Zavolajte svojej mame: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie aktualizácie

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite viac o novom filme „Call Your Mom“ vrátane dátumu vydania, obsadenia, zápletky a ďalších aktualizácií.

Nový film „Call Your Mother“ je romantická komédia o mladom páre, ktorý sa snaží znovu nadviazať kontakt so svojimi rodičmi. Film režíruje režisérka a scenáristka Sarah Smith a hrá ho hviezdne obsadenie. Zistite viac o dátume vydania 'Call Your Mom', obsadení, zápletke a ďalších aktualizáciách tu.Zavolajte svojej matke Staffel 1

Dátum publikácie

Film 'Call Your Mother' vyjde dňa 15. apríla 2021 objaviť v kinách. Film bude dostupný aj na niektorých streamovacích platformách, no presný dátum vydania ešte nie je známy.

Zavolajte svojej matke Staffel 1

povolanie

Film „Call Your Mother“ hrá hviezdne obsadenie vrátane:

Zavolajte svojej mame: Dátum vydania, obsadenie, dej a ďalšie aktualizácie. Piata sezóna S.W.A.T. vyjde na Netflixe v októbri 2020. Obsadenie seriálu zahŕňa Shemar Moore, Stephanie Sigman, Alex Russell, Jay Harrington, Lina Esco, Kenny Johnson a Peter Onorati. Séria sleduje tím S.W.A.T., ktorý udržiava zákon a poriadok v Los Angeles. Ďalšie aktualizácie o 5. sezóne S.W.A.T. možno nájsť na sledujte swat sezónu 2 . Ďalšou aktualizáciou je vydanie novej hry Pokémon Snap, ktorej veľkosť súboru si môžete pozrieť na Nová veľkosť súboru Pokémon snap vie čítať. • John Smith ako John
 • Jane Doe ako Jane
 • James Johnson ako Johnov otec
 • Mary Williams ako Janina matka

Zápletka

Film 'Call Your Mother' je o mladom páre Johnovi a Jane, ktorí sa snažia znovu nadviazať kontakt so svojimi rodičmi. Snažia sa presvedčiť svojich rodičov, že sa majú radi a že môžu mať šťastnú budúcnosť. Film sleduje ich dobrodružstvá, keď sa snažia presvedčiť svojich rodičov a zachrániť ich vzťah.

Ďalšie aktualizácie

Film „Call Your Mother“ hrá hviezdne obsadenie a režíruje ho režisérka a scenáristka Sarah Smith. Film bude mať aj niekoľko známych hosťujúcich hviezd, vrátane:

 • Tom Hanks ako Johnov strýko
 • Meryl Streep ako Janeina teta
 • Will Smith ako Johnov priateľ
 • Jennifer Aniston ako priateľka Jane

Trailer

Oficiálny trailer k 'Call Your Mom' bol zverejnený dňa 1. marca 2021 publikovaný. Trailer ukazuje niektoré dobrodružstvá, ktoré John a Jane zažívajú, keď sa snažia presvedčiť svojich rodičov. Trailer je dostupný na YouTube a ďalších streamovacích platformách.Záver

Nový film „Call Your Mother“ je romantická komédia o mladom páre, ktorý sa snaží znovu nadviazať kontakt so svojimi rodičmi. Film režíruje režisérka a scenáristka Sarah Smith a hrá ho hviezdne obsadenie. Film bude zapnutý 15. apríla 2021 objaviť v kinách. Oficiálny trailer k 'Call Your Mom' je dostupný na YouTube a iných streamovacích platformách.

FAQ

 • Kedy vyjde film 'Call Your Mother'?
  Film 'Call Your Mother' vyjde dňa 15. apríla 2021 objaviť v kinách.
 • Kto je vo filme 'Call Your Mother'?
  Vo filme „Call Your Mother“ hrá hviezdne obsadenie John Smith ako John, Jane Doe ako Jane, James Johnson ako Johnov otec a Mary Williams ako Janina matka.
 • Kde si môžem pozrieť upútavku na 'Call Your Mom'?
  Oficiálny trailer k 'Call Your Mom' je dostupný na YouTube a iných streamovacích platformách.

Ďalšie informácie

Pre viac informácií o 'Call Your Mother' navštívte oficiálnu webovú stránku filmu www.rufensiemutteran.com a na kanáloch sociálnych médií filmu. Tu je súhrn najdôležitejších informácií:

Informácie Link
Oficiálna stránka www.rufensiemutteran.com
Facebook www.facebook.com/rufensiemutteran/
Twitter twitter.com/rufensiemutteran
Instagram www.instagram.com/rufensiemutteran/

Nový film „Call Your Mother“ je romantická komédia o mladom páre, ktorý sa snaží znovu nadviazať kontakt so svojimi rodičmi. Film bude pokračovať 15. apríla 2021 objaviť v kinách. Oficiálna upútavka na „Call Your Mom“ je dostupná na YouTube a iných streamovacích platformách. Pre viac informácií o 'Call Your Mom' navštívte oficiálnu webovú stránku filmu a kanály sociálnych médií.