Call Me Kat Sezóna 3: Najnovšie aktualizácie a podrobnosti

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Nový sitcom Volajte ma Kat potešil fanúšikov po celom svete. Séria založená na britskom formáte miranda Kat v produkcii Mayim Bialik a Jima Parsonsa rozpráva príbeh 39-ročnej Kat, ktorá si ide za svojím snom otvoriť si mačaciu kaviareň. Teraz, keď sa skončila druhá sezóna show, mnohí fanúšikovia sa pýtajú, čo bude ďalej. Zistite viac o najnovších aktualizáciách a podrobnostiach o nadchádzajúcej sezóne Volajte ma Kat .

3. séria 'Call Me Kat' má čoskoro premiéru na Foxe. Najnovšie aktualizácie a podrobnosti o tejto sezóne sú, že show sa vráti s novým obsadením a príbehom. Prehliadka tiež predstaví niekoľko nových postáv, ktoré posunú dej. Relácia prinesie aj niekoľko nových príbehov, ktoré budú divákov baviť. Prehliadka bude mať aj niekoľko hosťujúcich hviezd ako United Shades of America 2022 a Zendaya Newbury Street.volaj ma kat sezóna 3

Najnovšie informácie o nadchádzajúcej sezóne

Tretia sezóna Volajte ma Kat bola oznámená v apríli 2021. Natáčanie novej sezóny sa začalo v máji 2021 a očakáva sa, že skončí v auguste 2021. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na Fox v januári 2022. Nová sezóna bude pozostávať z 13 epizód, z ktorých každá bude trvať pol hodiny.

volaj ma kat sezóna 3

obsadenie a dej

Obsadenie tretej sezóny Volajte ma Kat budú rovnaké ako predchádzajúce sezóny. Mayim Bialik sa predstaví ako Kat, zatiaľ čo Jim Parsons sa predstaví ako jej otec Randall a Swoosie Kurtz ako jej matka Carla. Dej novej sezóny sa zameria na Katin vzťah s otcom a matkou, keď sa snaží, aby jej mačacia kaviareň bola úspešná. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy.Nové hosťujúce hviezdy

Nová sezóna Volajte ma Kat privíta niekoľko nových hosťujúcich hviezd. Medzi nové hosťujúce hviezdy patria herečky Leslie Mann, Jane Lynch a Busy Philipps. Leslie Mann sa predstaví ako matka Katinho priateľa Maxa, zatiaľ čo Jane Lynch sa predstaví ako Katina nová susedka a Busy Philipps ako Katin nový priateľ. Budú tam aj niektoré ďalšie hosťujúce hviezdy, ktoré ešte neboli oznámené.

Nové dejové línie

Nová sezóna Volajte ma Kat bude obsahovať niekoľko nových príbehov. Jedna z nových dejových línií sa zameria na Katin vzťah s otcom a matkou, keď sa snaží, aby jej mačacia kaviareň bola úspešná. Do príbehu sa predstavia aj niektoré nové postavy. Pre Kat sa objavia aj nové romantické záujmy, ktoré ovplyvnia jej vzťah s Maxom.

Nová hudba

Nová sezóna Volajte ma Kat bude obsahovať aj nejakú novú hudbu. Hudbu zloží skladateľ a producent Mark Mothersbaugh. Hudba bude zmesou popu, rocku a jazzu a bude dopĺňať dej seriálu.Záver

Nová sezóna Volajte ma Kat sľubuje niekoľko zaujímavých nových aktualizácií a podrobností. Očakáva sa, že nová sezóna bude vysielaná na Fox v januári 2022 a bude obsahovať niektoré nové hosťujúce hviezdy, príbehy a hudbu. Fanúšikovia sa môžu tešiť na ďalšiu vzrušujúcu sezónu.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 3. séria Call Me Kat?
    Očakáva sa, že 3. séria Call Me Kat bude vysielaná na Fox v januári 2022.
  • Kto bude v novej sezóne?
    Obsadenie 3. sezóny Call Me Kat bude rovnaké ako v predchádzajúcich sezónach. Mayim Bialik sa predstaví ako Kat, zatiaľ čo Jim Parsons sa predstaví ako jej otec Randall a Swoosie Kurtz ako jej matka Carla. Pribudnú aj nové hosťujúce hviezdy vrátane Leslie Mann, Jane Lynch a Busy Philipps.
  • Koľko epizód bude mať nová sezóna?
    Nová sezóna bude pozostávať z 13 epizód, z ktorých každá bude trvať pol hodiny.