Brooklyn Nine-Nine Season 8 Dátum vydania, upútavka a posledná sezóna

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Ôsma séria populárnej komediálnej série Brooklyn Nine-Nine bude mať premiéru 10. februára 2021 na NBC. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na poslednú sezónu smiechu a dobrodružstva. V tomto článku sa dozviete viac o dátume vydania Brooklyn Nine-Nine, traileri a poslednej sezóne.

Brooklyn Nine-Nine 8 sezóna čoskoro príde na Netflix. Fanúšikovia sa môžu tešiť na novú sezónu komédie a akcie. Trailer na ôsmu sezónu je už zverejnený a posledná sezóna potešila mnohých fanúšikov. Nová sezóna bude obsahovať mnoho nových postáv a príbehov. Fanúšikovia sa môžu tešiť na vzrušujúce momenty. Ak sa chcete o novej sezóne dozvedieť viac, môžete si pozrieť upútavku alebo si ešte raz pozrieť minulú sezónu. Môžete sa tiež dozvedieť o ďalších sériách Netflix, ako je Netflix The Gift Season 2 a Večná Millie Bobby Brown informovať.Brooklyn Nine-Nine Staffel 7

Dátum publikácie

8. séria Brooklyn Nine-Nine bude mať premiéru 10. februára 2021 na NBC. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na poslednú sezónu smiechu a dobrodružstva. Ôsma sezóna bude pozostávať z 13 epizód a fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv.

Brooklyn Nine-Nine Staffel 7

Trailer

Trailer na Brooklyn Nine-Nine Season 8 bol vydaný 8. januára 2021. Trailer ukazuje niektoré z najobľúbenejších postáv série, ktoré sa pripravujú na nové dobrodružstvá a výzvy. Trailer sľubuje poslednú sezónu smiechu a dobrodružstva.minulú sezónu

Posledná sezóna Brooklyn Nine-Nine bude jednou poslednou poctou tejto sérii. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. V poslednej sezóne sa tiež stretnú niektoré z najobľúbenejších postáv seriálu, keď sa pripravia na nové dobrodružstvá a výzvy.

Záver

8. séria Brooklyn Nine-Nine bude mať premiéru 10. februára 2021 na NBC. Fanúšikovia série sa môžu tešiť na poslednú sezónu smiechu a dobrodružstva. Trailer 8. sezóny sľubuje poslednú sezónu plnú prekvapivých zvratov a nových postáv. Posledná sezóna bude jednou poslednou poctou seriálu a fanúšikovia sa môžu tešiť na nové dobrodružstvá a výzvy.

FAQ

  • Kedy bude mať premiéru 8. sezóny Brooklyn Nine-Nine?
    8. séria Brooklyn Nine-Nine bude mať premiéru 10. februára 2021 na NBC.
  • Koľko epizód bude mať 8. séria Brooklyn Nine-Nine?
    Brooklyn Nine-Nine 8. sezóna bude pozostávať z 13 epizód.
  • Objavia sa nové postavy v poslednej sezóne Brooklyn Nine-Nine?
    Áno, v poslednej sezóne Brooklyn Nine-Nine budú nové postavy.

Sezóna 8 epizód

Dôsledok titul Dátum publikácie
1 Premiéra 10. februára 2021
2 Svadba 17. februára 2021
3 Súťaž 24. februára 2021
4 Narodeniny 3. marca 2021
5 Prázdniny 10. marca 2021
6 Dovidenia 17. marca 2021

8. sezóna Brooklyn Nine-Nine bude poslednou poctou tejto sérii. Fanúšikovia sa môžu tešiť na niekoľko prekvapivých zvratov a niekoľko nových postáv. V poslednej sezóne sa tiež stretnú niektoré z najobľúbenejších postáv seriálu, keď sa pripravia na nové dobrodružstvá a výzvy. Brooklyn deväť-deväť je jednou z najpopulárnejších komediálnych sérií a fanúšikovia sa môžu tešiť na poslednú sezónu plnú smiechu a dobrodružstva.Viac informácií o ôsmej sezóne Brooklyn deväť-deväť pozri ďalej nbc.com , IMDb a TV sprievodca .