Zavolajte svojej matke 1. séria: Aktualizácia traileru a všetko, čo doteraz vieme

Aký Film Vidieť?
 

Obsah

Zistite viac o prvej sezóne nového komediálneho seriálu stanice ABC „Call Your Mother“. Máme všetky aktualizácie trailerov a všetky informácie, ktoré máme doteraz.

Nová komediálna séria ABC „Call Your Mother“ je jednou z najočakávanejších nových relácií roka. Séria, produkovaná Kari Lizer a Julie Anne Robinson, rozpráva príbeh slobodnej matky, ktorá sa snaží dať svoje tri dospelé deti opäť dokopy. Tu je všetko, čo zatiaľ vieme o 1. sezóne „Call Your Mother“.

Prvá séria komediálneho seriálu „Call Your Mother“ bude čoskoro odvysielaná na ABC. Trailer je už dostupný a máme všetky informácie, ktoré o seriáli potrebujete vedieť. Seriál režíruje Candice King Rockford napísané a vyrobené a rozpráva príbeh slobodnej matky, ktorá sa snaží znovu začleniť svoje deti do svojho života. K sérii sa pripája talentované herecké obsadenie vrátane Kyry Sedgwick, Rachel Sennott, Joeyho Bragga a Patricka Brammalla. Prvá epizóda sa bude vysielať 3. januára 2021 a fanúšikovia sa môžu tešiť na sériu epizód vedúcich k dátumu vydania ďalšej epizódy Noblesse dňa 28. januára 2021 vysielať.Denná výskumná činnosť

Aktualizácia upútavky

Prvý trailer k prvej sérii „Call Your Mother“ bol vydaný 8. januára 2021. Trailer ukazuje slobodnú matku, ktorá sa snaží dať svoje tri dospelé deti opäť dokopy. Trailer sa dočkal pozitívneho prijatia od kritikov a fanúšikov a očakávania od série sú vysoké.

Zavolajte svojej matke Staffel 1

povolanie

Seriál vedie Kyra Sedgwick (The Closer), ktorá hrá slobodnú matku Jean. Ďalšími členmi sú Rachel Sennott ('Shiva Baby'), Joey Bragg ('Liv a Maddie'), Emma Caymares ('The Good Place'), Austin Crute ('Orange Is the New Black') a Patrick Brammall ('Nie Aktivita“).Zápletka

'Call Your Mother' sleduje Jean, slobodnú matku, ktorá sa snaží dať svoje tri dospelé deti opäť dokopy. Jean je vášnivá a optimistická žena, ktorá sa vydáva na novú cestu, aby dala svoje deti opäť dokopy. Snaží sa prinútiť svoje deti, aby sa znova spojili a vrátili svoje životy do starých koľají.

dátum vysielania

Prvá séria 'Call Your Mother' sa bude vysielať 3. februára 2021 na ABC. Séria sa vysiela každú stredu o 20:30.

Výroba

Sériu produkujú Kari Lizer ('Will & Grace') a Julie Anne Robinson ('The Middle'). Scenár píšu Lizer, Robinson, Joe Port a Joe Wiseman. Réžie sa ujme Robinson.Záver

Prvá séria 'Call Your Mother' sľubuje, že bude zábavnou a emocionálnou cestou. Séria je vedená špičkovým hereckým obsadením a je pozitívne prijatá kritikmi aj fanúšikmi. Prvá sezóna sa bude vysielať 3. februára 2021 na ABC.

FAQ

  • Kedy sa bude vysielať 1. séria Call Your Mother? Prvá séria 'Call Your Mother' sa bude vysielať 3. februára 2021 na ABC.
  • Kto produkuje seriál? Sériu produkujú Kari Lizer a Julie Anne Robinson.
  • Kto je v obsadení? Herecké obsadenie tvoria Kyra Sedgwick, Rachel Sennott, Joey Bragg, Emma Caymares, Austin Crute a Patrick Brammall.

Tabuľka

názov úlohu
Kyra Sedgwicková Jean
Rachel Sennott Jackie
Joey Bragg Freddie
Emma Caymares Georgie
Austin Crute Danny
Patrik Brammall Andy

Prvá séria 'Call Your Mother' sľubuje, že bude zábavnou a emocionálnou cestou. Séria je vedená špičkovým hereckým obsadením a je pozitívne prijatá kritikmi aj fanúšikmi. Prvý trailer bol zverejnený 8. januára 2021 a prvá sezóna bude odvysielaná 3. februára 2021 na ABC. Viac informácií o sérii nájdete na abc.com a IMDb.com .