Cafe Minamdang: Pripravovaná K-Drama na Netflixe a herecká filmografia

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Café Minamdang je pripravovaná K-Drama, ktorá vyjde na Netflixe. Je o skupine priateľov, ktorí sa stretávajú v kaviarni, aby sa porozprávali o svojich problémoch. Drámu si zahrá množstvo známych hercov, pričom všetci majú za sebou dlhé filmografie. V tomto článku sa bližšie pozrieme na herecké obsadenie a ich úlohy v dráme.

Café Minamdang je pripravovaná K-Drama, ktorá vyjde na Netflixe. Režíruje ho uznávaný režisér Kim Kyu-tae a scenár napísal Kim Eun-sook. Séria sa bude točiť okolo skupiny priateľov, ktorí sa stretnú v kaviarni, aby sa porozprávali o svojich snoch a nádejach. Filmografia obsadenia zahŕňa známe mená ako Kim Go-eun, Park Hae-jin, Lee Sung-kyung, Kim Min-jae a mnoho ďalších. Ak sa chcete o účinkujúcich dozvedieť viac, môžete Snowpiercer Staffel 2 hbo a Obsadenie New Amsterdam 2022 vyhliadka.SEO In-guk Kaviareň Minamdang

Pozadie K-drama Café Minamdang

Café Minamdang je pripravovaná K-Drama, ktorá vyjde na Netflixe. Je o skupine priateľov, ktorí sa stretávajú v kaviarni, aby sa porozprávali o svojich problémoch. Drámu si zahrá množstvo známych hercov, pričom všetci majú za sebou dlhé filmografie. V tomto článku sa bližšie pozrieme na herecké obsadenie a ich úlohy v dráme.

Obsadenie K-drama Café Minamdang

Café Minamdang hrá množstvo známych hercov, vrátane Kim Soo-hyun, Park Bo-gum, Lee Je-hoon, Kim Hye-soo, Lee Sun-kyun a mnoho ďalších. Každý z hercov má za sebou dlhú filmografiu a hral v mnohých populárnych K-Drama. Tu je zoznam obsadenia a ich rolí v dráme:Oh Yeon-seo

Kim Soo-hyun

Kim Soo-hyun hrá úlohu Jung-hoona, mladého muža, ktorý sa zamiluje do dievčaťa, ktoré stretne v kaviarni. Je to známy herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych K-Drama, ako napríklad My Love from the Star, The Producers či Moon Embracing the Sun.

Kwak Si-Yang

Park Bo-gum

Park Bo-gum hrá rolu Min-jae, mladého muža, ktorý sa zamiluje do dievčaťa, ktoré stretne v kaviarni. Je to známy herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych K-drámach, ako napríklad Reply 1988, Love in the Moonlight a Encounter.

To som ja

Lee Je-hoon

Lee Je-hoon hrá úlohu Seung-wooa, mladého muža, ktorý sa zamiluje do dievčaťa, ktoré stretne v kaviarni. Je to známy herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych K-Drama ako Signal, Fashion King a Tomorrow With You.Kim Hye-soo

Kim Hye-soo hrá rolu Mi-rae, mladého dievčaťa, ktoré sa zamiluje do chlapca, ktorého stretne v kaviarni. Je to známa herečka, ktorá sa objavila v mnohých populárnych K-drámach ako Signal, Memories of the Alhambra či The Good Detective.

Lee Sun-kyun

Lee Sun-kyun hrá rolu Do-hoona, mladého muža, ktorý sa zamiluje do dievčaťa, ktoré stretne v kaviarni. Je to známy herec, ktorý sa objavil v mnohých populárnych K-drámach ako Parasite, My Mister a The Good Wife.

Filmografia obsadenia K-drama Café Minamdang

Každý z hercov, ktorí hrajú v Cafe Minamdang, má za sebou dlhú filmografiu. Tu je zoznam najpopulárnejších K-drám, v ktorých hrali:herec K-Drama
Kim Soo-hyun My Love from the Star, The Producers, Moon Embracing the Sun
Park Bo-gum Odpoveď 1988, Láska v mesačnom svetle, Stretnutie
Lee Je-hoon Signal, Fashion King, Tomorrow With You
Kim Hye-soo Signál, Spomienky na Alhambru, Dobrý detektív
Lee Sun-kyun Parazit, môj pán, dobrá manželka

Všetky tieto K-drámy sú veľmi populárne a majú veľkú sledovanosť. Nie je teda prekvapením, že herci hrajúci v Café Minamdang majú takú rozsiahlu filmografiu.

Záver

Café Minamdang je pripravovaná K-Drama, ktorá vyjde na Netflixe. Je o skupine priateľov, ktorí sa stretávajú v kaviarni, aby sa porozprávali o svojich problémoch. Drámu si zahrá množstvo známych hercov, pričom všetci majú za sebou dlhé filmografie. Pozreli sme sa bližšie na herecké obsadenie a ich úlohy v dráme a zostavili sme zoznam niektorých z najpopulárnejších K-drám, v ktorých hrali. Tešíme sa na vydanie drámy a dúfame, že bude mať veľký úspech.FAQ

  • Kedy sa objaví Café Minamdang? Očakáva sa, že Café Minamdang vyjde na Netflixe v lete 2021.
  • Kto je v Café Minamdang? Kaviareň Minamdang wird von Kim Soo-hyun, Park Bo-gum, Lee Je-hoon, Kim Hye-soo a Lee Sun-kyun gespielt.
  • Aké K-drámy herci predviedli? Herci sa objavili v mnohých populárnych K-drámach ako My Love from the Star, Reply 1988, Signal, Parasite a mnohých ďalších.

Café Minamdang je pripravovaná K-dráma, ktorá určite poteší mnohých fanúšikov. Tešíme sa na vydanie drámy a dúfame, že bude mať veľký úspech. Viac informácií o dráme nájdete na Netflix a IMDb .