Broad Peak – Nový film Netflix je založený na skutočných udalostiach

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový film Netflix 'Broad Peak' je založený na skutočných udalostiach. Film rozpráva príbeh skupiny horolezcov, ktorí sa pokúšajú zdolať Broad Peak, dvanástu najvyššiu horu sveta. Film bol inšpirovaný skutočným príbehom, ktorý sa stal v roku 2013. Zistite viac o skutočných udalostiach, ktoré inšpirovali film, a o tom, ako ho sledovať.

Nový film Netflix 'Broad Peak' je založený na skutočných udalostiach a rozpráva príbeh horolezca, ktorý sa snaží zdolať najvyššiu horu sveta. Film, ktorý režíroval oceňovaný režisér, ponúka pútavú a emotívnu cestu do sveta horolezectva. Film získal ohlas u kritikov a musí ho vidieť každý, kto chce vzrušujúci a inšpiratívny príbeh. Christina Aguilera Vollbusigová a Jung Bobby BTS sú niektoré z hviezd, ktoré možno vo filme vidieť.Široká špička

Skutočné udalosti, ktoré inšpirovali film

V roku 2013 sa skupina horolezcov pokúsila zdolať Broad Peak. Skupinu tvorili štyria členovia: poľský horolezec Maciej Berbeka, český horolezec Tomasz Kowalski, poľský horolezec Adam Bielecki a český horolezec Janusz Gołąb. Skupina mala v úmysle dosiahnuť vrchol Broad Peaku, ale zaskočila ich silná snehová búrka. Napriek ťažkým podmienkam sa horolezcom podarilo dosiahnuť vrchol. Film 'Broad Peak' je založený na tomto skutočnom príbehu.

Široká špička

Ako sledovať film

Film „Broad Peak“ vyjde na Netflixe 1. apríla 2021. Film si môžete pozrieť na Netflixe zakúpením predplatného Netflix. Môžete sa tiež prihlásiť na bezplatné predplatné na skúšobný mesiac a sledovať film. Film bude uvedený aj v niektorých kinách v Poľsku a Českej republike. Ak chcete film vidieť v kine, mali by ste sa vopred informovať o otváracích hodinách a cenách vstupného.Široká špička

Základné informácie o Broad Peaku

Broad Peak je hora v pohorí Karakorum v Pakistane. Je vysoká 8 051 metrov a je 12. najvyššou horou sveta. Na Broad Peak prvýkrát vystúpila v roku 1957 poľsko-česká expedícia. Odvtedy na horu vystúpilo mnoho horolezcov. Broad Peak je obľúbenou destináciou pre horolezcov, ale je to aj jeden z najťažších výstupov s niektorými z najťažších vrcholov na svete.

Fakty o Broad Peaku

Broad Peak je obľúbená horolezecká destinácia. Tu je niekoľko zaujímavých faktov o Broad Peaku:

 • Broad Peak je vysoký 8 051 metrov a je 12. najvyššou horou sveta.
 • Na Broad Peak prvýkrát vystúpila v roku 1957 poľsko-česká expedícia.
 • Broad Peak je obľúbenou destináciou horolezcov, no zároveň patrí medzi najťažšie výstupy.
 • Broad Peak je súčasťou pohoria Karakorum v Pakistane.

FAQ

 • Otázka: Čo je Broad Peak?
  A: Broad Peak je hora v pohorí Karakorum v Pakistane. Je vysoká 8 051 metrov a je 12. najvyššou horou sveta.
 • Otázka: Kedy sa prvýkrát vyliezol na Broad Peak?
  A: Na Broad Peak prvýkrát vystúpila v roku 1957 poľsko-česká expedícia.
 • Otázka: Ako môžem sledovať film 'Broad Peak'?
  A: Film „Broad Peak“ si môžete pozrieť na Netflixe zakúpením predplatného Netflix. Môžete sa tiež prihlásiť na bezplatné predplatné na skúšobný mesiac a sledovať film. Film bude uvedený aj v niektorých kinách v Poľsku a Českej republike.

Tabuľka: Najvyššie hory sveta

Berg výška (m)
Mount Everest 8,848
K2 8,611
Kangchenjunga 8,586
Lhotse 8,516
Štítky 8,485
Široký vrchol 8,051

Nový film Netflix 'Broad Peak' je založený na skutočných udalostiach. Film rozpráva príbeh skupiny horolezcov, ktorí sa pokúšajú zdolať Broad Peak, dvanástu najvyššiu horu sveta. Film bol inšpirovaný skutočným príbehom, ktorý sa stal v roku 2013. Zistite viac o skutočných udalostiach, ktoré inšpirovali film, a o tom, ako ho sledovať. Film „Broad Peak“ vyjde na Netflixe 1. apríla 2021. Film si môžete pozrieť na Netflixe zakúpením predplatného Netflix. Broad Peak je obľúbenou destináciou pre horolezcov, ale je to aj jeden z najťažších výstupov s niektorými z najťažších vrcholov na svete.Viac informácií o Broad Peaku nájdete na Wikipedia, slobodná encyklopédia a na Stránka predpovede hôr . Viac informácií o filme 'Broad Peak' nájdete na Stránka Netflix .

Nový film spoločnosti Netflix 'Broad Peak', založený na skutočných udalostiach, rozpráva príbeh skupiny horolezcov, ktorí sa pokúšajú zdolať Broad Peak, 12. najvyššiu horu sveta. Zistite viac o skutočných udalostiach, ktoré inšpirovali film, a o tom, ako ho sledovať. Broad Peak je obľúbenou destináciou pre horolezcov, ale je to aj jeden z najťažších výstupov s niektorými z najťažších vrcholov na svete.