budú vydané v roku 2022.
  • Kto hrá nové postavy v Bridgerton? Nové postavy si zahrajú známi herci ako Charithra Chandran, Shelley Conn, Calam Lynch, Rupert Young či Sabrina Bartlett.
  • Aké romány sa používajú v nových sezónach? Tretia séria sa zameria na román „Ponuka od gentlemana“, zatiaľ čo štvrtá séria bude založená na románe „Romancing Mister Bridgerton“.

Tabuľka

séria Roman
3 Ponuka od gentlemana
4 Romantický pán Bridgerton

Diplom

Nové sezóny Bridgerton potešia fanúšikov série. Budú tu nové postavy a príbehy a herecké obsadenie bude pokračovať v napredovaní príbehu Bridgertonovcov. Očakáva sa, že nové sezóny budú vydané v roku 2022. Viac informácií o nových sezónach a obsadení nájdete na Netflix a IMDb .