Call Me Kat Sezóna 3: Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový sitcom Volajte ma Kat potešil fanúšikov po celom svete. Séria založená na britskom formáte miranda rozpráva príbeh Kat, 39-ročnej ženy, ktorá sa rozhodla zmeniť svoj život a ísť za svojimi snami. Teraz, keď sa skončila druhá sezóna show, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, čo bude ďalej. Tu je všetko, čo potrebujete vedieť o nadchádzajúcej sezóne Volajte ma Kat potreba vedieť.

Fanúšikovia 'Call Me Kat' sa môžu tešiť na tretiu sériu! Sitcom s Mayim Bialik v hlavnej úlohe bol obnovený na tretiu sériu. Všetky aktualizácie, ktoré fanúšikovia potrebujú vedieť, sú tu. Máme všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o novej sezóne, vrátane obsadenia, dátumu vydania a ďalších. Okrem toho sa môžete dozvedieť aj o ďalších populárnych reláciách, ako je Niekto nakŕmi Phila Judyho a Druhá sezóna Young Royals bola zrušená informovať.volaj ma kat sezóna 3

povolanie

Obsadenie tretej sezóny Volajte ma Kat veľa sa nezmení. Mayim Bialik bude naďalej hrať postavu Kat. Spoločnosť jej robia Cheyenne Jackson, Leslie Jordan, Kyla Pratt, Julian Gant, Swoosie Kurtz a Leslie Jordan. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy.

volaj ma kat sezóna 3

Zápletka

Dej tretej sezóny Volajte ma Kat sa zameria na Katinu cestu za splnením sna o otvorení mačacej kaviarne. Uvidíme, ako sa popasuje s výzvami, s ktorými sa stretáva na ceste za svojim cieľom. Uvidíme tiež, ako sa spája so svojimi priateľmi a rodinnými príslušníkmi a ako si s nimi buduje vzťahy.dátumy vydania

Tretia sezóna Volajte ma Kat Očakáva sa, že premiéra na Foxe v januári 2021. Bude to séria 13 epizód, z ktorých každá bude trvať hodinu. Séria bude dostupná aj na Hulu.

Propagácia

Propagácia pre tretiu sezónu Volajte ma Kat už začala. Fox zverejnil sériu trailerov a klipov, ktoré fanúšikom dávajú ochutnať nadchádzajúcu sezónu. Chýbať nebude ani séria rozhovorov a ďalších aktivít na prípravu fanúšikov na novú sezónu.

FAQ

  • Kedy bude mať premiéru 3. séria Call Me Kat?
    Očakáva sa, že 3. séria Call Me Kat bude mať premiéru na stanici Fox v januári 2021.
  • Kto bude hrať v 3. sérii Call Me Kat?
    Obsadenie 3. sezóny Call Me Kat sa príliš nezmení. Mayim Bialik bude naďalej hrať postavu Kat. Spoločnosť jej robia Cheyenne Jackson, Leslie Jordan, Kyla Pratt, Julian Gant, Swoosie Kurtz a Leslie Jordan. Pribudnú aj nejaké nové tváre, medzi ktorými budú aj hosťujúce hviezdy.
  • Kde môžem pozerať Call Me Kat 3. sériu?
    Call Me Kat Season 3 bude k dispozícii na Fox Premiere a Hulu.

Záver

Tretia sezóna Volajte ma Kat sľubuje vzrušujúcu a zábavnú cestu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na obsadenie nových postáv, nový príbeh a niekoľko prekvapivých zvratov. Vydanie tretej série je naplánované na január 2021. Dovtedy môžu fanúšikovia sledovať propagáciu na novú sezónu a tešiť sa na premiéru.Viac informácií o tretej sezóne Volajte ma Kat pozri ďalej Fox.com , hulu.com a IMDb.com .