Buddy Games 2: Pripravované pokračovanie komédie, ktoré musíte vidieť

Aký Film Vidieť?
 

Buddy Games 2: The Upcoming Comedy Sequel si musí prečítať každý fanúšik komédie. Pokračovanie úspešnej série Buddy Games, ktoré napísal a produkoval Oscar Schafer, sľubuje ešte väčší a príjemnejší zážitok ako prvé. Obsadenie zahŕňa niektoré z najväčších hviezd v odbore, vrátane Kim Kardashian, v ohromujúcom Líderský outfit vidieť na narodeninovej párty Khloe Kardashian. Oscar Schafer, scenárista a producent seriálu, je skúsený herec a spisovateľ, ktorý pracoval na mnohých úspešných projektoch. Viac sa o ňom dozviete v jeho Životopis . Ak ste fanúšikom komediálnych filmov, potom by ste si Buddy Games 2: Upcoming Comedy Sequel nemali nechať ujsť.

ObsahPripravované pokračovanie komédie 'Buddy Games 2' sľubuje zábavný a humorný zážitok. Film rozpráva skupina priateľov, ktorí sa stretávajú, aby si zahrali tie najbláznivejšie a najzábavnejšie hry, aké si možno predstaviť. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete na získanie predstavy.

kamarátske hry 2

Trailer a obsadenie

Trailer k 'Buddy Games 2' bol vydaný v apríli 2021 a ponúka prvý pohľad na dej filmu. Trailer ukazuje, ako sa skupina priateľov stretáva, aby si zahrali tie najbláznivejšie a najzábavnejšie hry, aké si možno predstaviť. Obsadenie filmu zahŕňa niektoré známe tváre vrátane Josha Duhamela, Olivie Munn, Daxa Sheparda, Kevina Harta, Nicka Swardsona a mnohých ďalších.

kamarátske hry 2

Kritika

Recenzie na 'Buddy Games 2' boli zatiaľ veľmi pozitívne. Mnohí kritici film chvália za jeho zábavný a vtipný dej podporený skvelým hereckým obsadením. Film je chválený aj za vizuálne efekty a zábavné hry. Celkovo je 'Buddy Games 2' zábavným a humorným filmom, ktorý musíte vidieť.dátum vydania

Film 'Buddy Games 2' vyjde dňa 4. júna 2021 uvedený v kinách. Film bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách vrátane Netflix, Amazon Prime Video a Hulu. Film bude dostupný aj na Blu-ray a DVD.

Záver

Celkovo je 'Buddy Games 2' zábavným a humorným filmom, ktorý musíte vidieť. Film sľubuje zábavný a humorný zážitok a podporuje ho skvelé herecké obsadenie. Film bude uvedený do kín 4. júna 2021 a bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách.

FAQ

  • Kedy vyjde 'Buddy Games 2'?
    Film 'Buddy Games 2' bude uvedený do kín 4. júna 2021.
  • Kto je obsadený v 'Buddy Games 2'?
    Obsadenie filmu zahŕňa niektoré známe tváre vrátane Josha Duhamela, Olivie Munn, Daxa Sheparda, Kevina Harta, Nicka Swardsona a mnohých ďalších.
  • Kde pozerať 'Buddy Games 2'?
    Film bude dostupný na rôznych streamovacích platformách vrátane Netflix, Amazon Prime Video a Hulu. Film bude dostupný aj na Blu-ray a DVD.

Tabuľka

Film dátum vydania streamovacie platformy
Buddy Games 2 4. júna 2021 Netflix, Amazon Prime Video, Hulu, Blu-ray, DVD

Záver

Celkovo je 'Buddy Games 2' zábavným a humorným filmom, ktorý musíte vidieť. Film sľubuje zábavný a humorný zážitok a podporuje ho skvelé herecké obsadenie. Film bude uvedený do kín 4. júna 2021 a bude dostupný aj na rôznych streamovacích platformách.