Britney Spears a Elton John oslavujú spoluprácu nahými fotografiami

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Britney Spears a Elton John oslávili spoluprácu nahou fotkou Britney. Dvaja umelci sa spojili, aby vydali nový album, ktorý spoločne nahrali. Na oslavu spolupráce zverejnila Britney svoju nahú fotografiu na Instagrame.Britney Spears

pozadie spolupráce

Britney a Elton sa spojili pred niekoľkými mesiacmi, aby vydali spoločný album. Album s názvom Veľká spolupráca wears je zmesou popu, rocku a soulu. Obsahuje nové piesne napísané a nahrané oboma umelcami. Spolupráca má veľký úspech a fanúšikovia sú nadšení.

Britney Spears a Elton John oslavujú svoju spoluprácu nahou fotkou. Dve popové ikony sa spojili, aby vydali spoločný album, ktorý spája ich rôzne hudobné štýly. Fanúšikovia sa môžu tešiť na jedinečnú spoluprácu, akú ešte nepočuli. Ak sa chcete dozvedieť viac o Britney a Eltonovi, čítajte ďalej Dave zhrnutie 1. sezóny a Vikingovia a posledné kráľovstvo .

Britney Spears

Nahá fotka Britney Spears

Na oslavu spolupráce zverejnila Britney svoju nahú fotografiu na Instagrame. Na fotke je v bazéne zakrytom len bielym uterákom. Fotografiu označila slovami 'Oslavujeme našu spoluprácu s @eltonjohn'. Fotografia vzbudila veľkú pozornosť a mnohým fanúšikom sa páčila.reakcie na fotku

Fotografia vyvolala množstvo reakcií. Mnohí fanúšikovia si ho obľúbili a nazvali ho akýmsi „skúškou odvahy“. Iní to označili za nevhodné a kritizovali to. Niektorí dokonca povedali, že to dáva zlý príklad mladým ľuďom. Britney však na kritiku nereagovala a fotografia zostáva na jej instagramovom účte.

Reakcia Eltona Johna

Elton John zatiaľ fotku nekomentoval. Je však pravdepodobné, že to považuje za akúsi „skúšku odvahy“ osláviť spoluprácu. Na Instagrame však zverejnil, že sa na album teší a bude z neho obrovský hit.

Záver

Britney Spears a Elton John oslávili spoluprácu nahou fotkou Britney. Fotografia vzbudila veľkú pozornosť a vzbudila množstvo reakcií. Elton John zatiaľ fotku nekomentoval, no je pravdepodobné, že to vníma ako akýsi „test odvahy“. album Veľká spolupráca sa očakáva veľký úspech.FAQ

  • Kedy bude album Veľká spolupráca publikovaný?
    album Veľká spolupráca sa očakáva vydanie v lete 2021.
  • Kto zverejnil fotku?
    Fotografiu zverejnila Britney Spears na svojom instagramovom účte.
  • Ako na fotografiu reagoval Elton John?
    Elton John zatiaľ fotku nekomentoval, no je pravdepodobné, že to vníma ako akýsi „test odvahy“.

Dátum vydania albumu

album dátum vydania
Veľká spolupráca Leto 2021

album Veľká spolupráca Britney Spears a Elton John by mali vyjsť v lete 2021. Na oslavu spolupráce zverejnila Britney svoju nahú fotografiu na Instagrame. Fotografia vzbudila veľkú pozornosť a vzbudila množstvo reakcií. Elton John zatiaľ fotku nekomentoval, no je pravdepodobné, že to vníma ako akýsi „test odvahy“. Viac informácií o albume a spolupráci nájdete na Webová stránka Britney Spears a Webová stránka Eltona Johnsa .