Brooklyn Nine-Nine Season 8 Dátum vydania a ukážka

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Tvorcovia Brooklyn Nine-Nine oznámili dátum vydania pre 8. sezónu. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na opätovné stretnutie s milovanými postavami, keď bude mať nová sezóna premiéru na NBC 10. februára 2021. Okrem dátumu vydania bol vydaný aj teaser s ukážkou novej sezóny.

8. séria Brooklyn Nine-Nine bude mať premiéru 18. februára 2021 na NBC. Upútavka na novú sezónu už bola zverejnená a sľubuje ďalšiu vzrušujúcu sezónu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na návrat niektorých nových tvárí a niektorých starých. Ak sa chcete o nových epizódach dozvedieť viac, pozrite si ukážku a dozviete sa viac o nových postavách a príbehu. Tešiť sa môžete aj na ďalšie napínavé série, ako napr Equinox koniec Netflixu a Heartland na Netflixe, sezóna 12 .Brooklynský deväť-deväť Staffel 7

Čo môžeme očakávať v 8. sezóne?

Ôsma sezóna Brooklyn Nine-Nine bude pozostávať z 18 epizód a bude pokračovať v napredovaní príbehu série. Fanúšikovia sa môžu tešiť na stretnutie s obľúbenými postavami vrátane Jakea Peraltu (Andy Samberg), Amy Santiago (Melissa Fumero), Rosy Diaz (Stephanie Beatriz), Terryho Jeffordsa (Terry Crews), Charlesa Boyla (Joe Lo Truglio) a kapitána Raymond Holt (Andre Braugher).

Brooklynský deväť-deväť Staffel 7

Tam Teaser

Ukážka dáva ochutnávku novej sezóny a ukazuje postavy, ktoré sa pripravujú na nové dobrodružstvá. Ukážka začína tým, že Jake vyskúša novú zbraň a končí pohľadom na celé herecké obsadenie, keď sa pripravujú na nové dobrodružstvo. Ukážka končí sloganom „Je čas vrátiť sa do práce“.Čo očakávajú fanúšikovia?

Fanúšikovia sa môžu tešiť na sériu nových dobrodružstiev a výziev, ktoré postavy zažijú v 8. sezóne. Objaví sa aj niekoľko nových postáv, ktoré obohatia sériu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na množstvo nových príbehov a zvratov, vďaka ktorým bude séria ešte napínavejšia.

Kedy môžeme vidieť novú sezónu?

8. séria Brooklyn Nine-Nine bude mať premiéru 10. februára 2021 na NBC. Fanúšikovia sa môžu tešiť na sériu nových dobrodružstiev a výziev, ktoré postavy zažijú v 8. sezóne.

Záver

Tvorcovia Brooklyn Nine-Nine oznámili dátum vydania pre 8. sezónu. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na opätovné stretnutie s milovanými postavami, keď bude mať nová sezóna premiéru na NBC 10. februára 2021. Okrem dátumu vydania bol vydaný aj teaser s ukážkou novej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na sériu nových dobrodružstiev a výziev, ktoré postavy zažijú v 8. sezóne.FAQ

  • Kedy bude premiéra 8. sezóny Brooklyn Nine-Nine?
    8. séria Brooklyn Nine-Nine bude mať premiéru 10. februára 2021 na NBC.
  • Budú v ôsmej sezóne nové postavy?
    Áno, do série pribudnú nejaké nové postavy.
  • Koľko epizód bude mať 8. séria Brooklyn Nine-Nine?
    8. séria Brooklyn Nine-Nine bude mať 18 epizód.

Zhrnutie

séria Dátum publikácie Sledujte
8 10. februára 2021 18

Tvorcovia Brooklyn Nine-Nine oznámili dátum vydania pre 8. sezónu. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na opätovné stretnutie s milovanými postavami, keď bude mať nová sezóna premiéru na NBC 10. februára 2021. Okrem dátumu vydania bol vydaný aj teaser s ukážkou novej sezóny. Fanúšikovia sa môžu tešiť na sériu nových dobrodružstiev a výziev, ktoré postavy zažijú v 8. sezóne. Viac informácií o 8. sezóne Brooklyn Nine-Nine nájdete na stránke nbc.com a IMDb .